【Автоматична торгівля на Форекс 2018】 ᐉ 【Kalita-Finance】

 1. Автоматична торгівля на форекс - як це працює?
 2. Особливості автоматизації торгівлі
 3. Що дає автоматизація трейдингу?
 4. Коли і як використовувати автоматичну торгівлю
 5. висновок

Ринок форекс працює в режимі 24х5, людський організм такий графік підтримувати не в змозі. Потрібна перерва на відпочинок, та й справи не дозволяють постійно стежити за ринком, через це частина входів по торгової стратегії ви втрачаєте, що знижує прибуток. У автоматичної торгівлі на форекс є шанси на те, щоб взяти в роботу 100% сигналів, так що в теорії прибуток повинна серйозно вирости в порівнянні з ручною торгівлею.

Автоматична торгівля на форекс - як це працює?

Суть автоматизації трейдингу полягає в тому, щоб якийсь автоматизований алгоритм укладав угоди замість трейдера. Такі алгоритми називаються радниками, і для їх створення знадобиться робоча торгова стратегія.

Уявімо, що торгівлю трейдер веде за такими правилами:

 • тренд визначається по ковзної середньої з періодом 52. Чи враховується її напрямок і положення графіка щодо неї;
 • вхід в ринок виконується після завершення корекції. Цю точку визначаємо по виходу ліній Стохастика із зони перепроданості або перекупленності.

Цю точку визначаємо по виходу ліній Стохастика із зони перепроданості або перекупленності

Такий підхід до торгівлі легко автоматизувати. У коді радника вказуються:

 • умови ідентифікації стану ринку;
 • умови ідентифікації корекції;
 • умови ідентифікації закінчення корекція;
 • окремим блоком йде супровід позиції. Фіксований тейк-профіт і стоп-лосс або трейлинг стоп.

Автоматична торгівля приваблива тим, що участь трейдера для укладення угод не потрібно. Якщо умови для аналізу ринку та укладання угоди виписані чітко відповідно до правил ТС, торгівля буде вестися так само, як якщо б ви торгували вручну.

Відкрийте торговий рахунок і отримаєте бонус 3000 рублів!

Особливості автоматизації торгівлі

На форексі автоматичний трейдинг використовується з часів масового поширення ПК. Відповідний софт став з'являтися вже на початку нульових років.

Врахуйте - не всі торгові стратегії піддаються автоматизації:

 • індикаторні - автоматизуються ідеально;
 • засновані на свічкових і графічних патернах - піддаються оптимізації;
 • стратегії, засновані на графічному аналізі - автоматизувати складно. При ручному торгівлі результати краще. Поки що навіть побудова трендових ліній не вдається реалізувати адекватно;
 • комбіновані - автоматизації піддаються, але з застереженнями.

Поки що навіть побудова трендових ліній не вдається реалізувати адекватно;  комбіновані - автоматизації піддаються, але з застереженнями

Вище наведено приклад торгівлі з використанням найпростішої розмітки графіка, але навіть такі побудови автоматизувати було б складно.

Складність полягає в тому, що не можна задати чіткі критерії для побудови рівнів підтримки / опору і трендових ліній. При автоматичному трейдингу з використанням графічного аналізу раднику потрібна інтуїція живої людини. Поки що домогтися такого рівня автоматичного аналізу не вдалося нікому.

У графічному аналізі, наприклад, аналіз ринку форекс ведеться на кількох тимчасових інтервалах. Будуються трендові лінії, застосовуються рівні Фібоначчі і описати це мовою, зрозумілою комп'ютера, неможливо. Спроби робляться, але безуспішні, переконатися в цьому можете самі на прикладі індикаторів для автоматизації побудов, наприклад, трендових ліній. Жоден індикатор адекватно такі побудови виконати не може.

Що дає автоматизація трейдингу?

Переваги у такого підходу до роботи на форексі серйозні:

 • зникає емоційна складова. Робот діє тільки відповідно до закладеного в нього алгоритмом;
 • робот не втомлюється. Людині властива втрата концентрації, він забуває про торгівлю, пропускає точки входу. Радник візьме в роботу 100% сигналів стратегії;
 • не потрібні глибокі пізнання в трейдингу. Вірно лише частково, трейдер купить радник, але не знаючи, як він працює, він не зможе оптимізувати його. Так що хоча б мінімальні пізнання в торгівлі потрібні. Не думайте, що можна купити торговий робот, поставити його на рахунок і гребти гроші лопатою.

Є у такого підходу і недоліки:

 • робот не в змозі проявити ініціативу, так що в нестандартних ситуаціях він не зорієнтується в тому, що відбувається;
 • радники періодично потребують коригування параметрів. Це називається оптимізацією. Ринок форекс мінливий, і з часом роботи оптимізуються. На історії вибирається ділянку графіка, в параметрах робота задається діапазон значень для вибраних параметрів, і процес стартує. Тестер перебирає всі можливі комбінації з заданих трейдером параметрів і видає оптимальний сет налаштувань.

Так що не варто сприймати автоматичну торгівлю як ключ до багатства. Це просто спосіб полегшити роботу на ринку, звільнити трейдера від рутинного заняття.

Коли і як використовувати автоматичну торгівлю

Розберемо кілька сценаріїв, коли трейдинг варто автоматизувати:

 • якщо у вас є робоча торгова стратегія і немає часу на торгівлю;
 • якщо хочете торгувати на спокійному ринку, зверніть увагу на нічні Скальпери. Вручну на тихому ринку працювати сенсу немає, а ось автоматичний трейдинг в цей час може дати непоганий результат;
 • якщо стратегія передбачає високочастотний трейдинг, а ви не можете дозволити собі такі витрати часу або просто психіка не витримує постійний стрес.

Сенс в автоматичній торгівлі є тільки в тому випадку, якщо радник працює в режимі 24х5.

висновок

У автоматичного трейдингу є незаперечні переваги, зокрема, незалежність від емоцій, 100% -ве дотримання правил торгової стратегії. При грамотному застосуванні автоматизація трейдингу дає збільшення ККД торгівлі.

Але не забувайте про те, що радник - не панацея, це всього лише спосіб позбутися від однотипної роботи. Вам все одно знадобиться стежити за радником, оптимізувати його. Так що торгові роботи сприймайте як помічників в торгівлі, але ніяк не в якості грааля.

20 квітня о 15:02

Відкрий безкоштовний демо-рахунок
дивись всі котирування в режимі онлайн
і вчися заробляти
При відкритті рахунку - бонус 3000 рублів!

Відкрий Демо-рахунок і дивись всі котирування онлайн! При відкритті рахунку - бонус 3000 рублів!

Оцінка статті: Автоматична торгівля на форекс, чи варто автоматизувати трейдинг? 5 Оцінили людина: 2

Коментарі відвідувачів:

Автоматична торгівля на форекс - як це працює?
Автоматична торгівля на форекс - як це працює?
Що дає автоматизація трейдингу?
Оцінка статті: Автоматична торгівля на форекс, чи варто автоматизувати трейдинг?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: