Парк Тіволі (Копенгаген, Данія): фото, відео

Парк Тіволі - популярний розважальний парк, розташований в самому центрі Копенгагена і є одним з найстаріших парків в Данії

Парк Тіволі - популярний розважальний парк, розташований в самому центрі Копенгагена і є одним з найстаріших парків в Данії. Засновником парку є датський військовий Георг Карстенсен, вперше парк Тіволі відкрив свої двері 15 серпня 1843 року.

На даний момент парк Тіволі вважається одним з найпопулярніших розважальних парків не тільки в Данії, але навіть в Скандинавії і Європі і посідає третє місце за відвідуваністю після Європа-парку в Німеччині і французького Діснейленду.

Щорічно пак відвідує понад 4 мільйони осіб, а найпопулярніший час для відвідування парку Тіволі вважається період з середини квітня і до середини вересня.

Крім стандартних для всіх парків атракціонів на кшталт нескладних каруселей і чортового колеса, в парку ви зможете відвідати театр пантоміми, стилізований під Китай , Де виступи проводяться під відкритим небом.

У центрі парку є ще одна сцена під відкритим небом, де проходять різні шоу і де беруть участь всілякі артисти, а також музиканти і циркачі.

Один з найбільш відвідуваних атракціонів парку - великі американські гірки «Демон», що є найбільшим датським атракціоном. Екстремальні повороти кабінок і швидкість до 80 кілометрів на годину нікого не залишить байдужим.

Крім того, в парку є сучасний концертний зал на дві тисячі осіб, де проводяться різні концерти професійних музикантів та інші виступи.

Також в парку дуже багато різних ресторанів і кафе, а у вихідні в парку можна подивитися на сотні злітають в небо феєрверків.

Парк Тіволі привертає як жителів своєї країни, так і багатьох туристів. Тут є різні атракціони, від простих каруселей до захоплюючих дух американських гірок. Побувавши в цьому парку, можна випробувати весь спектр емоцій від страху до веселощів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: