ICQ для iOS оновилася до версії 6.0

Незважаючи на те що популярність ICQ за останні роки не блищала величезними цифрами, месенджер залишається дуже і дуже впізнаваним і величезна кількість користувачів все ще пам'ятають «аську».

Якщо хтось вважає, що месенджер мертвий, вони помиляються. ICQ не тільки жива, але і може дати фору багатьом мессенджерам по функціональності і якості спілкування. Mail.Ru Group не тільки не забуває про свій месенджер, а й активно розвиває його, намагаючись зробити спілкування для користувачів максимально зручним і комфортним.

Тепер ICQ отримало велике оновлення, яке робить її ще більш зручною. Якщо перейти до конкретики, то нова версія переробила зовнішність додатки, змінила роботу з чатами і додала багато інших особливостей. Кожен чат тепер володіє своїми настройками повідомлень і ви можете отримувати повідомлення тільки від тих чатів, від яких захочете самі. Крім того, ви можете тепер заблокувати доступ для інших користувачів за допомогою Touch ID.

Крім того, ви можете тепер заблокувати доступ для інших користувачів за допомогою Touch ID

Була збільшена швидкість роботи програми і покращена синхронізація даних між пристроями. Фото і відео тепер можна відправити в ICQ прямо з галереї. Крім того, з'явився пункт, що дозволяє повідомити про спам і заблокувати небажаний контакт.

ICQ вже давно дозволяє реєструватися за допомогою номера телефону. Відео виклик також стануть приємним доповненням. Радує і наявність веб-версії і додатків для все великих операційних систем. Постійні оновлення, висока швидкість роботи і всі сучасні атрибути, роблять месенджер дуже приємним у використанні. Якщо ви ніколи не користувалися аською, або закинули її дуже давно, може варто подивитися який вона стала зараз?

Дивіться також: Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті ICQ для iOS оновилася до версії 6.0

Якщо ви ніколи не користувалися аською, або закинули її дуже давно, може варто подивитися який вона стала зараз?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: