Чужу ICQ можна почитати за 30 гривень

В інтернеті - справжнє роздолля для любителів чужих таємниць! Тепер кожен може стежити за листуванням своїх близьких, друзів і колег в популярній програмі для спілкування ICQ всього за 30 грн. Послугу пропонує один з інтернет-сайтів. Активувати її можна sms-кою або платежем WebMoney - за 30 гривень вам запропонують особистий кабінет на цьому ж сайті, де один тиждень будуть дублюватися листування з усіх цікавлять вас "асек". Надалі кожен день шпигунства коштує 15 російських рублів (3,75 грн.).

Ми перевірили нову послугу, і виявилося, що це правда ... Єдина складність - щоб читати чуже листування, потрібно обов'язково змінити налаштування в "асьці" того, кого хочеш "пеленгувати" - змінити адресу сервера з'єднання (хвилинна справа). Правда, читати вийде тільки ті повідомлення, якими людина обмінюється через змінену вами програму (тобто, якщо ви зламали "аську" на його робочому комп'ютері, то все, що він написав з домашнього, для шпигуна недоступне).

ПІД стеження. Раніше читати чужі повідомлення було привілеєм хакерів і внутрішніх служб безпеки компаній, що стежать, щоб ніхто не злив інсайдерську інформацію конкурентам. "В Україні практично в кожній великій фірмі стежать за icq-листуванням, - говорить нам співробітник СБ великої української компанії. - Неофіційно, звичайно. Все комп'ютери компанії підключені до проміжного сервера, який фіксує все листування, ніяких змін в налаштуваннях самих ICQ-клієнтів робити не потрібно". А IT-фахівці говорять, що в мережевому світі відчувати себе в безпеці взагалі не можна: "Є приховані програми, які збирають і пересилають в потрібне місце інформацію про кожне ваше натисканні клавіш, - говорить айтішник Гліб Соболині. -Вони можуть прийти по e-mail і активуватися на вашому комп'ютері, якщо ви відкриєте вкладення до листа. Або - з вірусом через інтернет ".

НЕЗАКОННО. Творці сайту-шпигуна попереджають, що перехоплювати повідомлення можна тільки з дозволу того, чиє листування ви читаєте. "Це їх не врятує, - говорить директор Гельсінської правозахисної групи Володимир Яворський. - Вони все одно співучасники. Читати будь-яку чужу листування, в тому числі по ICQ, - це, як мінімум, втручання в особисте життя (до 6 років в'язниці. - Авт .). Внутрішні СБ теж не мають права без дозволу співробітників стежити за їх листуванням. Це, до речі, має прописуватися в трудовому договорі (який рідко читають. - Авт.) ".

ЯК захиститися. Щоб не стати жертвою програм-шпигунів, айтішники радять оновлювати бази антивіруса, не реагувати на листи від незнайомців, не переходити на неперевірені сайти. А щоб захистити "аську" - бажано виключати її, якщо надовго відходите від комп'ютера, зняти "галочку" входу зі збереженим паролем і перевіряти сервер підключення до ICQ - він повинен бути офіційним: login.icq.com.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: