Їх довго чекали! Корисні фотомелочі.

І ось вони - зручні, корисні, - необхідні! Кожному професіоналу і любителю фотографії. Дрібниці і аксесуари для оптимізації творчого процесу, поліпшення якості зйомки і просто приємні у спілкуванні. Багато, різні, саме ті, що потрібно.

У цій оглядовій статті Ви зможете познайомитися з деякими з них, довгоочікуваними і несподіваними, і можливо дізнатися деякі особливості їх застосування:

1. Перехідники з різьби М42 на сучасні камери

Здавалося б - що може бути простіше? Просте кільце з різьбленням для старого об'єктива і байонетом для нової камери. Але, є деякі тонкощі, які варто враховувати перед покупкою:

 • Взагалі, перехідники потрібні для того, щоб з'єднувати об'єктиви однієї системи з камерами інший. У Росії найбільш актуальні об'єктиви М42 - вони масово випускалися для Зеніту, і у людей скупчилися непогані набори оптики. Крім Зеніту різьблення М42 в різний час використовували: Zeiss, Contax, Pentax, Ricoh і маса інших.
 • Зрідка зустрічаються об'єктиви і на інші байонети - CanonFD, MinoltaMD, OlympusOM, LeicaR, LeicaT, Pentacon6 (Кіев66) та інше. Об'єктиви хороші, але рідкісні, тому перехідники на них на склад ми не возимо. Але можете зверніться до консультанта для оформлення замовлення.
 • Перехідники маркуються скороченнями, які позначають байонет. Байонети існуючих камер: Canon = EOS, Nikon = AL, Pentax / Samsung = K, Sony / Minolta = A / AF, Olympus / Panasonic = 4/3, m4 / 3, SonyNexx = E.
 • На перехідниках не працюватиме ні автофокус, ні управління діафрагмою. Це неможливо в принципі - конструкція різьбових об'єктивів не має на увазі таких можливостей.
 • На всіх сучасних камерах крім Пентаксим / Самсунга не працює функція підтвердження фокусу - камера «не розуміє», що на неї надітий об'єктив. Виробники перехідників і ентузіасти розробили «кульбаба» - контактний майданчик для перехідників, яка емулює рідної об'єктив. При використанні перехідника з «кульбабою» камера вважає, що на неї надітий звичайний об'єктив і підтверджує фокус.
 • У Росії широко відомі кульбаби виробництва Лушнікова. В останніх версіях вони підтримують «прошивку» фокусної відстані в пам'ять кульбаби. Єдиний сенс цього - запис прошитого значень в екзіф для подальшого визначення, яким об'єктивом був знятий кадр; відповідно, це потрібно тільки тим, у кого багато об'єктивів і є необхідність їх порівняння. Наші перехідники з контролером не підтримують перепрошивки.
 • Різниця в матеріалах для перехідників некритична. І чорнений алюміній і сталь працюють однаково добре.
 • У камер Nikon є проблема - задній відрізок трохи довше, ніж у систем М42, через це на звичайних перехідниках стає неможлива фокусування «на нескінченність». Це некритично для зйомки портрета / інтер'єру / репортажу, але сильно важливо в пейзажі. Для зйомки пейзажів камерами Nikon існує перехідник з лінзою.
 • У камер Pentax проблема зворотна - задній відрізок точно дорівнює М42, відповідно, при накручування звичайного перехідника він подовжується і знову ж пропадає фокусування на нескінченність. Для вирішення цієї проблеми існує спеціальний перехідник, що не збільшує задній відрізок.

перехідні кільця .

2. макрокільця і реверсивні кільця.

Ці предмети використовуються любителями макрозйомки.

Макрокільця - вставляються між об'єктивом і байонетом, сильно збільшуючи максимальний масштаб зйомки; при цьому вони не спотворюють картинку (на відміну від макролінзи). Слід враховувати, що при використанні кілець досить різко падає експозиція, відповідно, доведеться фотографувати або довго, або яскраво підсвічуючи об'єкти. Втім, найбільш часті об'єкти макрозйомки-добре освітлені або малорухливі.

Втім, найбільш часті об'єкти макрозйомки-добре освітлені або малорухливі

Реверсивні кільця дозволяють прикрутити об'єктив різьбленням під фільтр до байонету, досягаючи нереальних глибин макро. Фактично, виходить супер-макро об'єктив з масштабом більш ніж 1: 1 (об'єкт розміром 24 мм займає всю довжину кадру).

Фактично, виходить супер-макро об'єктив з масштабом більш ніж 1: 1 (об'єкт розміром 24 мм займає всю довжину кадру)

Особливості макрокілець Massa:

 • Повна відсутність електроніки. Ніяких підтверджень фокуса, значень діафрагми і іншого - зате стоять дуже дешево
 • Кільця для Sony / Minolta також позбавлені елементів управління об'єктивом. А оскільки управління діафрагмою в системі Sony / Minolta здійснюється виключно з камери, діафрагма завжди буде на максимумі

3. Рассеиватели на вбудовану спалах.

Найбільш актуальна проблема при зйомці, з якої і борються розсіювачі - дуже різке світло, спів-спрямований об'єктиву. Фотографії виходять занадто контрастні, тіні - глибокі і різкі, виступаючі частини - пересвеченние. Баланс білого стає гірше. Стандартний приклад:

Стандартний приклад:

Кадр з розсіювачем:

Кадр з розсіювачем:

Для бажаючих спробувати розсіювач, не витрачаючи багато грошей, ми привезли:

Рассеиватель-відбивач для вбудованого спалаху Massa BP-01634 - повний аналог розсіювачами для спалаху LumiQuest LQ-051D SoftScreen, але в півтора рази дешевше

Рассеиватель для вбудованого спалаху Nikon, Canon, Pentax 3 кольору Massa BP-01633-A і Рассеиватель-відбивач для вбудованого спалаху Sony, 3 кольори. Massa BP-01633-B - повний аналог розсіювачами для вбудованого спалаху Gary Fong Pop-Up Diffuser, але 3 штуки і в 2 рази дешевше.

Massa BP-01633-B  - повний аналог розсіювачами для вбудованого спалаху Gary Fong Pop-Up Diffuser, але 3 штуки і в 2 рази дешевше

Коштувати окремо відзначити, що якщо перший з'єднаються з будь-камерою, то другий має відмінності для Sony / Minolta і інших.

4. Рассеиватели-ковпачки на зовнішні спалахи.

Забирають різкість тіней, роблять освітлення більш м'яким. При цьому освітлення виходить розсіяним, світло від спалаху рівномірно заповнює кадр.

При цьому освітлення виходить розсіяним, світло від спалаху рівномірно заповнює кадр

Вже на складі: Вже на складі:

Рассеиватель-насадка для Canon 580EX II матовий Massa
Рассеиватель-насадка для Nikon SB-600 матовий Massa
Рассеиватель-насадка для Nikon SB-800 матовий Massa
Рассеиватель-насадка для Nikon SB-900 матовий Massa
Рассеиватель-насадка для Pentax AF540 матовий Massa
Рассеиватель-насадка для Sony F58 матовий Massa

Якщо Ви не знайшли в наведеному вище списку ковпачка для своєї спалаху, не варто засмучуватися - Вам підійде Якщо Ви не знайшли в наведеному вище списку ковпачка для своєї спалаху, не варто засмучуватися - Вам підійде

Рассеиватель-відбивач для спалаху тканинної Massa BP-01620 . Дає ще більш розсіяне світло за рахунок винесеною вперед площині розсіювання. Кріпиться на гумці, тому може бути використаний з будь-спалахом.

5. Софтбокси.

Софтбокси також пом'якшують світло, але при цьому створюють "світлове пляма" - центральний ділянку композиції з більш яскравим освітленням, що особливо актуально при зйомці невеликих об'єктів.

Головна проблема софтбокса - громіздкість і крихкість Головна проблема софтбокса - громіздкість і крихкість.

На щастя, є рішення - Софтбокс надувний для спалаху Massa BP-01619 в здутому стані може бути упакований в найдрібніший кишеньку фотосумки, при цьому наводиться в робочий стан за лічені секунди.

6. Отражатели

Ще один спосіб обробки світла - відбивач. Необхідний, коли треба досягти бОльшей спрямованості світла, ніж у насадок, але тим не менше залити більшу площу, ніж здатний софтбокс. Необхідний для клубних / банкетних фотографів.

Відбивач для спалаху Massa BP-01630  гідний представник цього класу пристроїв, виконаний зі шкіри з пластиковою вставкою, досить компактний і при цьому відображає світло досить широко Відбивач для спалаху Massa BP-01630 гідний представник цього класу пристроїв, виконаний зі шкіри з пластиковою вставкою, досить компактний і при цьому відображає світло досить широко

Рассеиватель-відбивач для спалахів Massa BP-01629 Рассеиватель-відбивач для спалахів Massa BP-01629 . Топова модель для експериментаторів - є повним аналогом GaryFong WhaleTail Flash Diffusion System, але варто в 3 рази дешевше. Конструкція передбачає можливість використання в якості як розсіювача, так і відбивача. Також всередину відбивача можна вставляти гелі, які змінять колірну забарвлення світла ДО розсіювання, що дасть більш рівномірний зміна освітлення.

7. Наочником.

На відміну від штатних Наочник камер, ці оснащені великим пелюсткою, що закриває майже всю очну ямку На відміну від штатних Наочник камер, ці оснащені великим пелюсткою, що закриває майже всю очну ямку. Це дійсно зручно - по-перше, окуляр НЕ засвічується, а по-друге не доводиться притискатися до скла.

Гумовий наглазник для Canon 18 мм
Гумовий наглазник для Canon 22 мм
Гумовий наглазник для Nikon 22 мм
Гумовий наглазник для Nikon 19 мм круглий
Гумовий наглазник для Nikon 22 мм круглий
Гумовий наглазник для Sony
Гумовий наглазник для Pentax

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: