Уроки англійської в мережі

Вивчити іноземну мову можна за допомогою інтернету

ОНЛАЙН-РЕПЕТИТОР

Багато викладачів англійської викладають свої відеоуроки в мережу. Наприклад, вони є на відомому youtube.com. Як це працює, розглянемо на прикладі уроків вчителів Дженіфер і Алекса. Адреси їх "каналів" - www.youtube.com/user/JenniferESL і www.youtube.com/user/iswearenglish . Щоб розібратися в структурі уроків, потрібно натиснути на "Playlists". Наприклад, на каналі Дженніфер там - 11 тематичних добірок (граматика, лексика, вимова і т.д.), в кожній з яких є пронумеровані відеоуроки (схожі добірки є і у Алекса). До речі, дивитися їх вельми цікаво, адже Дженніфер намагається пояснити матеріал на прикладах з життя. Наприклад, щоб розповісти про кухонні приладдя, вона приходить на кухню і проводить своїм віртуальним учням екскурсію. До того ж в кожному ролику є пояснення матеріалу і завдання для практики. На каналі Алекса менш цікаво: не вистачає оживляючого відео в уроках, але все одно корисно (тут розміщений матеріал з граматики, лексики, а також є тести на різні теми). Правда, на цих двох каналах немає субтитрів, які б значно полегшили розуміння матеріалу. Їх ми знайшли на сторінці педагога Стіва ( www.youtube.com/user/PrivateEnglishPortal ). Тут є також багато динамічних роликів на різні теми.

ВІДЕОЛЕКСІКА. на www.youtube.com/user/podEnglish розміщені 5-9-хвилинні ролики від однієї з найбільших світових шкіл з англійської мови. Їх особливість - акцент в навчанні йде на слова і стійкі граматичні конструкції з різних ситуацій і тим нашому повсякденному житті. Кожен з роликів складається з декількох частин: перша - "watch" (невелика відеосценка, що стосується теми, де потрібно постаратися запам'ятати якомога більше інформації), друга - "learn" (обговорення нових слів з сценки), а третя - "try" (практичні вправи).

Читайте також: Вчимо мову онлайн

АНГЛІЙСЬКА Вінегрет

А ось кілька посилань для тих, хто не хоче "бродити" по окремих сайтів в пошуках навчальних матеріалів, а вважає за краще веб-сторінки, де все зібрано в одному місці.

Видання корисною. Отже, російськомовна веб-сторінка - englishtips.org - це "збірна солянка" корисних матеріалів для вивчення англійської мови, які можна скачати собі на комп'ютер. Але - після реєстрації. Матеріалу на цьому сайті дійсно дуже багато (наприклад, тільки в розділі "Підручники англійської" - 5561 файл!). Тому, щоб користувачі не заплуталися в великій кількості інформації, всі корисні "штучки" помістили в тематичні розділи. Наприклад, тут є статті та колекції, підручники англійської, матеріали та посібники для підготовки до міжнародних сертифікованих іспитів, художня і не художня література, газети, журнали, комікси і т.д. Є також аудіокниги, мультимедіа англійською та словники. З "фішок" сайту: в кожному розділі є підрозділ "краще в розділі". Тобто можна побачити, які з навчальних матеріалів найбільш високо оцінили користувачі.

З миру по ЗАСЛАННІ. На відміну від попереднього сайту, тут ( ut1english.blogspot.com ) Немає конкретних матеріалів. Зате є купа корисних посилань, де можна їх знайти. В якості основної статті на головній сторінці, - якраз огляд всіх тих сайтів, на які автор відправляє читачів. А щоб останнім було зручно шукати потрібні посилання, автор розподілив їх за такими категоріями: тести, матеріали для початківців, відео та аудіо, вікторини та ігри, культура, вимова, читання, письмо, граматика, словники та інші.

[Education1]

АНГЛИЙСКИЕ ДЖУНГЛИ. Досить оригінальний сайт ( lingualeo.ru ) З матеріалами для вивчення мови. Після реєстрації у користувача з'являється вихованець - левеня Лео, якого потрібно "годувати" своїми заняттями з англійської мови, щоб він не був голодним (наприклад, переглядати відео, слухати аудіо, читати тексти, переводити слова, а також проходити тестові завдання). Відповідно, чим ситее левеня, тим вище у користувача рівень мови.

А всі матеріали на цьому сайті знаходяться в "Джунглях". Там є відео-, аудіо- та текстові матеріали англійською, які можна вибирати за жанром (наприклад, серед текстів є новинні статті, романи, анекдоти і т.д). До слова, до всіх аудіо- та відеофайлами є розшифровка, користуватися якою дуже зручно: можна натиснути на ту чи іншу слово - і відразу з'явиться його переклад. Ще є розділи - "Глосарії", де розташовані тематичні добірки слів на різні теми (наприклад, почуття і емоції, їжа і напої, кіно і театр та інші.), "Словник" (туди можна додавати власні слова), "Тренування" ( там тести), а також "Журнал розвитку". Серед інших "корисностей" цього сайту - підказка, що допомагає розібратися у великій кількості інформації. Але є невеликий нюанс: усіма матеріалами можна користуватися абсолютно безкоштовно, крім "Словника". На нього діє обмеження - не більше 10 нових слів в день. Щоб додати більше слів, доведеться платити. Але це не така вже й велика проблема, адже всі незнайомі слова можна додавати собі в окремий текстовий файл.

Читайте також: Де в мережі лежать безкоштовні книги англійською

ВУХА - ВСЬОМУ ГОЛОВА

Як правило, найбільше проблем у людей, які вивчають англійську, виникає з розумінням на слух. Тому "прогуляємося" по тим сайтам, які допоможуть натренувати вухо.

Подкаст НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК. Отже, перші дві такі веб-сторінки - це englishpod.com і eslpod.com . Якщо говорити про першу посиланням, то тут знаходиться більше 300 подкастів (аудіозаписів). А щоб отримати доступ до них, доведеться зареєструватися. Всі аудіо розміщені в розділі "Уроки". Вибрати собі відповідну запис можна або за рівнем англійської (найбільше уроків тут для початкового і середнього рівнів - 141 і 130 записів відповідно), або по темі (офіс, вікенд, повсякденне життя, а також міжнародні події і тенденції). А кожен урок - це 10-15-хвилинний запис, яка складається з вступу авторів і тематичного діалогу. До речі, можна відзначити відразу кілька зручностей для користувача. По-перше, будь-який запис можна скачати. По-друге, є також її безкоштовна розшифровка. По-третє, є словничок нових слів з поясненням їх значення і "озвучкою", а також тести для перевірки знань. І, по-четверте, все нові слова, вивчені на уроці, можна заносити в власний словник.

Що ж до другого сайту, то тут реєстрація не потрібна, а будь-який подкаст теж можна скачати собі на комп'ютер. З тим аудіозаписів - повсякденне життя, бізнес, здоров'я і медицина , Відносини, покупки та інші. Кожен запис - це діалог з тематичної лексикою, до якого є розшифровка. "Родзинка" ж кожного подкасту в його структурі: спочатку діалог озвучують повільно, щоб можна було розчути все слова, потім йде їх пояснення, а вже в кінці - швидке обговорювання цього діалогу знову.

РОЗУМІЄМО НОВИНИ. "Фішки" двох останніх веб-сторінок - CNNStudentNews.com і www.reakingnewsenglish.com - в тому, що тут вчать англійську, використовуючи в якості тем для аудіо останні світові новини. Перший сайт - новинні подкасти (можна дивитися як з відео, так і просто слухати), які роблять співробітники відомої американської телекомпанії CNN. Суть їх роботи: на доступній мові розповідати школярам і студентам про те, що відбувається в світі і, зокрема, в США . До кожного з випусків новин є розшифровка. Другий сайт - це адаптовані новини від педагога з Великобританії. Також, як і на попередньому, тут є аудіозапис з текстом. Але на відміну від сайту CNN, ще є маса вправ для тренувань з відповідями.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: