Шипрові аромати - це як?

Що таке шипровие аромати?

Це не бренди, а окреме сімейство ароматів. Назва цього напряму походить від назви острова Кіпр, яке французькою звучить як Chypre. Кажуть, на острові ще кілька століть назад створювали парфумерію, основними нотами якої були мохи, лабданум, бергамот і ін. Компоненти. Власне, ці ноти характерні і сучасним шипровим ароматів.

Традиційно шипровий парфум пахне лісом, мохом, смолою, лабданума (смола, яка володіє запахом шкіри). Початкова нота в шипрових ароматах, як правило, цитрусова, часто - бергамот. В ароматі відчувається присутність пачулі, сам же аромат по цілісності - завершений, глибокий, тут немає розсипи відтінків. Навпаки, шипровие - більш односпрямовані.

Офіційно перша шипрова парфумерія з'явилася на зорі ХХ-го століття. Законодавцем цієї моди вважається французький парфумер Франсуа Коті, який в 1917 р випустив аромат під назвою Coty Chypre. Хоча разом з цим існують відомості, що шипровими ароматами намагалися підкорити європейців і інші парфумери. Так, в 1909 р парфумерний будинок Guerlain випустив свій аромат Chypre de Paris, а трьома роками пізніше своє слово в шипровим справі висловив і d'Orsay, вдихнувши життя в парфум Chypre d'Orsay. Однак справжній комерційний успіх відчув на собі саме Coty Chypre, отже, його і вважають першим офіційно визнаним ароматом в сімействі шипрових.

Оскільки час появи парфумерії з настільки важким, серйозним, стриманим характером довелося на першу половину XX-го ст., Нескладно вгадати, хто став її шанувальниками. Це емансиповані жінки, в гардеробі яких тільки-тільки почали з'являтися штани, а в думках - бажання здобути незалежність і рівність прав з чоловіками. Популярність шипрових ароматів росла, навіть незважаючи на Другу світову війну. Так, парфумерних композицій з'являлося тоді не багато, але вони були. Кожен поважаючий себе парфумер вважав своїм обов'язком створити шипровий аромат, і якщо комусь стандартна формула здавалася нарочито грубої, різкій або суворої, то автор дозволяв собі привносити в усталену формулу нововведення у вигляді квіткових вкраплень (троянда, герань, жасмин).

Під кінець війни з'являються такі аромати, як Femme (парфумер - Едмонд Рудницька) і Bandit (від Жермена Селла). Чому? У поствоєнні період жінкам доводилося брати на себе багато важкої роботи і приймати непрості рішення. Важко собі уявити, щоб настільки витривалі натури хотіли чогось м'якого і легкого в парфумерії. Навпаки, робітничий клас жінок тягнувся до шипровим ароматів. І парфумерні будинку почули їхні прохання.

Будинок Carven випустив парфуми Ma Griffe - манірний, пряний, пудровий аромат, який на довгі роки знайшов відданих шанувальниць в особі працюють сильних, впевнених в собі, емансипованих жінок.
На початку 1950-х р.р. з'явився легендарний Miss Dior. Як і очікувалося, шипровим сухість парфумери пом'якшили тут конвалією, нарцисом, гарденією. А як же - милим дамам все ж потрібна ніжність, незважаючи на важкі умови життя.

У 1960-ті рр шипровие аромати чекало невелике забуття, бо економічна і політична ситуація в світі була настільки тривожна, що простоти і легкості хотілося хоча б в парфумерії.
Серед тих, хто повернув моду на шипр, такі аромати, як Chanel №19, Diorella, Revlon Charlie. До речі, останні два - представники феміністичного руху. Вони були випущені під акомпанемент жіночого феміністичного руху і зміцнювали їх і так ставали міцними позиції в світі. У рекламі Revlon Charlie взагалі були задіяні жінки в брюках, які не потребують чоловіків, щоб бути щасливими і успішними. Ось як!

Поступово інтерес до суто шипровим ароматів знижувався. Йому на зміну прийшла тяга до більш орієнтальним запахів, а шипровие перейшли в розряд нішевих.
Так і до цього дня.

Так і до цього дня

Чому?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: