Автоматичні розсувні двері DORMA

Компанія Door Komplekt є бізнес-партнером DORMA GmBh на территориии РФ.

DORMA - надійний партнер світового масштабу, що пропонує висококласні передові товари та послуги в області дверних систем і контролю доступу.

Оформити заявку на автоматичну розсувні двері DORMA - ONLINE

Компанія Door Komplekt є бізнес-партнером DORMA GmBh на территориии РФDORMA ST

Завдяки нещодавно розробленому приводу ES 200 автоматичні розсувні двері і телескопічні розсувні двері DORMA дозволяють знайти оптимальне рішення і забезпечити індивідуальний дизайн входу. Не важливо, чи віддаєте перевагу ви елегантну повністю скляну конструкцію з компактним приводом і точковими фіксаторами Manet або повнофункціональну систему з жорсткою рамною конструкцією, привід DORMA ST-ES 200 є підходящим рішенням для більшості вхідних дверей. Системи приводів DORMA ST-ES 200, FST-ES 200, TST-ES 200 і FTSTES 200 не тільки відповідають всім вимогам, але і задають нові стандарти в тому, що стосується робочого діапазону, траєкторій переміщення, дизайну, надійності і теплоізоляційних властивостей.
Технічна інформація по автоматичним розсувним системам DORMA ST і TST
Для того, щоб замовити автоматичну розсувні двері, просимо відправити нам заповнений:
Формуляр замовлення - Автоматичний розсувний привід ES200
Завдяки нещодавно розробленому приводу ES 200 автоматичні розсувні двері і телескопічні розсувні двері DORMA дозволяють знайти оптимальне рішення і забезпечити індивідуальний дизайн входу DORMA ES 200
Новий привід ES 200 від DORMA це інноваційна система для розсувних дверей, ідеальний варіант для вирішення завдань будь-якого ступеня складності. ES 200, оснащений технологією PowerDrive, задовольняє будь-яким вимогам щодо адаптації до габаритів, навантаженні і функціональності.
Технічна інформація по ES 200 DORMA ES 200 Easy
Настав час змінити погляд на автоматичні приводи. Новий ES 200 Easy з новим привабливим дизайном Дормой ідеальний для автоматизації вхідних груп будь-яких будівель. Це інноваційний привід для дверей масою до 2 х 85 кг модульної конструкції, з перевіреною електронікою і новою механікою, складається з невеликого числа деталей і може використовуватися при висоті балки 100 і 150мм. Повністю зібраний модуль мінідрайв також вражає, він включає всі електричні та електронні компоненти і перевіряється в заводських умовах. Оптимальне рішення для тих, хто цінує простоту збірки, легкість обслуговування і низькі витрати на зберігання.
Висока якість, відмінний показник витрати-ефективність Дормой пропонує надзвичайно ефективний автоматичний привід з перевіреною якістю Дормой ES 200 Easy. Базовий привід ES 200 призначений для абсолютно різних рішень і може використовуватися з різними видами профілів. Він володіє широкими можливостями регулювання, відмінними експлуатаційними характеристиками і легкий в обслуговуванні. Самонавчальний мікропроцесорний блок управління гарантує надійну роботу, динамічне і плавний рух стулок і відповідає найсуворішим вимогам безпеки всіх європейських стандартів.
Технічна інформація по ES 200 Easy DORMA MAGNEO
Компанія DORMA пропонує привід для дверей CS 80 MAGNEO нової конструкції на основі магнітної технології, призначений для одно- розсувних дверей, що встановлюються всередині приміщень. Це привід підходить для універсального застосування, як в громадських місцях, так і в приватному сегменті. Компактна конструкція і інноваційний дизайн компанії DORMA відповідають всім сучасним вимогам, що пред'являються до архітектури приміщень. За рахунок використання магнітної технології забезпечується практично безшумна робота при високій надійності і низького ступеня зносу.
Технічна інформація по DORMA MAGNEO DORMA SST
Механізм повного розкладання автоматичних розсувних дверей DORMA SST такий, що поворотними фітингами оснащені не тільки стулки, але і бічні панелі, що дозволяє швидко і легко розкладати їх, в разі необхідності. Це подвоює ширину проходу двері, що є рішучим перевагою не тільки для аварійного виходу, але і в деяких ситуаціях при повсякденній роботі. Механізм розкладання розсувних стулок і бічних панелей затверджений в багатьох країнах як життєво важливе рішення для аварійних виходів. Різноманітність розмірів автоматичних розсувних дверей DORMA SST вказує на їх виключну економність. І це при тому, що кожні двері проектується і виготовляється за індивідуальними розмірами, і поставляється готова для установки. При бажанні, компанія DORMA готова виконати роботи по установці дверей і введенні її в експлуатацію.
Технічна інформація по автоматичним розсувним системам DORMA SST Телескопічні розсувні двері DORMA TST
Двері DORMA TST, як і всі моделі автоматичних дверей DORMA, зроблені з особливою увагою до зручності, якість та безпеку. Модельний ряд дверей TST:

  • DORMA FTST-R, автоматичні розсувні двері зі стандартними рамними панелями, придатні для установки на шляхах евакуації an automatic sliding door of standard frame panels for emergency exits and escape routes.
  • DORMA TST-G, автоматичні телескопічні розсувні двері з тонким профілем для забезпечення ефекту скляних дверей.
  • DORMA TST-G ISO, виробляють той же ефект, що і TST-G, але виконуються з подвійним склінням.
  • DORMA TST-R, автоматичні розсувні двері зі стандартним профілем an automatic sliding door with standard frame panels.

Технічна інформація по автоматичним розсувним системам DORMA ST і TST

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: