Au Pair в Австрії (Au Pair Austria). Вимоги, документи, відгуки, ціна. Агентство АВІС Київ.

Австрія вважається однією з найкрасивіших країн Центральної Європи. Вражаючі пам'ятки архітектури, постійно мінливий ландшафт - гори, річки і долини перетворили Австрію в затишний куточок Європи. Влітку Австрія це - купання в озерах, взимку - катання на лижах в снігових Альпах.

Австрія - перехрестя Європи. Це не метафора: місце розташування Австрії дійсно доводиться на перетин основних європейських шляхів. Австрія - це еталон соціальної стабільності, за рівнем життя вона поступається тільки Швейцарії.

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЙТЕ, СТАВ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ AU PAIR в АВСТРІЇ?

Австрія вважається однією з найкрасивіших країн Центральної Європи

Перш за все - це вивчення німецької мови за кордоном, в середовищі. Ви удосконалюєте знання німецької мови, перебуваючи в Австрії протягом 1 року.

Ви удосконалюєте знання німецької мови, перебуваючи в Австрії протягом 1 року

Ви отримуєте можливість прожити рік в Європі, заплативши за це всього близько 550 євро. Ніякі тури і програми не дають такої можливості.

Ніякі тури і програми не дають такої можливості

Продовжити навчання за кордоном (в Австрії) після закінчення програми Au Pair або повернутися додому і влаштуватися на більш високооплачувану роботу, володіючи досконало німецькою мовою.

Продовжити навчання за кордоном (в Австрії) після закінчення програми Au Pair або повернутися додому і влаштуватися на більш високооплачувану роботу, володіючи досконало німецькою мовою

Також, ви можете накопичити грошей з «кишенькових витрат», які будете отримувати в якості учасника програми Au Pair в Австрії. В Австрії одні з найвищих в світі «кишенькових грошей» для au pair. За 12 місяців перебування в Австрії сума «кишенькових грошей» складе приблизно 6564 євро

За 12 місяців перебування в Австрії сума «кишенькових грошей» складе приблизно 6564 євро

Ви можете подорожувати під час своєї відпустки по Європі без візи (можете відвідати гірськолижні курорти і визначні пам'ятки Австрії, Франції, Італії, а також інші країни Шенгену).

Ви можете подорожувати під час своєї відпустки по Європі без візи (можете відвідати гірськолижні курорти і визначні пам'ятки Австрії, Франції, Італії, а також інші країни Шенгену)

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ Au Pair В АВСТРІЇ:

Якщо Ви не знаєте, що таке програма Au Pair, читайте детальніше

ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ AU PAIR в Австрії: 1 рік (виїзд можливий цілий рік).

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ AU PAIR в Австрії: Сім'я надає au pair харчування і окрему, закривається на ключ, кімнату. 20 годин на тиждень займає допомога в догляді за дітьми і по дому.

Як мінімум, один день в тиждень у au pair повинен бути повністю вільним (зазвичай, це - неділя). Багато сімей надають цілий вихідний уїк-енд.

Про тпуск au pair в Австрії (5 тижнів на рік) є оплачуваною. Під час відпустки Ви можете відвідати шенгенські країни - Угорщину, Італію, Іспанію, Францію, країни Скандинавії та ін.), Поїхавши на екскурсії або просто на відпочинок.

КИШЕНЬКОВІ ГРОШІ для учасників програми AU PAIR в Австрії - від 547 EURO на місяць "КИШЕНЬКОВІ ГРОШІ" для учасників програми AU PAIR в Австрії - від 547 EURO на місяць.


КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ по ПРОГРАМІ AU PAIR в Австрії:
Сім'я повинна надати аu pair можливість, а au pair зобов'язана відвідувати курси німецької мови протягом перших шести місяців перебування в країні. Вартість курсів німецької мови становить в залежності від кількості навчальних годин - 50 - 300 Євро. Половину витрат за курси бере на себе родина. Другу половину оплачує сама au pair.

СТРАХУВАННЯ (від нещасного випадку, від кримінальної відповідальності і на випадок хвороби) здійснюється за рахунок au pair (вартість страховки близько 59 EURO в місяць). Гостьова сім'я допомагає au pair з оформленням страховки.


ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ Au Pair в Австрії:

  1. Анкета.
  2. Лист-звернення до сім'ї на німецькій мові.
  3. 2 листи-рекомендації про досвід догляду за дітьми російською та / або німецькою мовою.
  4. 3 фотографії (3,5 Х 4,5) і 4-6 кольорових фотографій з дітьми, тваринами, в колі сім'ї.
  5. Медична довідка, що підтверджує, що ви здорові.
  6. Документ, що підтверджує знання німецької мови (з перекладом на німецьку мову, нотаріально завіреним в бюро перекладів) і останній диплом про освіту (з перекладом на німецьку мову).
  7. Ксерокопія закордонного. паспорта.
  8. Довідка про несудимість з апостилем і з перекладом на німецьку мову, нотаріально завіреним в бюро перекладів.
  9. Свідоцтва про народження з апостилем і перекладом на німецьку мову, нотаріально завіреним в бюро перекладів.

Інструкції до заповнення всіх вище зазначених документів, бланк мед. довідки, анкети, рекомендації та ін. Ви зможете отримати в нашому агентстві.

Вартість програми Au Pair в Австрії (оплачуються поетапно протягом декількох місяців):

I етап: Тестування, надання бланків, метод. допомога в оформленні документів для пошуку гостьовий сім'ї - 100 EUR.

II етап:
• Консульський збір в посольстві - 80 EUR (при подачі на візу) + 100 EUR (коли забираєте візу; приблизно через місяць після подачі).
• Послуги нашого агентства (підготовка документів для подачі на візу в посольство) - 130 EUR (в гривнях за курсом НБУ).

III етап: Проїзд до Австрії - близько 130 - 150 EUR (автобусом до Відня + поїздом до місця проживання сім'ї).

IV етап: Продовження візи до 12 місяців (вже перебуваючи в Австрії) - 20 -60 EUR

АКЦІЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ! ЗНИЖКА 10% на оформлення для участі в програмі «Au Pair». Акція діє з 01.04.2019 р до 15.05.2019 р

Дізнайтеся свої шанси на участь в програмі AU PAIR в Австрії!
ЗАПОВНІТЬ анкету оцінки Ваших даних ПРЯМО ЗАРАЗ!

Після заповнення анкети оцінки шансів ми вивчимо Ваші дані і відправимо е-мейл з рекомендаціями, яка країна Вам більше підходить, а також Ви отримаєте рекомендації щодо подальшого офомленію в програмі Au Pair.

Якщо Ви раптом нічого не отримали від нас протягом 1 тижня (можливо пошта до Вас не дійшла, або по ін. Причин), просимо зателефонувати нам за тел: Якщо Ви раптом нічого не отримали від нас протягом 1 тижня (можливо пошта до Вас не дійшла, або по ін (044) 284-93-54 або (068) 419-99-51

ЯКІ ВИГОДИ ВИ ОТРИМАЙТЕ, СТАВ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ AU PAIR в АВСТРІЇ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: