Інструкція по замовленню In-Karta онлайн

  1. Крок 0: Підготовка
  2. Крок 1: Вибір типу карти
  3. Крок 2: Завантаження фотографії
  4. Крок 3: Заповнення анкети
  5. Крок 4: Вибір місця отримання карти
  6. Крок 6: Перевірка результатів
  7. Крок 5: Оплата
  8. Крок 6: Роздруківка тимчасової In-Karta і початок економії на квитках

Чеський ЖД-оператор České drahy пропонують своїм пасажирам дисконтні карти In-Karta , Які дозволяють економити від 25 до 100% на всіх внутрішніх і міжнародних напрямках. Я оформив її собі майже 3 роки тому і жодного разу не пошкодував про це, сума заощаджених грошей склала вже кілька тисяч крон: кожна одиночна поїзда до Подебрад і назад обходиться на 42 крони дешевше і тому карта (490 крон за 3 роки для студентів) окупиться вже через 12 одиночних поїздок до Подебрад. Не кажучи вже про те, що міжнародні квитки коштують по кілька тисяч крон і кожна знижка по In-Karta становитиме сотні крон. Карта може бути також використана при покупці групових квитків.

кожна одиночна поїзда до Подебрад і назад обходиться на 42 крони дешевше

Крім знижок на проїзд в поїздах карта виручає в інших аспектах. Наприклад, вона буде дуже до речі при реєстрації в Національної технічній бібліотеці , Вдасться заощадити 250 крон на карті з чіпом, доступ до бібліотеки буде здійснюватися по вашій In-Karta. Є й ряд знижок в рамках програми ČD Bonus , де популярний у іноземців стільниковий оператор Водафон пропонує широку лінійку пільгових тарифів (зі знижками до 75%) для власників карток In-Karta, я користуюся молодшим з них і дуже задоволений.

На жаль, рівень мого чеського на момент оформлення картки в лютому був ще недостатньо ідеальний і я зіткнувся з безліччю проблем з розумінням деталей невідомої мені досі можливості. І з урахуванням накопиченого досвіду, як і завжди, я поспішаю поділитися даними зручністю з громадськістю та підготував детальну інструкцію з скріншот всіх етапів як для онлайн-оформлення ISIC , Так і для In-Karta. У замітці наведені ключові частини скріншотів, при натисканні доступні повні версії. Для замовлення по З цієї інструкції карти чеський толком і не треба знати. Буду радий відгукам і порад в коментарях.

Крок 0: Підготовка

Для подачі заяви на карту вам знадобиться відсканована фотографія на документи. Точний і фізичний розміри ролі не грають, під час завантаження фотографії можна буде її отмасштабовані, обрізати онлайн.

Крок 1: Вибір типу карти

Оформлення заяви на нову карту з IN25 починається зі сторінки www.cd.cz/eshop/in-karta/IN25_1_1 , Де нам пропонують вказати параметри одержуваної карти. Нам потрібна IN 25 (c 25% знижкою, варіанти з 50% і 100% знижкою вигідні лише дуже частим ЖД-пасажирам) для молодіжної категорії на 3 роки. Дату початку дії карти можна вибирати довільно, я рекомендую вказувати дату найближчої ЖД-поїздки - карти у вас ще не буде, але можна буде замість неї використовувати її тимчасовий аналог.

Крок 2: Завантаження фотографії

Вибираємо на комп'ютері заздалегідь отскарованную фотографію для документів:

В поле зліва з'явиться завантажена фотографія, її можна масштабувати за допомогою повзунка, пересувати мишею. Фотографія буде обрізана по лінії.

Крок 3: Заповнення анкети

Пропонована анкета дуже проста, насамперед вказуємо ім'я, прізвище латиницею по закордонному паспорту, дату народження і країну народження:

У нижній частині вказуються контактні дані. Контактна адреса у багатьох буде один і той же, адреса гуртожитку UJOP в Подебрадах:

Крок 4: Вибір місця отримання карти

In-Karta буде доставлена ​​на один з ЖД вокзалів, ми можемо вибрати будь-яку. Само собою, студентам з Подебрад найпростіше забрати карту на Подєбрадський вокзалі . За картою потрібно буде зайти мінімум через 30 днів. Закордонний паспорт ви, само собою, з собою завжди носите.

Крок 6: Перевірка результатів

У підсумку нам пропонується перевірити повні дані і перейти до оплати:

Крок 5: Оплата

Оплатити 490 крон за In-Karta потрібно банківською картою онлайн. Чеська карта не обов'язкова, я використовував карту ВТБ24 Mastercard Standard, оплата пройшла без проблем. Вказуємо номер карти, термін дії, 3-значний код на зворотному боці карти і тиснемо в єдину кнопку:

Проводиться оплата:

У разі успішної оплати вам покажуть великий зелений блок з посиланням на вашу тимчасову карту:

Крок 6: Роздруківка тимчасової In-Karta і початок економії на квитках

Паралельно з цим ви отримаєте на ел. пошту лист з доданим PDF, в якому буде знаходитися тимчасова In-Karta для використання до тих пір, поки ви не заберете пластикову карту на вокзалі.

Нагадую, що карта буде вас чекати на зазначеному вокзалі мінімум через 30 днів після подачі заяви, максимум через 37 днів. Точні дати ви можете знайти в центральній частині тимчасової In-Karta.

роздруковуємо:

роздруковуємо:

Тепер при покупці квитка в касі уточнюємо, що нам потрібна "zákaznická" або ж в додатку Můj vlak вибираємо "IN25 s Rail plus". Так квиток до Праги і назад обійдеться вам в 125 крон замість звичайних 164 крони.

Роздруківку, а через кілька тижнів, пластикову карту, треба показувати вже провіднику в поїзді. Замість паперової роздруківки можна зберегти PDF на телефон і показувати великий QR-код з нього.

Інші замітки по темі

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: