Чоловік прикинувся мертвим, щоб позбутися від дружини

Чоловік вирішив «померти», щоб сховатися від дружини.

Фото: depositphotos

Уродженець Гондурасу спробував зімітувати власну смерть, щоб відв'язатися від дружини, яка наполегливо вимагала від нього грошей.

27-лений Денні Гонсалез, що працює в США, відправив свою дружину, яка перебуває в Гондурасі, знімки, на яких він лежить, прикидаючись мертвим. Він заштовхав в ніс вату і накрився білим рушником для того, щоб обраниця повірила, ніби він знаходиться в морзі. Крім того, чоловік відправив разом з цими знімками зображення труни, встеленої квітами.

Чоловік прикинувся мертвим

Фото: Facebook

У повідомленні також зазначалося, що Гонсалез помер "від раку і астми". Звістка про смерть, який переїхав в США, дійшла до місцевих ЗМІ, а потім і до родичів обманщика. Його рідні помітили, що на знімках "померлий" сміявся, а оточення було зовсім не схоже на морг: він просто лежав на ліжку.

Чоловік нібито лежить в морзі

Фото: Facebook

Журналісти розшукали Гонсалеза, і він зізнався, що більше не міг виносити вимог дружини. За його словами, вона дзвонила йому щотижня і кричала, щоб той надсилав більше грошей. "Вона просила відправити їй мобільний телефон. Я надсилав вже шість штук, але вона щоразу говорила, що їх вкрали", - розповів чоловік.

Колишні сусіди Гонсалеза відзначили, що звістка про смерть дуже підкосила його батьків. "Якщо не хочеш відправляти гроші, так і скажи, навіщо прикидатися, що ти помер!" - прокоментував новину один з місцевих жителів.

Багато жителів Гондурасу покладаються на фінансову допомогу родичів, які змогли перебратися в Штати. За даними видання, за першу половину 2018 року через США в Гондурас було відправлено близько 1,5 мільйона доларів.

Нагадаємо, раніше чоловік розповів, як саме він вирахував, що його дружина знайшла собі іншого . Крім цього, ми писали про ТОП-3 витонченої жіночої помсти за зраду.

Дивіться відео: як жінки мстять чоловікам за зраду

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: The Mirror

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: