Програма для обрізки музики російською мовою

Програма для обрізки музики

Програми для обрізки музики.
Є телефон, є пісня, але ставити її всю замість дзвінка не хочеться. Облазивши інтернет переглянув і випробував купу музичних редакторів. Про ставав на простій не вимагає установки програми для обрізки музики mp3DirectCut.

Ця програма для обрізання / нарізки музики (MP3-файлів) без їх пересжатія а, отже, без втрати якості і має кілька корисних інструментів.

Вона повністю безкоштовна і має російськомовний інтерфейс. Вибір мови відбувається під час першого запуску програми і надалі настройка зберігається. Встановити мову можна і пізніше, змінити його можна так: «Settings»> «Configure»> закладка «Operatoin» в поле «Language» вибрати потрібну мову.

Програма mp3DirectCut здатна нормалізувати звук, плавно прибирати його в кінці музичної композиції, записувати аудіо з зовнішніх джерелом звуку і багато іншого. Обрізка музики відбувається швидко і без втрати якості. Користувачеві mp3DirectCut досить встановити початок аудіо файлу і його кінець, після чого натиснути кнопку «Вирізка». В результаті ви отримаєте аудіо файл без вирізаного музичного відрізка.

Якщо Ви хочете вирізати закінчення записи, то можна скористатися опцією загасання для того, щоб композиція не обривалася різко, а плавно затихала протягом останніх секунд. Також зручно використовувати інструмент нормалізації звуку, який дозволяє "підтягнути" гучність композиції до потрібного Вам рівня або ж, навпаки, зробити звук тихіше. Так само заслуговує на увагу інструмент для автоматичного визначення пауз між треками. Ця функція може стати в нагоді для розрізання довгої аудіо записи (наприклад, цілого альбому, збереженого єдиним файлом) на окремі треки.

MP3DirectCut - найбільш проста, зручна і безкоштовна програма для обрізки музики.

Завантажити програму для обрізання музики.

Обрізати музику можна й іншим шляхом. Є сайти які редагують музику Онлайн наприклад http://www.mp3cut.ru/prog_split_mp3.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: