Продукти, що знижують тиск при гіпертонії

Корисними властивостями часом має навіть те, що ми частіше викидаємо. Доповню тему автора, добре знижують тиск перегородки волоського горіха, а точніше, настоянка з них. Як правило, їх не вибирають, а викидають зі шкаралупою. Як попало. Перегородки крім того, що знижують артеріальний тиск, знижують цукор в крові, чистять судини, дають організму йод і зміцнюють імунітет.

Перегородки горіха можна застосовувати, як відвар або водяний настій. Але, частіше за все їх наполягають на спирту. Береться частина перегородок волоського горіха і три частини доброї горілки.

Зрозуміло, що перегородки спочатку треба вибрати, потім просушити, і, можна навіть подрібнити. Далі ми пухким шаром висипаємо їх у ємність з щільною кришкою, заливаємо спиртом і закриваємо.

Наш продукт настоюється в темному сухому місці три тижні. Пити настоянку треба по столовій ложці вранці і ввечері перед їжею (за 20 хвилин).

Щодо цього рецепта можу сказати, що він не просто переписується з джерела в джерело, а я його копіюю. Він перевірений моїми родичами на собі. Тиск дійсно знижується, а дзвін у вухах не мучить довгий час.

Тиск дійсно знижується, а дзвін у вухах не мучить довгий час

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: