Кейс: резервування авіаквитків через інтернет - зростання CTR в 6,5 раз. Оптимізація кампанії за допомогою Adiutor - Netpeak Blog

  1. Аналіз рекламної видачі
  2. Що в підсумку?
  3. Що робити?
  4. результати
  5. висновки

Інтернет кардинально змінив алгоритми роботи бізнесу

Інтернет кардинально змінив алгоритми роботи бізнесу. Однією з показових галузей стала продаж авіаквитків. Сьогодні користувачеві не потрібно стояти в чергах за квитком, пошукові алгоритми можуть за лічені миті підібрати десятки варіантів як потрапити з точки А в точку В за оптимальний час і ціну. При цьому кількість сервісів підбору та продажу квитків зробили тематику однієї з найбільш конкурентних у інтернеті, навіть на порівняно невеликій ринку Казнет. Найскладніше - утримати лояльність користувача, тому для залучення клієнтів необхідно використовувати контекстну рекламу. Злободенне питання для сервісів авіаквитків - якість контекстної реклами.

Аналіз рекламної видачі

Проведемо для прикладу аналіз рекламою видачі по среднепопулярному запитом «квитки Одеса-Москва»: Проведемо для прикладу аналіз рекламою видачі по среднепопулярному запитом «квитки Одеса-Москва»:   Перша позиція Перша позиція. Aviasales закликає купити дешевий авіаквиток, при цьому цільова сторінка не містить нічого про авіарейс Одеса-Москва. Друга позиція. BravoAvia відразу відправляє на сторінку замовлення квитка Одеса-Москва, підставляє дату туди і назад, а також проводить аналіз цін. Цікаво, що сторінка BravoAvia - перша в органічній пошукової видачі, тобто показник якості у сторінки можна вважати максимальним. Третя позиція. Сервіс «711» відправляє на сторінку фільтра, де вже вказані міста, залишається вибрати дати і натиснути «безпрецедентного». Четверта позиція. Biletix також відправив на сторінку пошуку, де вже вказані міста, але на додаток до цього «витягнув» і показав кращу ціну на квитки, яка відповідає ціні, зазначеній в оголошенні.

Що в підсумку?

Всього один рекламодавець вказав вартість квитка і тільки два з чотирьох в топі видачі відправили користувача на цільову сторінку, де можна зробити замовлення.

Проблема в тому, що вартість квитка - динамічна величина, яка може змінюватися кожні 15 хвилин. Відповідно, створювати в ручному режимі оголошення практично не має сенсу.

Єдине рішення - використовувати системи автоматичної генерації і актуалізації рекламних оголошень. На цьому етапі сервіси онлайн-замовлення авіаквитків чекає ще одна заковика. Якщо інтернет-магазини для створення автоматичних рекламних кампаній можуть використовувати YML-файл, то для авіаквитків такого файлу не існує. Незрозуміло, як організувати структуру облікового запису так, щоб врахувати всі 19 201 аеропортів (при цьому з кожного - 19 200 напрямків). У такій самій складній ситуації опинився і клієнт, який звернувся за просуванням сервісу бронювання авіаквитків в Netpeak.

Що робити?

Ми запропонували клієнту збирати статистику по запитах користувачів на сайті. Під кожен пошуковий запит на сайті генерировалась нова сторінка, яка зберігала інформацію про місто вильоту, міста прильоту, мінімальної і середньої вартості квитка. Після цього ми створили XML файл, який містив всю інформацію про переліт і кількості запитів. Таким чином у нас з'явився ще один показник інтересу до перельоту. На основі цього XML ми запустили рекламну кампанію за допомогою системи для автоматичної генерації рекламних кампаній Adiutor. Було створено понад 10 000 рекламних оголошень, які вели на Лендінгем напрямки, містили інформацію про переліт і мінімальну вартість квитка. Ми запропонували клієнту збирати статистику по запитах користувачів на сайті Інформація про вартість перельоту оновлювалася в оголошеннях від 5 до 11 разів на день, в залежності від популярності запиту.

результати

Загальний графік порівняння акаунтів рекламних кампаній в Google Ads. Загальний графік порівняння акаунтів рекламних кампаній в Google Ads

висновки

1. Коефіцієнт конверсій Adiutor виявився нижче. Це викликано такими факторами:

  • в ротації знаходиться величезна кількість напрямків, при цьому високим попитом користуються далеко не всі маршрути;
  • ключові слова основного аккаунта конкурують з Adiutor, а так як ставка в Adiutor значно нижче, велика частина переходів, особливо по висококонкурентних напрямками, відбувається за оголошеннями основного аккаунта.

2. Середня ціна за клік Adiutor значно нижче, як в порівнянні з кампаніями, що містять ідентичні ключові слова, так і з основним обліковим записом в цілому. Це пов'язано в першу чергу з високим показником релевантності оголошень, пошукового запиту і цільової сторінки в кампаніях сервісу Adiutor.

3. Показник відмов Adiutor в два рази нижче, що говорить про високу якість трафіку, а більш низьке значення середніх сторінок за сеанс пояснюється моментальним перенесенням відвідувача на сторінку рейсу.

Що робити?
Що в підсумку?
Що робити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: