Автоматичне оновлення версій Kaspersky Internet Security

Як часто, працюючи в технічній підтримці, мені доводилося чути, що було б дуже корисним автоматично, без втручання користувача, оновлювати Windows-версію Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв до нової версії. Або хоча б повідомляти про вихід версії антивіруса з виправленнями і поліпшеннями. Ніхто не буде сперечатися, що можливість корисна. Ось і наші розробники прийшли до такого ж висновку, тому зустрічайте: починаючи з версії 2014 року, до складу продукту включена функція автоматичного оновлення програми до нової версії. Причому, стосується вона не тільки переходу з однієї версії на іншу (наприклад, з версії 2014 року на 2015), а й виходу нових збірок для вже існуючої. Тобто, на плановане в жовтні оновлення до версії 2014 функція автоматичного оновлення версій також поширюється. Як часто, працюючи в технічній підтримці, мені доводилося чути, що було б дуже корисним автоматично, без втручання користувача, оновлювати Windows-версію   Kaspersky Internet Security для всіх пристроїв   до нової версії

А навіщо взагалі оновлюватися до нових версій, якщо старі працюють нормально? - запитаєте ви. Справа в тому, що нові типи загроз вимагають нових механізмів їх запобігання. Тому антивірусів потрібно періодично оновлювати не тільки бази, але і сам програмний код, технологію визначення і лікування. Саме це забезпечує максимально можливий рівень захисту від усіх типів сучасних (і навіть ще не з'явилися!) Загроз цифрового світу.

А як же такий звичний і вже рідний інтерфейс? Адже він же на рівень захисту не впливає! - обуриться деякі користувачі. Дійсно, прохання повернути антивірусу вид 2011 року (а іноді і більш ранніх версій) іноді можна побачити на форумах або в запитах на підтримку.

Але минуле не повернути. Новий інтерфейс має дві важливі переваги: ​​він краще відповідає новим версіям операційної системи Windows за стилем, і серйозно випереджає попередні версії інтерфейсу за швидкістю завантаження і реакції на дії користувача.

Сподіваюся, в необхідності процедури оновлення версій мені вдалося вас переконати. Перейдемо до того, як же, власне, ця функція реалізована в продукті.

Щоб включити її, необхідно перейти по шляху «Налаштування» -> «Додатково» -> «Оновлення», щоб опинитися ось в такому вікні:

Щоб включити її, необхідно перейти по шляху «Налаштування» -> «Додатково» -> «Оновлення», щоб опинитися ось в такому вікні:

Як ви бачите, є три опції на вибір. У першому випадку від вас ніяких дій не буде потрібно. Як тільки нова версія на сервері буде виявлена, антивірус завантажить дистрибутив, розпакує його і встановить в «тихому» режимі. Це означає, що ніяких вікон на екрані при цьому з'являтися не буде. Ви зможете просто продовжувати роботу за комп'ютером. Є, правда, пара винятків. Натиснути «ОК» доведеться, якщо змінилося ліцензійну угоду продукту, і потрібно погодитися з новою версією. Також дана зручна функціональність поки не працює на виданні «Домашня» ОС Windows.

Вибір другого варіанту дозволить вам вибрати час для оновлення версії самостійно. Цей режим стане в нагоді, якщо ви знаєте, що найближчим часом вам буде потрібно перезавантажити комп'ютер або запустити якусь ресурсовитратності програму. Зрозуміло, в такі моменти оновлювати програму недоцільно.

Вибирати третю опцію я б дійсно не рекомендував. Нові збірки, як правило, виправляють до 80% помилок, присутніх в старих версіях, а також включають в себе все те нове і корисне, що вдалося реалізувати з моменту виходу попереднього варіанту додатки, тому оновлюватися варто в будь-якому випадку. Тим більше, тепер зробити це стало зовсім легко!

А навіщо взагалі оновлюватися до нових версій, якщо старі працюють нормально?
А як же такий звичний і вже рідний інтерфейс?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: