Як виправити помилки SSL з'єднання на пристроях з OS Android

  1. Як виправити помилки SSL з'єднання на пристроях Android
  2. 1) Виправте дату і час в своєму смартфоні
  3. 2) Очистити кеш в браузері (Chrome, Opera, Edge і т.д).
  4. 3) Зміна Wi-Fi-з'єднання
  5. 4) Тимчасове відключення антивіруса
  6. 5) Скиньте всі налаштування на своєму пристрої Android

Трохи про SSL. Сертифікат SSL, напевно, як Ви знаєте, призначений для аутентифікації справжності web-сайту. Центр сертифікації, який видає сертифікат, гарантує користувачеві, що знаходиться на іншому кінці вашого з'єднання, що весь обмін даними між вашим браузером і web-сервером зашіфровани.Ето вкрай необхідно, оскільки без SSL шифрування всі операції, які ви здійснюєте на web-сторінці, перебувають у відкритому доступі і можуть бути перехоплені або оброблені третьою стороною. Однак за допомогою SSL-сертифіката цей зв'язок шифрується і може бути розшифрована тільки самим сайтом. Відвідування сайту без безпечного з'єднання може закінчитися для вас плачевними наслідками! Що б повністю у всьому розібратися, знадобиться ще одна важлива інформація. SSL на даний момент є тільки розмовною терміном для протоколу. SSL розшифровується як Secure Socket Layer, це був оригінальний протокол для шифрування, але TLS або Transport Layer Security замінили його деякий час назад. Обидва вони виконують практично одне і те ж, але на даний момент істинний SSL був поступово припинено (Android більше не підтримує SSL 3.0 - його останню версію), і ми дійсно говоримо про сертифікати TLS.

Як виправити помилки SSL з'єднання на пристроях Android

Коли Ви получ Коли Ви получ   ите повідомлення про помилку SSL-сертифіката на вашому смартфоні Android, Ви можете виправити цю проблему кількома способами ите повідомлення про помилку SSL-сертифіката на вашому смартфоні Android, Ви можете виправити цю проблему кількома способами. Якщо якийсь із них не працює, спробуйте наступний. В кінцевому підсумку, проблема буде вирішена.

1) Виправте дату і час в своєму смартфоні

Це проста причина, яку можна вирішити на Android. Просто переконайтеся, що дата і час вірні. Для цього перейдіть в «Налаштування» і виберіть «Дата і час». Звідти просто активуйте опцію «автоматичне визначення дати і часу».

2) Очистити кеш в браузері (Chrome, Opera, Edge і т.д).

Якщо виправлення дати і часу не спрацюють, вам слід очистити історію переглядів в браузері. Це ще один простий спосіб. Наприклад, візьмемо Chrome. Почніть з відкриття браузера і потім натисніть «Меню». Перейдіть в «Конфіденційність» і виберіть «Налаштування». Потім виберіть «Очистити дані перегляду». Перевірте всі прапорці на екрані, а потім натисніть «Очистити». Якщо виправлення дати і часу не спрацюють, вам слід очистити історію переглядів в браузері

3) Зміна Wi-Fi-з'єднання

Спробуйте змінити з'єднання Wi-Fi на своєму пристрої, якщо очищення даних і скидання вашого часу і дати не спрацювали. Можливо, ви користуєтеся загальнодоступним Wi-Fi з'єднанням, яке, як відомо, небезпечно. Знайдіть приватний зв'язок Wi-Fi і перевірте, виправлена ​​помилка на Android. Спробуйте змінити з'єднання Wi-Fi на своєму пристрої, якщо очищення даних і скидання вашого часу і дати не спрацювали

4) Тимчасове відключення антивіруса

Якщо на своєму пристрої Android встановлено антивірус або інший захисний додаток, спробуйте тимчасово відключити його, а потім знову ввімкніть. Іноді ці додатки можуть створювати перешкоди для вашого браузера, таким способом приводячи до збою SSL-з'єднання.

5) Скиньте всі налаштування на своєму пристрої Android

Це крайній варіант, але якщо всі інші вищезгадані пропозиції не змогли вирішити проблему SSL-сертифіката, Вам може знадобитися відформатувати пристрій. Першим кроком в цьому випадку є резервне копіювання вашого телефону, щоб Ви не втратили все, що Ви зберегли на ньому. Після цього виберіть «Налаштування», а потім «Створення резервних копій та скидання». Потім натисніть «Скидання заводських налаштувань». Це крайній варіант, але якщо всі інші вищезгадані пропозиції не змогли вирішити проблему SSL-сертифіката, Вам може знадобитися відформатувати пристрій

Сподіваємося, що це керівництво показало Вам, як виправити помилки з'єднання SSL на ваших пристроях Android.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: