Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows

 1. Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows Автоматичні оновлення системи надзвичайно...
 2. Це не так уже й дратує, як може здатися
 3. Ця операція з реєстром запобіжить автоматичні перезавантаження
 4. Серйозні проблеми трапляються рідко
 5. Необов'язкові оновлення можна не встановлювати
 6. Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows
 7. Патчі потрібно встановлювати якомога швидше
 8. Це не так уже й дратує, як може здатися
 9. Ця операція з реєстром запобіжить автоматичні перезавантаження
 10. Серйозні проблеми трапляються рідко
 11. Необов'язкові оновлення можна не встановлювати
 12. Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows
 13. Патчі потрібно встановлювати якомога швидше
 14. Це не так уже й дратує, як може здатися
 15. Ця операція з реєстром запобіжить автоматичні перезавантаження
 16. Серйозні проблеми трапляються рідко
 17. Необов'язкові оновлення можна не встановлювати

Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows

Автоматичні оновлення системи надзвичайно важливі для користувачів ОС Windows. Розглянемо основні причини, чому необхідно включати автоматичне оновлення Windows

Переклад  Comss
Переклад Comss.ru . за матеріалами How-To Geek

В черговий раз з'явилися невідкладні для установки виправлення безпеки, випущені для Windows, і на цей раз проблеми, які влагоджуються за допомогою останніх оновлень це «потенційно катастрофічні» проблеми, пов'язані зі стеком шифрування. Це одна з причин, по якій оновлення Windows у вас повинні відбуватися автоматично.

Можливо, ви вживаєте термінових заходів щоразу, коли бачите повідомлення безпеки, однак є багато людей, які так не роблять. І, якщо ви так чините, то який сенс в тому, щоб встановлювати надзвичайно важливі оновлення безпеки вручну? Просто зробіть так, щоб вони встановлювалися самі.

Патчі потрібно встановлювати якомога швидше

Найчастіше вам слід виправляти проблеми безпеки як можна швидше, незалежно від того, що це за проблема. Після того, як патч був випущений, пролом в системі безпеки стає широко відомою, якщо вже до цього не була такою. Зловмисники тепер знають проблему і можуть поспішити скористатися нею якомога швидше, поки люди не встигли провести оновлення. Зловмисники знають свою справу, а домашні користувачі не завжди поспішають виконувати оновлення, і до його здійснення ним може бути заподіяно деяку шкоду.

Лише вибрати опцію установки оновлення вручну та встановлювати оновлення, коли пам'ятаєш це робити, мало. Вам потрібно, щоб модуль Windows Update (служба Windows Update) встановлював ці оновлення автоматично. Для таких програм, як веб-браузер і плагіни для нього, вам також варто тримати опцію автоматичного поновлення включеної - на щастя, сьогодні в більшості випадків вона включена за замовчуванням. Якщо ви відключили автоматичне оновлення для браузера (Chrome, Firefox і т.д.), Adobe Flash, Adobe Reader або інших важливих програм, вам потрібно прямо зараз знову включити їх.

Це не так уже й дратує, як може здатися

Автоматичні оновлення стали не дуже популярні. У випадку з Windows XP і Windows Vista ваш комп'ютер міг автоматично встановити оновлення, поки ви робили перерву на чашку кави, і перезавантажитися до того моменту, коли ви поверталися. Ви могли втратити результати всієї своєї роботи, якщо вас не було, і ви не могли зупинити 10-хвилинний автоматичний зворотний відлік часу до перезавантаження. Це змушувало багатьох людей вимикати автоматичне оновлення.

Але з тих пір Windows покращилася. Windows 7 і Windows 8 сконфігуровані таким чином, щоб поновлення встановлювалися в більш зручний час - найчастіше тоді, коли ви перезавантажуєте або виключаєте свій ПК, якщо це можливо. У Windows 8 і 8.1 є набагато більш тривале відстрочення - ви побачите повідомлення "Нещодавно було проведено оновлення, тому ви повинні перезавантажити свій ПК", але ваш комп'ютер буде очікувати цілих три дні, перш ніж він перезавантажиться. У вас буде багато часу, щоб зробити перезавантаження так, як вам потрібно, щоб не втратити результати роботи.

Це правда, вам не доведеться натискати кнопку кожні чотири години, щоб відкласти перезавантаження. Ви справді можете працювати на комп'ютері без відчуття, ніби за вами женуться. Якби тільки в Windows 8 і Windows 8.1 не було такої кількості інших проблем, які змушують людей чіплятися за Windows 7.

Ця операція з реєстром запобіжить автоматичні перезавантаження

Якщо ви хочете зовсім позбутися від автоматичних перезавантажень, то це можливо. зміна реєстру дозволить заборонити здійснення таких перезавантажень.

В результаті ви зможете включити автоматичне оновлення і спокійно жити без побоювань, що ваш комп'ютер автоматично перезавантажиться, коли вас не буде поруч. Ця операція з реєстром зачіпає параметр, який можна змінити в груповій політиці в професійній, максимальної або корпоративної версіях Windows.

Ця операція з реєстром зачіпає параметр, який можна змінити в груповій політиці в професійній, максимальної або корпоративної версіях Windows

Серйозні проблеми трапляються рідко

Деякі користувачі бояться встановлювати оновлення через можливі системних проблем, таких як "сині екрани", пошкоджені інсталяції Windows і ін. І, дійсно, з оновленнями Windows від Microsoft останнім часом, здається, проблем було більше, ніж зазвичай.

Такі проблеми були дуже рідкісні. В цьому році було оновлення для Windows 7, яка викликала "сині екрани смерті" на деяких комп'ютерах. Крім цього, ми бачили кілька зіпсованих оновлень, але не було оновлень, які приводили б до "синім екранам", як це. У деяких випадках оновлення драйверів пошкоджували деякі драйвери. У 2009 році після оновлення антивіруса McAfee деякі комп'ютери перестали завантажуватися, але торкнулося це лише комп'ютери, які працювали з цим конкретним антивірусом - тим, який ми зовсім не обов'язково рекомендували б.

Скільки комп'ютерів у точності було порушено цими проблемами? У нас немає точних даних, які розповіли б нам про це, але це - крихітний відсоток людей. З іншого боку, є мільйони і мільйони комп'ютерів, які є частиною ботнетів - часто з тієї причини, що вони відмовилися встановлювати оновлення безпеки і були заражені. За деякими оцінками 500 мільйонів комп'ютерів щороку стають частиною ботнетів. Набагато, набагато більше комп'ютерів, ніж в тих історіях проблем з оновленнями.

Проведіть будь-який час в Інтернеті взагалі, і ви зрозумієте, що шкідливе програмне забезпечення - це набагато більш нагальна проблема, ніж пошкодження комп'ютерів через оновлень Windows. Друга проблема трапляється досить рідко - і може бути влаштована за допомогою відновлення системи або попередньо створеної резервної копії , Якщо це коли-небудь відбувається - в той час як перша набагато більш поширена і може призвести до розкрадання важливих даних.

Необов'язкові оновлення можна не встановлювати

Якщо ви хочете, ви можете не встановлювати додаткові поновлення якийсь час. У розділі параметрів оновлення Windows у вас буде вибір, що потрібно робити з необов'язковими оновленнями, і ви можете задати установку тільки важливих оновлень системи безпеки. Потім можна встановлювати необов'язкові оновлення по своїм власним розкладом. Якщо це вас дійсно хвилює, це дозволить скоротити кількість потенційних проблем, пов'язаних з оновленням, забезпечивши вам отримання необхідних критичних оновлень для системи безпеки.

Щоб цього домогтися, зайдіть в настройки служби Windows Update на панелі керування і приберіть прапорець «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення».

Щоб цього домогтися, зайдіть в настройки служби Windows Update на панелі керування і приберіть прапорець «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення»

Навіть якщо ви вважаєте себе досвідченим знавцем Windows, який знає, що робить, це надзвичайно важливо в тому випадку, якщо ви налаштовуєте чийсь чужий комп'ютер. Користувачі повинні отримувати оновлення Windows автоматично для того, щоб це не призвело їх до того, що вони проігнорують оповіщення і ніколи не будуть встановлювати оновлення.

Технічно вам не потрібно негайно встановлювати оновлення щоразу, коли ви їх бачите. Але, якщо ви так робите, чому б їх не встановлювати просто автоматично? Якщо причина в тому, щоб не стикатися з необхідністю перезавантаження, то в Windows 8 ця проблема вирішена найбільш вдало, до того ж у всіх версіях Windows є можливість уникнути дратівливих перезавантажень за допомогою єдиного зміни в реєстрі. У Windows також є можливість встановлювати оновлення при перезапуску або при виключенні комп'ютера, таким чином, Windows заощадить набагато більше вашого часу, ніж це було раніше.

Автоматичні оновлення надзвичайно важливі для користувачів Windows. А як вважаєте ви? Поділіться своєю думкою в коментарях Також беріть участь в нашому опитуванні.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows

Автоматичні оновлення системи надзвичайно важливі для користувачів ОС Windows. Розглянемо основні причини, чому необхідно включати автоматичне оновлення Windows

Переклад  Comss
Переклад Comss.ru . за матеріалами How-To Geek

В черговий раз з'явилися невідкладні для установки виправлення безпеки, випущені для Windows, і на цей раз проблеми, які влагоджуються за допомогою останніх оновлень це «потенційно катастрофічні» проблеми, пов'язані зі стеком шифрування. Це одна з причин, по якій оновлення Windows у вас повинні відбуватися автоматично.

Можливо, ви вживаєте термінових заходів щоразу, коли бачите повідомлення безпеки, однак є багато людей, які так не роблять. І, якщо ви так чините, то який сенс в тому, щоб встановлювати надзвичайно важливі оновлення безпеки вручну? Просто зробіть так, щоб вони встановлювалися самі.

Патчі потрібно встановлювати якомога швидше

Найчастіше вам слід виправляти проблеми безпеки як можна швидше, незалежно від того, що це за проблема. Після того, як патч був випущений, пролом в системі безпеки стає широко відомою, якщо вже до цього не була такою. Зловмисники тепер знають проблему і можуть поспішити скористатися нею якомога швидше, поки люди не встигли провести оновлення. Зловмисники знають свою справу, а домашні користувачі не завжди поспішають виконувати оновлення, і до його здійснення ним може бути заподіяно деяку шкоду.

Лише вибрати опцію установки оновлення вручну та встановлювати оновлення, коли пам'ятаєш це робити, мало. Вам потрібно, щоб модуль Windows Update (служба Windows Update) встановлював ці оновлення автоматично. Для таких програм, як веб-браузер і плагіни для нього, вам також варто тримати опцію автоматичного поновлення включеної - на щастя, сьогодні в більшості випадків вона включена за замовчуванням. Якщо ви відключили автоматичне оновлення для браузера (Chrome, Firefox і т.д.), Adobe Flash, Adobe Reader або інших важливих програм, вам потрібно прямо зараз знову включити їх.

Це не так уже й дратує, як може здатися

Автоматичні оновлення стали не дуже популярні. У випадку з Windows XP і Windows Vista ваш комп'ютер міг автоматично встановити оновлення, поки ви робили перерву на чашку кави, і перезавантажитися до того моменту, коли ви поверталися. Ви могли втратити результати всієї своєї роботи, якщо вас не було, і ви не могли зупинити 10-хвилинний автоматичний зворотний відлік часу до перезавантаження. Це змушувало багатьох людей вимикати автоматичне оновлення.

Але з тих пір Windows покращилася. Windows 7 і Windows 8 сконфігуровані таким чином, щоб поновлення встановлювалися в більш зручний час - найчастіше тоді, коли ви перезавантажуєте або виключаєте свій ПК, якщо це можливо. У Windows 8 і 8.1 є набагато більш тривале відстрочення - ви побачите повідомлення "Нещодавно було проведено оновлення, тому ви повинні перезавантажити свій ПК", але ваш комп'ютер буде очікувати цілих три дні, перш ніж він перезавантажиться. У вас буде багато часу, щоб зробити перезавантаження так, як вам потрібно, щоб не втратити результати роботи.

Це правда, вам не доведеться натискати кнопку кожні чотири години, щоб відкласти перезавантаження. Ви справді можете працювати на комп'ютері без відчуття, ніби за вами женуться. Якби тільки в Windows 8 і Windows 8.1 не було такої кількості інших проблем, які змушують людей чіплятися за Windows 7.

Ця операція з реєстром запобіжить автоматичні перезавантаження

Якщо ви хочете зовсім позбутися від автоматичних перезавантажень, то це можливо. зміна реєстру дозволить заборонити здійснення таких перезавантажень.

В результаті ви зможете включити автоматичне оновлення і спокійно жити без побоювань, що ваш комп'ютер автоматично перезавантажиться, коли вас не буде поруч. Ця операція з реєстром зачіпає параметр, який можна змінити в груповій політиці в професійній, максимальної або корпоративної версіях Windows.

Ця операція з реєстром зачіпає параметр, який можна змінити в груповій політиці в професійній, максимальної або корпоративної версіях Windows

Серйозні проблеми трапляються рідко

Деякі користувачі бояться встановлювати оновлення через можливі системних проблем, таких як "сині екрани", пошкоджені інсталяції Windows і ін. І, дійсно, з оновленнями Windows від Microsoft останнім часом, здається, проблем було більше, ніж зазвичай.

Такі проблеми були дуже рідкісні. В цьому році було оновлення для Windows 7, яка викликала "сині екрани смерті" на деяких комп'ютерах. Крім цього, ми бачили кілька зіпсованих оновлень, але не було оновлень, які приводили б до "синім екранам", як це. У деяких випадках оновлення драйверів пошкоджували деякі драйвери. У 2009 році після оновлення антивіруса McAfee деякі комп'ютери перестали завантажуватися, але торкнулося це лише комп'ютери, які працювали з цим конкретним антивірусом - тим, який ми зовсім не обов'язково рекомендували б.

Скільки комп'ютерів у точності було порушено цими проблемами? У нас немає точних даних, які розповіли б нам про це, але це - крихітний відсоток людей. З іншого боку, є мільйони і мільйони комп'ютерів, які є частиною ботнетів - часто з тієї причини, що вони відмовилися встановлювати оновлення безпеки і були заражені. За деякими оцінками 500 мільйонів комп'ютерів щороку стають частиною ботнетів. Набагато, набагато більше комп'ютерів, ніж в тих історіях проблем з оновленнями.

Проведіть будь-який час в Інтернеті взагалі, і ви зрозумієте, що шкідливе програмне забезпечення - це набагато більш нагальна проблема, ніж пошкодження комп'ютерів через оновлень Windows. Друга проблема трапляється досить рідко - і може бути влаштована за допомогою відновлення системи або попередньо створеної резервної копії , Якщо це коли-небудь відбувається - в той час як перша набагато більш поширена і може призвести до розкрадання важливих даних.

Необов'язкові оновлення можна не встановлювати

Якщо ви хочете, ви можете не встановлювати додаткові поновлення якийсь час. У розділі параметрів оновлення Windows у вас буде вибір, що потрібно робити з необов'язковими оновленнями, і ви можете задати установку тільки важливих оновлень системи безпеки. Потім можна встановлювати необов'язкові оновлення по своїм власним розкладом. Якщо це вас дійсно хвилює, це дозволить скоротити кількість потенційних проблем, пов'язаних з оновленням, забезпечивши вам отримання необхідних критичних оновлень для системи безпеки.

Щоб цього домогтися, зайдіть в настройки служби Windows Update на панелі керування і приберіть прапорець «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення».

Щоб цього домогтися, зайдіть в настройки служби Windows Update на панелі керування і приберіть прапорець «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення»

Навіть якщо ви вважаєте себе досвідченим знавцем Windows, який знає, що робить, це надзвичайно важливо в тому випадку, якщо ви налаштовуєте чийсь чужий комп'ютер. Користувачі повинні отримувати оновлення Windows автоматично для того, щоб це не призвело їх до того, що вони проігнорують оповіщення і ніколи не будуть встановлювати оновлення.

Технічно вам не потрібно негайно встановлювати оновлення щоразу, коли ви їх бачите. Але, якщо ви так робите, чому б їх не встановлювати просто автоматично? Якщо причина в тому, щоб не стикатися з необхідністю перезавантаження, то в Windows 8 ця проблема вирішена найбільш вдало, до того ж у всіх версіях Windows є можливість уникнути дратівливих перезавантажень за допомогою єдиного зміни в реєстрі. У Windows також є можливість встановлювати оновлення при перезапуску або при виключенні комп'ютера, таким чином, Windows заощадить набагато більше вашого часу, ніж це було раніше.

Автоматичні оновлення надзвичайно важливі для користувачів Windows. А як вважаєте ви? Поділіться своєю думкою в коментарях Також беріть участь в нашому опитуванні.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Чому вам варто використовувати автоматичне оновлення Windows

Автоматичні оновлення системи надзвичайно важливі для користувачів ОС Windows. Розглянемо основні причини, чому необхідно включати автоматичне оновлення Windows

Переклад  Comss
Переклад Comss.ru . за матеріалами How-To Geek

В черговий раз з'явилися невідкладні для установки виправлення безпеки, випущені для Windows, і на цей раз проблеми, які влагоджуються за допомогою останніх оновлень це «потенційно катастрофічні» проблеми, пов'язані зі стеком шифрування. Це одна з причин, по якій оновлення Windows у вас повинні відбуватися автоматично.

Можливо, ви вживаєте термінових заходів щоразу, коли бачите повідомлення безпеки, однак є багато людей, які так не роблять. І, якщо ви так чините, то який сенс в тому, щоб встановлювати надзвичайно важливі оновлення безпеки вручну? Просто зробіть так, щоб вони встановлювалися самі.

Патчі потрібно встановлювати якомога швидше

Найчастіше вам слід виправляти проблеми безпеки як можна швидше, незалежно від того, що це за проблема. Після того, як патч був випущений, пролом в системі безпеки стає широко відомою, якщо вже до цього не була такою. Зловмисники тепер знають проблему і можуть поспішити скористатися нею якомога швидше, поки люди не встигли провести оновлення. Зловмисники знають свою справу, а домашні користувачі не завжди поспішають виконувати оновлення, і до його здійснення ним може бути заподіяно деяку шкоду.

Лише вибрати опцію установки оновлення вручну та встановлювати оновлення, коли пам'ятаєш це робити, мало. Вам потрібно, щоб модуль Windows Update (служба Windows Update) встановлював ці оновлення автоматично. Для таких програм, як веб-браузер і плагіни для нього, вам також варто тримати опцію автоматичного поновлення включеної - на щастя, сьогодні в більшості випадків вона включена за замовчуванням. Якщо ви відключили автоматичне оновлення для браузера (Chrome, Firefox і т.д.), Adobe Flash, Adobe Reader або інших важливих програм, вам потрібно прямо зараз знову включити їх.

Це не так уже й дратує, як може здатися

Автоматичні оновлення стали не дуже популярні. У випадку з Windows XP і Windows Vista ваш комп'ютер міг автоматично встановити оновлення, поки ви робили перерву на чашку кави, і перезавантажитися до того моменту, коли ви поверталися. Ви могли втратити результати всієї своєї роботи, якщо вас не було, і ви не могли зупинити 10-хвилинний автоматичний зворотний відлік часу до перезавантаження. Це змушувало багатьох людей вимикати автоматичне оновлення.

Але з тих пір Windows покращилася. Windows 7 і Windows 8 сконфігуровані таким чином, щоб поновлення встановлювалися в більш зручний час - найчастіше тоді, коли ви перезавантажуєте або виключаєте свій ПК, якщо це можливо. У Windows 8 і 8.1 є набагато більш тривале відстрочення - ви побачите повідомлення "Нещодавно було проведено оновлення, тому ви повинні перезавантажити свій ПК", але ваш комп'ютер буде очікувати цілих три дні, перш ніж він перезавантажиться. У вас буде багато часу, щоб зробити перезавантаження так, як вам потрібно, щоб не втратити результати роботи.

Це правда, вам не доведеться натискати кнопку кожні чотири години, щоб відкласти перезавантаження. Ви справді можете працювати на комп'ютері без відчуття, ніби за вами женуться. Якби тільки в Windows 8 і Windows 8.1 не було такої кількості інших проблем, які змушують людей чіплятися за Windows 7.

Ця операція з реєстром запобіжить автоматичні перезавантаження

Якщо ви хочете зовсім позбутися від автоматичних перезавантажень, то це можливо. зміна реєстру дозволить заборонити здійснення таких перезавантажень.

В результаті ви зможете включити автоматичне оновлення і спокійно жити без побоювань, що ваш комп'ютер автоматично перезавантажиться, коли вас не буде поруч. Ця операція з реєстром зачіпає параметр, який можна змінити в груповій політиці в професійній, максимальної або корпоративної версіях Windows.

Ця операція з реєстром зачіпає параметр, який можна змінити в груповій політиці в професійній, максимальної або корпоративної версіях Windows

Серйозні проблеми трапляються рідко

Деякі користувачі бояться встановлювати оновлення через можливі системних проблем, таких як "сині екрани", пошкоджені інсталяції Windows і ін. І, дійсно, з оновленнями Windows від Microsoft останнім часом, здається, проблем було більше, ніж зазвичай.

Такі проблеми були дуже рідкісні. В цьому році було оновлення для Windows 7, яка викликала "сині екрани смерті" на деяких комп'ютерах. Крім цього, ми бачили кілька зіпсованих оновлень, але не було оновлень, які приводили б до "синім екранам", як це. У деяких випадках оновлення драйверів пошкоджували деякі драйвери. У 2009 році після оновлення антивіруса McAfee деякі комп'ютери перестали завантажуватися, але торкнулося це лише комп'ютери, які працювали з цим конкретним антивірусом - тим, який ми зовсім не обов'язково рекомендували б.

Скільки комп'ютерів у точності було порушено цими проблемами? У нас немає точних даних, які розповіли б нам про це, але це - крихітний відсоток людей. З іншого боку, є мільйони і мільйони комп'ютерів, які є частиною ботнетів - часто з тієї причини, що вони відмовилися встановлювати оновлення безпеки і були заражені. За деякими оцінками 500 мільйонів комп'ютерів щороку стають частиною ботнетів. Набагато, набагато більше комп'ютерів, ніж в тих історіях проблем з оновленнями.

Проведіть будь-який час в Інтернеті взагалі, і ви зрозумієте, що шкідливе програмне забезпечення - це набагато більш нагальна проблема, ніж пошкодження комп'ютерів через оновлень Windows. Друга проблема трапляється досить рідко - і може бути влаштована за допомогою відновлення системи або попередньо створеної резервної копії , Якщо це коли-небудь відбувається - в той час як перша набагато більш поширена і може призвести до розкрадання важливих даних.

Необов'язкові оновлення можна не встановлювати

Якщо ви хочете, ви можете не встановлювати додаткові поновлення якийсь час. У розділі параметрів оновлення Windows у вас буде вибір, що потрібно робити з необов'язковими оновленнями, і ви можете задати установку тільки важливих оновлень системи безпеки. Потім можна встановлювати необов'язкові оновлення по своїм власним розкладом. Якщо це вас дійсно хвилює, це дозволить скоротити кількість потенційних проблем, пов'язаних з оновленням, забезпечивши вам отримання необхідних критичних оновлень для системи безпеки.

Щоб цього домогтися, зайдіть в настройки служби Windows Update на панелі керування і приберіть прапорець «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення».

Щоб цього домогтися, зайдіть в настройки служби Windows Update на панелі керування і приберіть прапорець «Отримувати рекомендовані оновлення таким же чином, як і важливі оновлення»

Навіть якщо ви вважаєте себе досвідченим знавцем Windows, який знає, що робить, це надзвичайно важливо в тому випадку, якщо ви налаштовуєте чийсь чужий комп'ютер. Користувачі повинні отримувати оновлення Windows автоматично для того, щоб це не призвело їх до того, що вони проігнорують оповіщення і ніколи не будуть встановлювати оновлення.

Технічно вам не потрібно негайно встановлювати оновлення щоразу, коли ви їх бачите. Але, якщо ви так робите, чому б їх не встановлювати просто автоматично? Якщо причина в тому, щоб не стикатися з необхідністю перезавантаження, то в Windows 8 ця проблема вирішена найбільш вдало, до того ж у всіх версіях Windows є можливість уникнути дратівливих перезавантажень за допомогою єдиного зміни в реєстрі. У Windows також є можливість встановлювати оновлення при перезапуску або при виключенні комп'ютера, таким чином, Windows заощадить набагато більше вашого часу, ніж це було раніше.

Автоматичні оновлення надзвичайно важливі для користувачів Windows. А як вважаєте ви? Поділіться своєю думкою в коментарях Також беріть участь в нашому опитуванні.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

І, якщо ви так чините, то який сенс в тому, щоб встановлювати надзвичайно важливі оновлення безпеки вручну?
Скільки комп'ютерів у точності було порушено цими проблемами?
Але, якщо ви так робите, чому б їх не встановлювати просто автоматично?
А як вважаєте ви?
Знайшли друкарську помилку?
І, якщо ви так чините, то який сенс в тому, щоб встановлювати надзвичайно важливі оновлення безпеки вручну?
Скільки комп'ютерів у точності було порушено цими проблемами?
Але, якщо ви так робите, чому б їх не встановлювати просто автоматично?
А як вважаєте ви?
Знайшли друкарську помилку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: