Захистіть Ваші дані з допомогою двокрокового Ідентифікації

 1. Що таке двокрокового Ідентифікація?
 2. Вимоги до установки
 3. Включення двокрокового Ідентифікації
 4. Розблокування Sticky Password при включеній 2ШІ
 5. Що мені робити, якщо у мене немає доступу до додатка Google Authenticator, яке пов'язане з моїм Sticky Password?
 6. Відключення двокрокового Ідентифікації
 7. Якщо Ви захочете знову включити 2ШІ

Забезпечте підвищену безпеку Ваших даних, використовуючи двохкроковий алгоритм ідентифікації даних (2ШІ). При його використанні після введення майстер-пароля Вам буде запропоновано ввести код безпеки кожного разу, коли Ви розблоковуєте базу даних.

Що таке двокрокового Ідентифікація?

Двокрокова ідентифікація - це використання двох незалежних елементів для ідентифікації. Вимога додаткової інформації при ідентифікації підвищує безпеку даних, тому що ймовірність того, що два незв'язаних джерела інформації будуть одночасно зламані мала.

На практиці це означає, що навіть якщо зловмисники дізналися Ваш майстер-пароль, вони не зможуть відкрити БД, тому що ймовірність того, що у них в цей же час виявиться Ваш телефон (сам пристрій), на якому встановлена ​​2ШІ, мізерно мала.

Вимоги до установки

 • Необхідно, щоб на кожному з пристроїв, з'єднаних з StickyAccount, була встановлена найостанніша доступна версія Sticky Password. Пристрої, на яких встановлена ​​більш рання версія програми, не зможуть розблокувати БД за допомогою 2ШІ.
 • Первісна активація повинна виробитися на Вашому комп'ютері (Windows або Mac). Після цього при першій синхронізації 2ШІ буде автоматично включена на кожному з пристроїв, дозволених Sticky Password (Windows, Mac, iOS і Android).
 • Для включення 2ШІ на Ваше мобільний пристрій необхідно встановити Google Authenticator (GA). GA - це програма, яка буде генерувати коди безпеки. Ці коди є другим кроком для ідентифікації Sticky Password. Встановіть GA для Android і iOS .

Увага: Для входу в БД при включеній функції 2ШІ Вам завжди потрібно буде підключення до мережі інтернет.

Включення двокрокового Ідентифікації

Після того, як Ви встановили Google Authenticator на Ваші Android або iOS пристрою, а також переконалися в тому, що на всіх пристроях встановлена ​​остання версія Sticky Password, Вам необхідно зробити наступне:

 1. На вашому комп'ютері (Windows) натисніть Меню у верхньому правому кутку основного вікна і виберіть Установки.

  На комп'ютері (Mac) перейдіть в меню Уподобання.

 2. Натисніть на вкладку Безпека. Забезпечте підвищену безпеку Ваших даних, використовуючи двохкроковий алгоритм ідентифікації даних (2ШІ)
 3. Натисніть Увімкнути в розділі двокрокового Ідентифікація. Натисніть Увімкнути в розділі двокрокового Ідентифікація

  Після прочитання повідомлення про те, що для доступу до БД при включеній 2ШІ Вам знадобиться інтернет підключення, натисніть Далі. Після прочитання повідомлення про те, що для доступу до БД при включеній 2ШІ Вам знадобиться інтернет підключення, натисніть Далі

 4. У зв'язку з тим, що при налаштуванні 2ШІ потрібна зміна в настройках безпеки, Вам буде запропоновано ввести майстер-пароль, після чого натисніть Далі.
 5. Відкрийте додаток Google Authenticator (GA) на своєму мобільному пристрої і відскануйте QR код на екрані АБО вручну введіть код з букв і цифр, який знаходитися нижче QR коду. Ця процедура створить GA запис, з'єднану з вашої уч.запісью Sticky Password, яка буде генерувати 6-ти значні коди, мінливі кожні 30 секунд. Після цього натисніть Далі.
 6. При запиті введіть поточний 6-ти значний код з Google Authenticator в Sticky Password і натисніть Далі. Ця процедура підтвердить зв'язок додатки Google Authenticator з вашої уч.запісью Sticky Password.
 7. Натисніть Готово при появі повідомлення про включення 2ШІ.

Розблокування Sticky Password при включеній 2ШІ

 1. Введіть Ваш майстер-пароль в діалогове вікно і натисніть Розблокувати.
 2. На своєму пристрої відкрийте додаток Google Authenticator і введіть 6-ти значний код, вказаний в полі. Натисніть Розблокувати.

Що мені робити, якщо у мене немає доступу до додатка Google Authenticator, яке пов'язане з моїм Sticky Password?

Якщо з якої-небудь причини (наприклад, крадіжка або втрата мобільного пристрою) у Вас немає доступу до мобільного пристрою, на якому встановлений Ваш Google Authenticator, то в екстрених випадках Ви можете тимчасово «обійти» 2ШІ, використовуючи Ваш електронну пошту (StickyID ) для розблокування Sticky Password. Для цього зробіть наступне:

 1. Натисніть на посилання «У мене немає коду» в діалоговому вікні розблокування. Після цього до Вас на StickyID електронну пошту (або спеціально вказану електронну пошту) буде посланий PIN код.

  Увага: з метою безпеки час дії коду обмежена і складає 20 хвилин.

 2. Відкрийте отримане з кодом лист, скопіюйте даний PIN код і вставте його в діалогове вікно розблокування. (Якщо Ви не знайшли лист з кодом в папці Вхідні, то перевірте папку Спам.)

Якщо Ви безповоротно втратили доступ до пристрою, де було встановлено додаток Google Authenticator (наприклад, з причини втрати пристрою або зміні пристрою на нове), Вам буде необхідно відключити 2ШІ для StickyAccount, а потім підключити її заново на новому пристрої.

Відключення двокрокового Ідентифікації

2ШІ може бути відключена в меню Налаштування в додатку StickyPassword на Вашому комп'ютері Windows, або в перевагах StickyPassword на Вашому комп'ютері Mac.

 1. На комп'ютері Windows виберіть Налаштування.

  На комп'ютері Mac перейдіть в меню Уподобання.

 2. Натисніть вкладку Безпека.
 3. Натисніть Відключити в розділі двокрокового ідентифікації.
 4. Введіть майстер-пароль і натисніть Далі.
 5. При запиті введіть поточний 6-ти значний код з Google Authenticator і натисніть Далі.
 6. 2ШІ відключена. Натисніть Готово.

Увага: Після відключення 2ШІ в програмі Sticky Password Вам зовсім не обов'язково видаляти додаток Google Authenticator з Вашого мобільного пристрою

Якщо Ви захочете знову включити 2ШІ

Додаток Google Authenticator (GA) створить нову GA запис для Sticky Password, яка:

 • На пристроях Android - перепише попередню
 • На пристроях з iOS - створить нову. Щоб уникнути плутанини ми радимо видалити попередній запис ПІСЛЯ відключення 2ШІ для Вашого Sticky Password і ДО нового підключення 2ШІ.

Що таке двокрокового Ідентифікація?
Що таке двокрокового Ідентифікація?
Що мені робити, якщо у мене немає доступу до додатка Google Authenticator, яке пов'язане з моїм Sticky Password?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: