Автоматичне виключення комп'ютера

  1. Автоматичне вимикання в AIMP3
  2. Автоматичне вимикання в Download Master
  3. Автоматичне вимикання в програмі uTorrent

Функція автоматичного вимкнення комп'ютера найчастіше буває необхідна, коли потрібно закачати файли з інтернету, а часу чекати закінчення їх завантаження немає

Функція автоматичного вимкнення комп'ютера найчастіше буває необхідна, коли потрібно закачати файли з інтернету, а часу чекати закінчення їх завантаження немає. Налаштувавши автоматичне відключення ПК, можна сміливо лягати спати або йти з дому, не турбуючись про те, що комп'ютер буде даремно витрачати електроенергію. Крім того автоматичне вимикання дуже зручно, якщо ви любите засинати під музику - не потрібно вставати, щоб вимкнути комп'ютер. В інтернеті при бажанні можна знайти безліч різних програм-планувальників для автоматичного відключення ПК, проте значно простіше використовувати для цього вбудовані функції популярних програм, ніж завантажувати процесор роботою додаткових утиліт. У даній статті ми розглянемо, як налаштувати автоматичне відключення комп'ютера в трьох програмах, якими користуються майже всі: плеєрі AIMP3, менеджері завантажень Download Master і в торрент-клієнті uTorrent.

Автоматичне вимикання в AIMP3

Для того, щоб задати автоматичне відключення в плеєрі AIMP3, необхідно клацнути по логотипу програми в лівому верхньому кутку і вибрати з меню пункт Планувальник.

Відкриється вікно планувальника, в якому потрібно буде встановити прапорець навпроти пункту Планувальник, щоб активувати цю опцію. Потім поставте позначку на пункті Вимкнути комп'ютер і виберіть за якої умови потрібно буде відключати ПК. Програма дозволяє автоматично вимикати комп'ютер в точно заданий час, після закінчення певного проміжку часу, а також після закінчення програється файлу, плейлиста або черги. До речі, при виборі відключення після закінчення файлу можна вказати кількість файлів, після програвання яких відбудеться вимикання комп'ютера. Відзначивши прапорцями потрібні пункти, натисніть кнопку Застосувати.

Автоматичне вимикання в Download Master

У менеджері завантажень Download Master є функція автоматичного вимкнення після завершення всіх завантажень, а також вбудований планувальник. Щоб задати автоматичне вимикання, зайдіть в програмі в меню Автоматизація та виберіть пункт По завершенні всіх закачувань> Вимкнути ПК.

Якщо вам потрібно налаштувати завершення роботи комп'ютера в заданий час, то для цього потрібно скористатися планувальником Download Master. Знаходиться він в меню Інструменти> Розклад.

У вікні налаштувань планувальника Download Master відзначте прапорцем пункти Завершити за розкладом і Вимкнути комп'ютер, а потім встановіть час, в яке потрібно буде вимкнути комп'ютер. Після цього натисніть Застосувати.

Автоматичне вимикання в програмі uTorrent

У найпопулярнішому торрент-клієнті uTorrent також є функція автоматичного завершення роботи комп'ютера. Для того щоб її активувати, зайдіть в програмі uTorrent в меню Налаштування, перейдіть на Завершення роботи Windows і виберіть пункт Вимкнення по завершенні завантажень або Вимкнення по завершенні всіх завантажень і роздач.

У більшості випадків більш привабливим є перший варіант, так як роздача завантаженого торрент-файлу може тривати досить тривалий час.

Якщо ж у вас не вийшло усунути проблему самостійно, ви можете звернутися в сервісний центр, для ремонту вашого комп'ютера .

До того ж ми займаємося ремонтом планшетів . Експерти нашої організації в найкоротші терміни відремонтують ваш пристрій.


Залишилися питання? - Ми БЕЗКОШТОВНО відповімо на них в ВК .

Залишилися питання?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: