АТ «Авіакомпанія« Росія »

  1. Про нас Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіакомпанія« Росія »входить до складу Групи« Аерофлот...
  2. флот
  3. бренд
  4. стандарти
  5. спеціальні проекти

Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Авіакомпанія« Росія »входить до складу Групи« Аерофлот »і є на сьогоднішній день одним з найбільших авіаперевізників Росії.

У 2017 році авіакомпанія «Росія» перевезла 11 152 738 пасажирів, показавши кращий зростання пасажиропотоку серед п'яти провідних авіакомпаній країни і закріпивши за собою місце в трійці лідерів за цим показником в цивільній авіації РФ. Компанія щорічно займає провідні позиції в рейтингу регулярності виконання рейсів, опублікованому Федеральним агентством повітряного транспорту РФ (Росавіація), і є одним з найбільш пунктуальних вітчизняних авіаперевізників.

Головним містом реєстрації авіакомпанії «Росія» історично є Санкт-Петербург. Компанія базується в аеропорту Пулково (Санкт-Петербург) і Внуково (Москва).

Сучасний парк повітряних суден, постійне вдосконалення стандартів сервісу, оптимальне поєднання ціни та якості і, головне, команда професіоналів, що забезпечують надійність польотів, - це ті основні принципи, на яких заснована робота компанії.

Авіакомпанія «Росія» - це відповідальний роботодавець для понад 7 тисяч співробітників, що поєднує кращі практики і традиції вітчизняної цивільної авіації, а також злагоджені та високопрофесійні колективи в різних регіонах країни.

маршрутна мережа

Однією з пріоритетних завдань авіакомпанії є розвиток транспортної доступності регіонів і підвищення мобільності населення країни. Пропонуючи широку маршрутну мережу польотів як по Росії, так і за кордон, компанія створює можливості зручного планування подорожей - будь то ділові зустрічі або поїздки до родичів, відпочинок на жарких курортах або активний спортивний туризм.

Маршрутна мережа авіакомпанії «Росія» налічує понад 130 внутрішніх російських і міжнародних напрямків польотів, включаючи соціально потрібних напрямках Далекого Сходу (Владивосток, Петропавловськ-Камчатський, Південно-Сахалінськ, Магадан і Хабаровськ), Півдня і чорноморського узбережжя Росії. З 2018 року авіакомпанія «Росія» бере участь в програмі соціальних перевезень за доступними «плоским» тарифами, що реалізується ПАТ «Аерофлот» на далекосхідних напрямках країни.

Розвитку маршрутної мережі туристичних напрямків «Росії» з різних регіонів країни сприяє співпраця з одним з провідних російських туроператорів - компанією «Бібліо Глобус».

флот

флот компанії складається з сучасних повітряних суден: Boeing 747, Boeing 777, Boeing 737NG, Airbus A320 і Airbus А319. Починаючи з 2016 року в компанії реалізується програма по оновленню флоту і салонів повітряних суден. Також в ході масштабної програми ребрендингу зовнішнього вигляду літаків була впроваджена традиція присвоєння імен повітряним судам в честь великих, а також мають історико-культурне або соціально-економічне значення російських міст. Перший літак в новій лівреї отримав ім'я «Санкт-Петербург». Повний список найменувань повітряних суден авіакомпанії представлений в розділі Флот.

бренд

Фірмовий стиль АТ «Авіакомпанія« Росія »отримав свою нинішню візуальне втілення в ході повномасштабної програми ребрендингу, що проводилася з 2016 року. Стратегічне значення ребрендингу в діяльності і розвитку авіакомпанії було обумовлено новим позиціонуванням «Росії» як загальнофедерального і найбільшого регіонального перевізника з декількома містами присутності і аеропортами базування.

Основним завданням нового фірмового стилю стало формування яскравого, впізнаваного, що запам'ятовується, наповненого смисловий комунікацією візуального образу авіакомпанії. Велике значення було приділено наступності по відношенню до попереднього логотипу і одночасно надання йому нових сучасних рис. Фірмовий знак виконаний у вигляді інверсійного сліду від літака, що підкреслює динамічний характер оновленого бренду. В основі фірмового паттерна лівреї повітряного судна лежить образ турбіни, що складається з окремих елементів, які зовні нагадують лопать двигуна.

В основі фірмового паттерна лівреї повітряного судна лежить образ турбіни, що складається з окремих елементів, які зовні нагадують лопать двигуна

стандарти

АТ «Авіакомпанія« Росія »є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) і відповідає найвищим міжнародним стандартам забезпечення безпеки. Згідно з вимогами IATA всі авіакомпанії є членами організації проходять обов'язковий аудит експлуатаційної безпеки (IOSA). IOSA - передовий гармонізований стандарт всієї світової авіаційної індустрії в області здійснення авіаперевезень і забезпечення безпеки. Наявність сертифіката IOSA дає авіакомпанії ряд переваг, основне з яких - підтверджений міжнародний статус безпечного авіаперевізника. З 2007 року авіакомпанія «Росія» успішно проходить ресертифікаційні аудити експлуатаційної безпеки, підтверджуючи реєстрацію в якості Оператора IOSA.

АТ «Авіакомпанія« Росія »- володар сертифіката, що підтверджує відповідність системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015. Основоположним елементом якості авіакомпанії є безпека польотів. Пріоритетною стратегічним завданням розвитку компанії є підвищення якості послуг, що надаються пасажирам на всіх етапах обслуговування. Для виконання поставленого завдання в «Росії» впроваджена система менеджменту якості (СМЯ), в рамках якої авіакомпанія здійснює постійний моніторинг виконання вимог СМЯ на кожному етапі обслуговування пасажирів, оцінює ступінь задоволеності споживачів за допомогою проведення маркетингових досліджень, опитувань, аналізу надходять звернень. Авіакомпанія «Росія» є одним з найбільших і соціально-орієнтованих роботодавців північно-західного регіону країни і беззаперечно виконує норми трудового законодавства, в тому числі і з охорони праці .

З 2017 року АТ «Авіакомпанія« Росія »реалізується Програма інноваційного розвитку компанії на період до 2025 року. Програма розроблена відповідно до перспективними планами розвитку АТ «Авіакомпанія« Росія », синхронізована зі стратегічними, плановими і програмними документами Групи« Аерофлот »і включає систему проектів і основних показників ефективності їх реалізації як складову досягнення високих результатів в усіх напрямках діяльності.

спеціальні проекти

З 2014 року авіакомпанія «Росія» є офіційним перевізником популярного футбольного клубу «Зеніт». Один з літаків Airbus A319 компанії, що отримав ім'я « Зенітолёт », Оформлений в унікальну ліврею з символікою спортивного клубу. У 2018 році партнерство авіакомпанії і футбольного клубу отримало своє продовження вже на п'ятий, ювілейний сезон. В рамках співпраці авіакомпанії було надано право найменування однієї з трибун стадіону «Санкт-Петербург», і з 2017 року трибуна З носить назву Авіакомпанії «Росія».

Російська Федерація в 2017 і 2018 році стала місцем проведення спортивних змагань міжнародного масштабу. З метою підтримки російських спортсменів і збірних, а також зміцнення спортивного духу і згуртованості уболівальників авіакомпанія «Росія» представила новий спецпроект - Airbus A319 в унікальній лівреї, присвяченій російському спорту. В якості основних елементів спеціальної лівреї обрані стилізовані образи і атрибутика чотирьох видів спорту, найбільш популярних у російській аудиторії вболівальників - футбол, хокей, художня гімнастика та фігурне катання. В результаті проведеного в соціальних мережах голосування літак отримав ім'я « Спортолёт ».

З метою підтримки природоохоронних ініціатив в рамках Року екології в Росії, а також унікальної природи Далекого Сходу, авіакомпанія розробила ексклюзивні лівреї для двох широкофюзеляжних літаків. У 2016 році літак Boeing 747 був перефарбований в тигрову ліврею і отримав назву « Тігролёт », В 2017 році в небо піднявся Boeing 777-300« Леолёт »Із зображенням морди далекосхідного леопарда - самого рідкісного підвиду цього благородного тварини. Ці проекти були реалізовані спільно з центром «Амурський тигр» і АНО «Далекосхідні леопарди». Леопардова і тигряча лівреї - це ефективний спосіб привернути увагу публіки до справи збереження популяції рідкісних видів тварин.

Літаки «Росії» з ексклюзивними лівреях користуються величезною популярністю у пасажирів, споттерів і фотографів по всій широкій маршрутній мережі авіакомпанії.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: