Путін став президентом Росії: чого чекати від нового терміну Путіна

Заходу доведеться домовлятися з Путіним, інакше постраждає Україна і всі прилеглі території. Він може бути повністю неадекватний, говорить астролог. Заходу доведеться домовлятися з Путіним, інакше постраждає Україна і всі прилеглі території

Володимир Путін / REUTERS

Володимир Путін в черговий раз став президентом Російської Федерації. Але найважливіше для нього зараз - пережити 2018 рік і зуміти втриматися на троні, при владі.

Астролог Влад Росс прогнозує, що для президента РФ це буде непросто, враховуючи прийдешнє сонячне затемнення 11 серпня, передає " Главред ".

Він зазначає, що точно таким же сонячним затемненням був відзначений прихід Путіна до влади в 1999 році, коли він став наступником Єльцина.

"Точно в-точь, дата в дату. І ось, 11 серпня 2018 року, рівно через 19 років, повторюється ньютоновский цикл затемнень. Вважається, що цей період ознаменований кармічні, фатально невідворотними подіями для людини, який в затемнення прийшов до влади. тобто на цьому ж затемненні він може піти, втратити владу. Тому ситуація, яка буде складатися з серпня по листопад 2018 року, буде критичною для Путіна ", - вважає астролог.

Читайте також Астролог дав прогноз щодо небезпеки ядерної війни в 2018 році

За його словами, якщо Путін зможе якимось чином подолати цей період, то, швидше за все, він зможе і далі правити. Але при цьому, додав Росс, агресія президента РФ буде тільки збільшуватися.

Крім того, гороскоп Путіна говорить про те, що він може захоплювати території, навіть може спробувати "дійти до Ельби", як свого часу це зробив Сталін.

"І, якщо Захід з російським лідером не домовиться (а Путін хоче, щоб Захід з ним домовлявся, і він всіляко примушує до цього світове співтовариство - мовляв," ви не хочете сідати за стіл переговорів зі мною, вам же буде гірше "), Путін буде загнаний, як щур в кут. А в такому положенні він стане абсолютно непередбачуваний ", - говорить Росс.

"До того ж, Путін хворий (" секрет Полішинеля "- у нього рак хребта). У нього то ремісія, то погіршення. І в моменти, коли ремісія змінюється гострою хворобою, Путін зіскакує з гальм", - додав він.

"Путін №5" - це шлях агресора, шлях людини, "злетілися з котушок". Він може бути повністю неадекватний ", - розповів Росс.

Як повідомлялося, діючий президент Росії Володимир Путін лідирує на виборах глави РФ , Набираючи 76,65% голосів після обробки 99% підсумкових протоколів ДВК.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: