Верховний Суд України скасував заборону на оформлення звичайного паспорта-книжки

Велика палата Верховного Суду України скасувала заборону на оформлення паспорта старого зразка замість карти посвідчення особи з електронним чіпом (ІD-карти)

Велика палата Верховного Суду України скасувала заборону на оформлення паспорта старого зразка замість карти посвідчення особи з електронним чіпом (ІD-карти).

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

«Впровадження новітніх технологій не повинно бути безальтернативним і примусовим. Ті, хто відмовляються приймати ці технології, повинні мати альтернативу - використання традиційних методів ідентифікації особистості », - зазначено в повідомленні.

Рішення прийнято Великою палатою Верховного Суду в ході розгляду скарги жительки Житомирської області на зразкове рішення Касаційного адмінсуду Верховного Суду, яким він не дозволив позивачці за релігійними переконаннями відмовитися від оформлення ID-карти і отримати замість неї паспорт-книжку.

Велика палата задовольнила її скаргу і скасувала зазначене рішення.

Таким чином, судді зобов'язали Державну міграційну службу оформити і видати позивачеві паспорт громадянина України у формі книжки.

Новини по темі: ЗМІ: українці в Закарпатті масово отримують угорські паспорти

Читайте останні новини про ситуацію в Україні та світі на сторінках «2000» і в соціальних мережах Facebook , Twitter , Livejournal , а також Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: