Audio Player »Додатки» Windows Phone 8.1

Audio Player - це зручний музичний плеєр для Windows Phone. У даній програмі встановлено поле для пошуку, що допоможе вам швидко знайти улюблену музику, а якщо у вас багато улюблених треків, то ви можете додавати їх на головний екран у вигляді іконок. Щоб почати пошук вам потрібно перегорнути сторінку в початку треків, де і з'явиться потрібне поле. Щоб приховати його досить відтягнути сторінку вниз. Легке управління допоможе вам переглядати бібліотеку так як вам зручно. Audio Player розподіляє всі композиції на альбоми, виконавців і так далі. Для пошуку: коли ви перебуваєте в будь-якої категорії (альбом, жанр, виконавець, пісня) перейдіть вниз, до першого запису, після чого потягніть його подалі. З'явиться текстове поле для пошуку. Щоб приховати його просто перейдіть вгору. Більш детальну інформацію про програму "Audio Player для Windows Phone", Ви можете прочитати в повній версії нашого огляду нижче. Щоб Вам було зрозуміліше що з себе представляє "додаток Audio Player для Windows Phone", нижче Ви можете подивитися кілька скріншотів, які допоможуть Вам зрозуміти до закачування, чи потрібна вона Вам чи ні.

Щоб додати плитку на головний екран, натисніть на іконку категорії, поруч з нею з'явиться значок, натиснувши на який плитка переміститься на стартовий екран. Щоб швидко знайти поточну пісню, натисніть на її назву в самому верху програми на вкладці Now Playing, і список сам переміститься в потрібне місце.
Особливості програми Audio Player:
- легко переглядати медіа-бібліотеку.
- легкий пошук по медіа-бібліотеці.
- легкий і зручний доступ до пісень, альбомами, жанрами і тд.
- створення ярликів на стартовому екрані.
- повна підтримка поточної Windows Phone теми.

Це * .xap файл: audio_player_v1.4.0.0.xap [B] (cкачиваний: 2555) Увага: для установки файлу формату * .xap, на Вашому телефоні повинен бути зроблений студентський Unlock або Full Unlock . Для того щоб встановити Audio Player.xap на Ваш телефон, будь ласка, скористайтеся програмою Multiple Xap Installer для Windows Phone 7.8 або програмою Application Deploymen для Windows Phone 8.0. Windows Phone 7.5 Windows Phone 7.8 Windows Phone 8.0 Якщо Вам сподобалася "додаток Audio Player для Windows Phone", то Ви можете додати її до себе в закладки будь-соціальній мережі або просто в закладки на сайті. У розділі "Закладки" Ви завжди будете мати швидкий доступ до "Audio Player" з розділу Програми, а також до інших матеріалів, які Ви порахували цікавими. Сподобалося? Поділися:

Коментарі

Всі програми на нашому сайті для телефонів Windows Phone пройшли тестування на телефонах Nokia Lumia і будь-яких проблем виявлено не було. Якщо у Вас залишаться питання, звертайтеся в розділ Питання-Відповіді. Всі програми призначені для телефонів з операційною системою Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 і Windows Phone 8.0: Alcatel, Nokia, Samsung, HTC, LG і Мегафон.

Сподобалося?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: