Як посилити безпеку облікового запису Windows 10

  1. Як налаштувати двухфакторную аутентифікацію

Двухфакторная аутентифікація додає другий рівень захисту для вашого комп'ютера, пристрою або облікового запису. Розглянемо варіант посилення безпеки вашого профілю Windows 10 за допомогою програми Google Authenticator

Розглянемо варіант посилення безпеки вашого профілю Windows 10 за допомогою програми Google Authenticator

За рахунок застосування першого рівня захисту - вашого пароля, ви можете увійти в обліковий запис в звичайному режимі. Розглянутий варіант двофакторної аутентифікації передбачає введення шестизначного цифрового коду, який генерується випадковим чином в спеціальному додатку, яке користувач встановлює на свій смартфон. Якщо ви забудете свій оригінальний пароль, тоді Google може нагадати його по електронній пошті або за допомогою SMS-повідомлення на телефон.

Таким чином, якщо зловмисник зможе вкрасти ваш пароль, йому також знадобиться додаток Google Authenticator для генерації випадкового ключа.

Як налаштувати двухфакторную аутентифікацію

завантажте програму Google Authenticator з App Store (для iPhone, iPad) або Google Play (для Android) на ваш пристрій.

Потім потрібно включити двухфакторную аутентифікацію в Windows 10. Для цього відкрийте програму "Параметри" і виберіть розділ "Облікові записи". Майте на увазі, що якщо Ви використовуєте локальну обліковий запис, то при виконанні даних операцій буде виконана зв'язок з аккаунтом Microsoft.

На вкладці "Ваш обліковий запис" відкрийте посилання "Керування обліковим записом Microsoft". Потім в браузері за замовчуванням відкриється сторінка управління обліковим записом, нам потрібна вкладка "Безпека і конфіденційність".

На сторінці натискаємо посилання "Додаткові параметри безпеки" - це третя посилання в лівій колонці під заголовком "Безпека облікового запису". Потім вводимо логін (e-mail) і пароль для входу на сторінку налаштування додаткових параметрів облікового запису.

Потім вводимо логін (e-mail) і пароль для входу на сторінку налаштування додаткових параметрів облікового запису

Прокрутіть сторінку до секції "двокрокового перевірка" і натисніть посилання "Налаштування двокрокового перевірки". Далі пройдіть всі три кроки майстра і включіть двухфакторную аутентифікацію.

Далі пройдіть всі три кроки майстра і включіть двухфакторную аутентифікацію

Потім переходимо по посиланню "Встановити додаток перевірки особистості" і виконуємо прості кроки для додавання Microsoft в додаток Google Authenticator.

Потім переходимо по посиланню Встановити додаток перевірки особистості і виконуємо прості кроки для додавання Microsoft в додаток Google Authenticator

Примітка: при виборі опції "Android" на питання "На яке мобільний пристрій ви хочете встановити додаток?" , Вам буде запропоновано встановити додаток Microsoft Authenticator . Якщо ви хочете використовувати вхід через Google Authenticator виберіть опцію "Інше".

Переконайтеся, що додаток Google Authenticator відкрито і натисніть кнопку виклику меню, потім "Налаштувати аккаунт", а потім виберемо опцію "сканувати штрих-код". Потім Вам залишиться навести камеру на екран і просканувати штрихкод, після чого все налаштується автоматично.

Тепер при вході в обліковий запис, система запросить цифровий код Google Authenticator. Вітаємо, Ви зробили обліковий запис Windows 10 безпечніше!

Примітка: при виборі опції "Android" на питання "На яке мобільний пристрій ви хочете встановити додаток?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: