Увійдіть на політ онлайн!

 1. Навіщо реєструватися на політ в інтернеті? Ви заощадите час, який подорожують зазвичай витрачають...
 2. Кілька корисних порад
 3. Найбільші авіакомпанії в алфавітному порядку

Навіщо реєструватися на політ в інтернеті?
 • Ви заощадите час, який подорожують зазвичай витрачають в аеропорту, стоячи в черзі на реєстрацію. Якщо у вас вже є посадковий талон, то, маючи при собі лише ручну поклажу, ви зможете відразу пройти в зону огляду. Якщо у вас є більше багажу і його необхідно здати, то при наявності посадкового талона ви зможете попрямувати до відповідної стійці і вас зможуть обслужити набагато швидше. Часто пасажирам туристичного класу, які вже мають при собі посадковий талон, дозволяється пройти реєстрацію біля стійки для пасажирів бізнес-класу.
 • Ви зможете вибрати відповідні посадочні місця з наявних вільних місць. Якщо ви вже забронювали собі місце, то при бажанні ви зможете його змінити.
 • Ви зможете ввести номери своїх бонусних карт, якщо раніше ви цього не зробили.
 • Якщо авіакомпанія бере окрему плату за багаж, то вносячи передоплату в інтернеті, ви отримаєте більш вигідну ціну, ніж в аеропорту.

Що потрібно знати при online-реєстрації?

Всі авіакомпанії >>

Хто і коли може зареєструватися на політ в інтернеті? Що для цього потрібно?

Якщо авіакомпанія на конкретному маршруті надає можливість online -реєстрацію, то більшість пасажирів можуть використовувати цю можливість. Іноді як виняток можуть бути пасажири з дітьми віком до 2 років або пасажири, що мають групове бронювання.

В основному реєстрація в інтернеті відкрита приблизно за 2-24 години до відправки, але в залежності від авіакомпанії можуть виявлятися суттєві відмінності.

В основному реєстрація в інтернеті відкрита приблизно за 2-24 години до відправки, але в залежності від авіакомпанії можуть виявлятися суттєві відмінності

Залежно від маршруту, для реєстрації на рейс необхідні наступні дані:

 • ім'я пасажира;
 • номер квитка;
 • номер бронювання або номер польоту.

Вся ця інформація є в підтвердженні квитка, надісланому вам консультантом Estravel. При перельоті в певні місця у вас можуть запитати додаткову інформацію (дані вашої ID-карти або паспорта).

Для отримання більш точної інформації подивіться домашню сторінку тієї авіакомпанії, якій ви будете здійснювати політ, і ознайомтеся з її правилами.

NB! На деяких маршрутах послуга online -реєстрацію може бути недоступна.

Кілька корисних порад

 • Якщо у вас передбачений переліт з пересадками різними авіакомпаніями (з одним або різними квитками), то в цьому випадку може бути ймовірність того, що вам доведеться оформляти реєстрацію на кожен політ окремо. При здачі багажу на початку польоту показуйте всі посадочні талони, щоб обслуговуючий персонал міг направити ваш багаж в правильне місце.
 • Зверніть увагу на вимоги, пов'язані з посадочними талонами. Деякі авіакомпанії визнають тільки роздруковані на папері посадочні талони, інші беруть електронні або мобільні посадочні талони. Якщо у вас немає принтера, то деякі авіакомпанії дозволять вам роздрукувати посадочні талони в аеропорту, проте деякі можуть і оштрафувати за відсутність посадкового талона.

Якщо все вишуказанное є для вас занадто складним процесом, то ми будемо раді допомогти вам з online -реєстрацію. Вам потрібно лише повідомити нашим консультантам про своє бажання. Зверніть увагу, що при цьому стягується додатковий тариф на послуги Estravel.

Наведені нижче посилання відправлять вас з нашого сайту на сайти авіакомпаній. Estravel не несе відповідальності за швидкість і роботу цих сайтів.

Найбільші авіакомпанії в алфавітному порядку

DYNorwegian Baggage Check-in!

Навіщо реєструватися на політ в інтернеті?
Що потрібно знати при online-реєстрації?
Що для цього потрібно?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: