Перейменування аудіо-файлів

  1. вибір файлів
  2. Перейменування файлів MP3
  3. Шаблони імен файлів
  4. Опції у вікні перейменування
  5. Перейменування по правому кліку

За допомогою mp3Tag Pro ви можете обробляти теги музичних файлів різними способами. Наприклад, в програмі є функція завантаження відсутніх тегів з різних ресурсів інтернету: Amazon , MusicBrainz, FreeDB , Discogs. Теги можна додавати або редагувати вручну , Витягувати їх з імен файлів і папок , імпортувати з текстового файлу і т.д. Редактор тегів підтримує всі популярні формати аудіо: MP3 , FLAC , APE , M4A, MP4 , AAC , OGG та інші.

З іншого боку, інформація з тегів може використовуватися для перейменування файлів аудіо.

Давайте подивимося, як можна перейменувати файли MP3 (підтримувані формати перейменовуються аналогічно). Ця функція схожа на функцію отримання тегів з імен файлів .

вибір файлів

Перш за все нам потрібно вибрати файли MP3 , Які ми хочемо перейменувати.

В області "Каталоги" справа виберіть папку з вашими файлами MP3. Самі файли з'являться праворуч.

Натисніть на кнопці з зеленою галочкою справа вгорі, щоб вибрати всі файли. Ви також можете натиснути комбінацію клавіш Ctrl + A. Для вибору одиничного файлу просто клікніть на ньому.

Як і в Провіднику Windows, ви можете використовувати комбінації Ctrl + клік і Shift + клік.

Перейменування файлів MP3

Після вибору файлів натисніть кнопку "Перейменувати" під списком. Відкриється нове вікно:

Зверніть увагу на дві важливі колонки в нижній частині цього вікна. Колонка "Перед" відображає поточні імена файлів, колонка "Після" - це попередній перегляд майбутніх імен файлів при використанні вибраного шаблону (формату) перейменування.

Давайте поглянемо на поле "Формат" в верхньому лівому кутку вікна. На нашій ілюстрації в цьому полі задано:

% A -% T

Ми можемо тут же перевести це на зрозумілу мову, відшукавши значення в списку поруч. % A означає "Виконавець",% T означає "Назва". Це дає нам:

Виконавець - Назва

Саме за таким шаблоном будуються імена файлів в колонці "Після". Ви можете натиснути кнопку "Перейменувати" внизу вікна, щоб перейменувати вибрані MP3.

Шаблони імен файлів

Ми можемо вибрати інший шаблон (формат) перейменування з числа доступних в випадаючому списку поля "Формат". Існуючі формати можна видалити за допомогою кнопки з жовтим мінусом. Також ви можете додати власні формати в цей список, ввівши новий формат і натиснувши кнопку із зеленим плюсом.

Створювати нові шаблони нескладно. Подумайте про те, яке поле ви б хотіли використовувати в нових іменах файлів, знайдіть відповідну змінну в списку поряд з полем "Формат" і додайте її в поле "Формат". Попередній перегляд миттєво покаже майбутні імена файлів.

Давайте зробимо щось таке, чого немає в встановлених форматах. Ми перейменуємо файли за шаблоном, який використовується для компакт-дисків: Track01, Track02 і т.д. Чи це можливо?

Такі імена файлів складаються з двох частин: "Track" завжди однаковий для всіх імен файлів, тоді як "01", "02" - очевидно, номери треків, які відрізняються для кожного треку. "Що відрізняється" - це також "змінний".

Це підказує нам, що потрібно пошукати змінну "№ треку" в списку. До речі, вона знаходиться в самому верху: "№ треку (% #,% 0)".

Таким чином, ми замінюємо номера треків змінної% #, але залишаємо "Track" на місці:

Track% #

Тепер давайте введемо це в поле "Формат":

Тепер давайте введемо це в поле Формат:

Попередній перегляд виглядає непогано, так що ми натискаємо кнопку "Перейменувати" і отримуємо:

Попередній перегляд виглядає непогано, так що ми натискаємо кнопку Перейменувати і отримуємо:

Однак подібний вид імен файлів у багатьох користувачів викликає відторгнення, так що ми перейменуємо файли ще раз. Наприклад, використовуючи цей формат:

(% #)% T

Як ви бачите, змінні замінюються значеннями відповідних полів, а не-змінні ( "Track" в першому прикладі, дужки і прогалину в другому) залишаються на своїх місцях.

З більш детальною інформацією про поле "Формат" ви можете ознайомитися в цій статті .

Опції у вікні перейменування

Всі зміни стосуються тільки зазначених файлів. Біля кожного імені файлу, зліва, є квадратик. Якщо в цьому квадратику стоїть зелена галочка, файл відзначений.

За замовчуванням відзначені всі файли. Ви можете це змінити, знявши позначки з деяких файлів вручну або використовуючи кнопки безпосередньо над списком, в лівому верхньому кутку.

Регістр - це список, що випадає з декількома опціями:

Вони визначають, як буде оброблятися інформація з тегів ID3. За замовчуванням ніякої обробки не відбувається, але ви можете вибрати конвертацію існуючих значень в нижній або верхній регістр, або інші доступні варіанти.

Заміна букв - ще один список, що випадає:

Заміна букв - ще один список, що випадає:

З його допомогою ви можете запросто замінити прогалини на символи підкреслення "_", або навпаки. Також можна видалити пробіли.

Наприклад, є назва "Деякий назву". Ви можете перейменувати файл в "Некоторое_названіе.mp3", вибравши заміну прогалин на "_". Це може стати в нагоді для систем, які не люблять прогалин в іменах файлів.

Видаляти погані символи. Деякі символи не можна використовувати в іменах файлів. Якщо ви спробуєте перейменувати якийсь файл в Windows і введете один з таких символів (наприклад, ":"), система відмовиться додавати цей символ і за допомогою підказки повідомить подробиці.

При створенні імен файлів з тегів mp3Tag Pro може або замінювати такі символи пробілами, або видаляти їх.

Видаляти початкові і кінцеві пробіли. Якщо інформація в тегах починається або закінчується пробілами, пряме перенесення інформації в імена файлів може викликати небажані наслідки. Як правило, система лояльно ставиться до прогалин, але очікує, що ім'я файлу починається не з пробілу. Крім того, додавання пробілів з тегів до прогалин в шаблоні може викликати подвоєння і потроєння прогалин, через що імена файлів будуть виглядати гірше.

Перейменування по правому кліку

Окремі файли можна перейменувати, використовуючи контекстне меню. Просто клікніть файл правою кнопкою миші в головному вікні редактора тегів і виберіть "Перейменувати":

Відкриється невелике вікно, пропонуючи нове ім'я файлу на основі шаблону "Виконавець - Назва":

Ви можете підкоригувати імена файлів.

Функція перейменування музичних файлів може також використовуватися для створення папок і сортування аудіо-файлів .

завантажити

Чи це можливо?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: