Український школяр здобув електроенергію з атмосфери і отримав приз від Intel

Після перемоги в національному етапі міжнародного конкурсу юних винахідників Intel ISEF 2015 десятикласник з Олександрії, що на Кіровоградщині, Самуїл Кругляк отримав бронзу на фінальному етапі цієї олімпіади в США. У фінальній частині конкурсу брали участь близько 2 тис. Юних учених-винахідників з усього світу.

Призове місце нашому співвітчизнику приніс проект отримання електроенергії з атмосфери. Винахідник пропонує створювати штучне іонізоване хмара шляхом використання сильного електричного поля, що генерується ионизационной вежею. Згідно з підрахунками, кіловат такої електроенергії буде коштувати всього 3 коп.

Викладачі, які допомагали Самуїла Кругляку з підготовкою та презентацією проекту, кажуть, що його розробка - нове слово не тільки у вітчизняній, а й у світовій альтернативній енергетиці. Міні-модель установки Кругляка зібрана в Малій академії наук України в Києві і вже продемонструвала перші результати. Виявилося, що за допомогою приладу можна генерувати не тільки електроенергію з атмосфери, а й воду.

Другий етап проекту юного винахідника планують реалізувати в Олександрії, де в якості ионизационной вежі будуть використана труба покинутій ТЕЦ. Зараз йде пошук спонсорів для цього проекту. Сам Самуїл отримав можливість безкоштовного навчання в США в одному з технічних вузів і щомісячну стипендію в розмірі $ 700.

Раніше ми публікували статтю про те, чи є перспективи у альтернативної енергетики в Україні. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: