Новий аромат Gabrielle Chanel: репортаж з Афін

Цієї осені у Chanel виходить новий аромат Gabrielle. На прем'єру в Афіни вирушила Олена Пономаренко

Цією прем'єри чекали довго - 15 років. Саме стільки минуло з моменту, коли у Chanel запустилася лінійка Chance. Починаючи з зими очікування стало нестерпним: Будинок запускав тизери один за одним.

4 липня в Парижі відбулася світська прем'єра Gabrielle . Знаменитості, представники Будинку, головний парфумер Chanel Олів'є Польж , Який працював над формулою, і, нарешті, Крістен Стюарт, стала обличчям аромату , Прівествовалі нове творіння Будинки гучною вечіркою (на ній виступав і Фарелл Вільямс , Перший чоловік в історії рекламних кампаній сумок Chanel).

Уявити аромат пресі вирішили в Греції. По-перше, тому, що круїзна колекція Chanel Resort 2018 була цілком і повністю присвячена античності (Карл Лагерфельд перетворив Гранд-Пале в амфітеатр з впираються в небо колонами, а моделей - в богинь, увінчаних лавровими вінками).

По-друге, здається мені, - через легенд і міфів. Коко Шанель (уроджена Габріель) була тією, хто невпинно творив міфи про себе саму - та так віртуозно і майстерно, що сьогодні ніхто не розбере, що в них було правдою, а що - вигадкою.

І по-третє, як стало ясно потім, - через сонця. У липні в Греції воно нагадує розплавлене золото, ллється з неба, і здається відчутним.

У липні в Греції воно нагадує розплавлене золото, ллється з неба, і здається відчутним

@vogueua_beauty

Так само, як і новий флакон Gabrielle. Здається, в ньому замкнений сонячне світло, який так і рветься назовні.

Флакон здається важким і важким, але це ілюзія. У руці він невагомий. Цього домагалися довго (дійсно довго - робота над ним тривала п'ять років).

Це ще не все. Тонка трубочка, яка перетворює аромат в спрей, майже не видно. Це філігранно розрахована оптична ілюзія, знадобиться, щоб створити wow-ефект: чисті лінії, як на античних храмах, скульптурні форми, - сама досконалість. ( "Справжня розкіш не видно оку", - дуже до речі приходить на розум цитата самої Мадемуазель).

Ковпачок зроблений з металу, що нагадує тканину ламі - золоту, але без навмисного блиску, властивого парчі.

Композицію аромату придумували так, щоб в ній читалися коди будинку - простота, елегантність прагнення до досконалості, витонченість і безумовна жіночність. Олів'є Польж і парфумерна команда Chanel не прагнули розкрити характер кожного інгредієнта, а, скоріше, намагалися передати відчуття абстрактного квітки.

Помітних нот в ароматі трохи - і всі вони відносяться до білих квітів: енергійний флер-д-оранж (квітка апельсинового дерева), який позбавляє композицію млосності; чуттєва і складна тубероза; жасмин (його анімалістичні подтон відповідає за чуттєве, сексуальне звучання); іланг-іланг - тропічний квітка, несучи розслабленого і одночасно пристрасним звучанням.

Всупереч очікуванням, в композиції не чутні альдегіди, через які творіння Будинки часто дорікали в ретроградстві. Чи не читається тут і знаменита "база" Chanel, замішана на складній грі з мускусу. І жодної солодкої, ласою ноти - в Chanel не прийнято творити "в лоб". Аромат наповнений сонцем, радістю життя, дуже відвертою, якийсь щирою жіночністю.

Нічого зайвого, тільки головне: простота, краса, елегантність. Все як заповіла Габріель Шанель, яку світ знав під ім'ям Коко.

Читайте також:

Chanel випускає аромат Gabrielle в честь засновниці Будинки

Крістен Стюарт - ідеальне втілення аромату Gabrielle Chanel

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: