нішева парфумерія

Нішеві аромати відносяться до тієї особливої ​​категорії парфумерії, для якої найбільшу значимість мають не модні тенденції і широка аудиторія споживачів, а ті особливі якості і ексклюзивність, які ставлять парфумерію в один ранг з високим мистецтвом.

Нішеві парфуми - це ті унікальні і рідкісні композиції, які створені кращими в світі парфумерами, яким дозволено творити і створювати нові шедеври, грунтуючись виключно на польоті своїй фантазії.

При створенні нішевих парфумів, як правило, використовується тільки найкраще і дороге сировину, велика частина з якого - натуральні інгредієнти: ефірні масла, ароматичні есенції і настойки, дорогоцінні смоли і пахощі.

Саме такими якостями володіють нішеві парфуми французького бренду M.Micaleff , Чиї дивовижні й екзотичні парфуми одягнені в розкішні флакони, кожен з яких розписаний вручну і декорований стразами Swarowski.

Micaleff   , Чиї дивовижні й екзотичні парфуми одягнені в розкішні флакони, кожен з яких розписаний вручну і декорований стразами Swarowski

В даний час багато знаменитих парфумерні будинку випускають аромати, орієнтуючись, в першу чергу, на популярні напрямки на ринку парфумерії. Найчастіше, кожен новий аромат, створений відповідно до такими вимогами, втрачає свою індивідуальність і повторює багато в чому своїх популярних попередників у конкурентів. Стаючи комерційними, аромати набувають якусь безликість і губляться в загальній масі брендованих «клонів».

Саме тому, протягом останніх двох-трьох десятиліть серед талановитих парфумерів з'явилася тенденція до створення нішевих парфумів під ім'ям власного бренду: Serge Lutens , T.Terenzi , Lorenzo Villoresi , Ineke та ін.

Terenzi   ,   Lorenzo Villoresi   ,   Ineke   та ін

Також справжні цінителі високої парфумерії все частіше звертають свою увагу на вантажні, раритетні духи, створені такими творцями істинної розкоші, як E.Coudray і LTPiver .

Нішеві духи не розраховані на масового споживача. Парфумери, не обмежуючи себе у виборі сировини і матеріалів, створюють максимально концентровані композиції, що дозволяє найбільш глибоко розкрити все багатство і розмаїття парфумерних нот.

Саме тому, стійкість нішевих ароматів набагато перевершує стійкість туалетного або парфюмированной води, випущеної для масового споживача, з використанням потужної рекламної підтримки і репутації іменитого бренду

Вартість нішевого парфуму може бути на порядок вище, ніж вартість звичайної парфумерії «преміум» і «люкс» класу.

З розвитком технологій у виробництві парфумерії, з'являється все більше синтетичних інгредієнтів, що дозволяють імітувати аромати, які неможливо отримати природним шляхом. Деякі з них можуть бути наскільки рідкісними, настільки ж і незвичайними, і відтворити запах практично будь-якого предмета або речі, здатних пробудити в вас найрізноманітніші емоції або почуття: аромати пилу і цвілі, грибів і автомобільних покришок, кленового сиропу, кава або шампанського.

Нішеві парфуми вже надовго і міцно зайняли своє особливе місце серед кращих творів парфумерного мистецтва. Деякі з них були неодноразово визнані справжніми шедеврами і отримали безліч нагород.

Серед безлічі парфюмерно-косметичних магазинів Києва, а також спеціалізованих інтернет-магазинів далеко не завжди можна купити оригінальну продукцію нішевих брендів, оскільки вони дуже вибагливі у виборі тих місць і аудиторії, де вони можуть продаватися.

В інтернет-магазині Parure ви знайдете самі ексклюзивні і оригінальні зразки нишевой парфумерії, які можна купити, перебуваючи в Києві або будь-якому іншому місті України, оформивши замовлення у нас на сайті.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: