Як збити тиск: правильне харчування для гіпертоніків

Деякі продукти знижують тиск.

Фото: pixabay

Значні перепади температури, стреси і недосипання негативно позначаються на нашому артеріальному тиску. Але в нашому раціоні легко знайти продукти, які нормалізують його.

Симптоми при підвищеному або зниженому тиску схожі: сильний головний біль при підвищеному тиску і біль в скронях і потилиці - при зниженому. Тому якщо ви страждаєте від перепадів тиску, рекомендуємо запам'ятати продукти, за допомогою яких можна нормалізувати тиск.

Продукти від підвищеного тиску

У цих фруктах міститься багато калію, який є дуже корисним для зниження кров'яного тиску. Гіпертонікам дієтологи рекомендують з'їдати до двох бананів в день.

У них також присутній калій, який сприяє нормалізації тиску у гіпертоніків.

  • Молочні продукти

Сюди можна віднести сир, йогурт або ряжанку, в яких міститься кальцій, калій і магній, які зміцнюють здоров'я серця і допомагають розширити судини.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як виміряти тиск більш точно . Автоматичні тонометри, якими люди користуються при вимірюванні тиску в домашніх умовах, часто видають результати з істотними помилками.

Крім цього, сайт "Сегодня" повідомляв: англійські вчені з Ексетерського університету недавно з'ясували, що у літніх людей за кілька років до смерті починає падати артеріальний тиск .

Дивіться відео: українцям пропонують поправляти здоров'я в заміських будинках

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: