Налаштування облікового запису windows 7. Запит облікових даних. Режим схвалення адміністратором для вбудованої облікового запису адміністратора

 1. Налаштування профілю користувача за замовчуванням в Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2
 2. Перетворення профілю користувача за замовчуванням в мережевий профіль за замовчуванням в Windows 7,...
 3. Безпечніше користуватися Інтернетом?
 4. Перетворення профілю користувача за замовчуванням в примусовий профіль користувача в Windows 7, Windows...
 5. Вступ
 6. Про автоматичному вході в систему
 7. Необхідні умови
 8. Комп'ютери, що не входять в домен
 9. Комп'ютери, що входять в домен
 10. Параметри автоматичного входу в систему
 11. Вибір користувача при автоматичному вході
 12. Запит пароля при виході із сплячого режиму або глибокого сну
 13. Запит пароля при виході з заставки

Налаштування локального профілю користувача за замовчуванням при підготовці образу Windows

Налаштування профілю користувача за замовчуванням в Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Єдиний підтримуваний спосіб настройки профілю користувача за замовчуванням - за допомогою параметра Microsoft-Windows-Shell-Setup \ CopyProfile в файлі відповідей Unattend.xml. Файл відповідей Unattend.xml передається засобу System Preparation Tool (Sysprep.exe).

Цей користувач не може багато зробити для зміни системи, і що б вони не робили, наприклад, відкидання файлів на робочому столі, відкидається при виході з системи. Хочете створити захищене від бомби простір для своїх племінників або друзів, які не дуже поважають оптимізовану систему?

Припустимо, що ці помилки будуть відпрацьовані до остаточної версії. В іншому випадку ми перекодіруя оптимізацію дуже зручного інструменту для того, щоб дозволити комусь ще увійти в вашу систему, не турбуючись про те, як вони збираються знищити ваш реєстр в цей раз.

Перетворення профілю користувача за замовчуванням в мережевий профіль за замовчуванням в Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Щоб перетворити профіль користувача за замовчуванням в мережевий профіль за замовчуванням, виконайте наступні дії.

 1. Увійдіть в систему на комп'ютері, на якому використовується налаштований профіль користувача за замовчуванням, з облікового запису із правами адміністратора.
 2. Підключіться до спільної папки NETLOGON на контролері домену за допомогою команди Виконати. Наприклад, шлях може мати наступний вигляд:

  \\\ NETLOGON

  Безпечніше користуватися Інтернетом?

  У цій статті показано, як ви можете це зробити. Ви зможете це зробити, тому що будь-яка програма, яку ви запускаєте на вашому комп'ютері, буде працювати з цими всемогутніми правами адміністратора. Точно так же, якщо ви випадково запускаєте вірус або будь-яку іншу шкідливу програму, це шкідливе програмне забезпечення також може змінити вашу систему будь-яким чином, оскільки воно теж буде працювати з правами адміністратора.

  Вони все одно можуть вкрасти дані з ваших документів, оскільки вони зазвичай будуть перебувати в ваших особистих папках. Іншими словами, він може робити все, що ви можете зробити в якості стандартного користувача, включаючи доступ до ваших файлів. Це, сподіваюся, захистить вас від деяких речей, які можуть завдати шкоди вашій системі.

 3. Створіть в загальнодоступному місці NETLOGON нову папку і надайте їй ім'я Default User.v2.
 4. Натисніть кнопку Пуск, клацніть правою кнопкою миші пункт Комп'ютер, виберіть пункт Властивості, потім - Додаткові параметри системи.
 5. У групі Профілі користувачів натисніть кнопку Параметри. Відкриється діалогове вікно Профілі користувачів зі списком, збережених на комп'ютері.
 6. Виберіть Профіль за замовчуванням і натисніть кнопку Копіювати.
 7. У текстовому полі Копіювати профіль на введіть шлях до папки профілю користувача за замовчуванням в Windows, створеної в кроці 3. Наприклад, можна вказати такий шлях:

  \\\ NETLOGON \ Default User.v2

 8. У розділі Дозволити використання натисніть кнопку Змінити, введіть ім'я Усі натисніть кнопку ОК.
 9. Натисніть кнопку ОК, щоб почати копіювання профілю.
 10. Вийдіть з системи після завершення копіювання.

Перетворення профілю користувача за замовчуванням в примусовий профіль користувача в Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2

Ви можете налаштувати локальний профіль користувача за замовчуванням як примусовий профіль. В результаті для всіх користувачів буде використовуватися один центральний профіль. Для цього необхідно підготувати розташування примусового профілю, скопіювати в це розташування локальний профіль користувача за замовчуванням і налаштувати розташування профілю користувача таким чином, щоб воно вказувало на примусовий профіль.

Фактично, якщо ви налаштовуєте свій комп'ютер для кількох користувачів, це, ймовірно, те, що ви хочете зробити. Для більшості людей це велика проблема. Ви не збираєтеся використовувати його на щоденній основі, тому вам, імовірно, не потрібно сильно його налаштовувати, якщо взагалі. Фактично, ви, ймовірно, рідко, якщо взагалі коли-небудь, ви ввійдете в нього після того, як закінчите описані нижче дії.

Інструкції для цього будуть приведені нижче в цій статті. Це додає вам додаткову перешкоду, коли програма запитує дозвіл на зміну ваших системних файлів. Це добре, тому що це змушує вас зупинитися і подумати про те, що відбувається. Сподіваюся, це додаткова перешкода сповільнить вас настільки, що ви зрозумієте: Гей, зачекай хвилинку! Якщо ви рідко встановлюєте програми або нові версії існуючих програм, швидше за все, вам не знадобиться цей пароль протягом тривалих періодів часу. Якщо вам подобається, ви також можете ввести підказку пароля.

 • Перш ніж ви вирішите, розглянемо деякі речі: Переваги установки пароля.
 • Ні, ви не читали це неправильно; це насправді перевага.

Однак є кілька випадків, коли вам може знадобитися запустити програми з правами адміністратора.

Не шукай Бога, не в камені, не в храмі - шукай Бога всередині себе. Той, хто шукає, та знайде.

У деяких ситуаціях виникає необхідність включити автоматичний вхід в систему, який перестає працювати в випадках, коли в системі користувачів більше 1 або у нього встановлений пароль.

Вступ

Екран вибору користувача в Windows 7 може відображатися в декількох випадках:

 • При вході в систему, якщо не налаштований автоматичний вхід
 • При блокуванні системи або змінився основний користувач
 • При виході із сплячого режиму або глибокого сну, або при виході з заставки


При вході в систему, якщо не налаштований автоматичний вхід  При блокуванні системи або змінився основний користувач  При виході із сплячого режиму або глибокого сну, або при виході з заставки

Про автоматичному вході в систему

Запам'ятати мене з цього в систему без введення пароля зручний в тому випадку, якщо ви є єдиним користувачем комп'ютера, або використовуєте конкретну обліковий запис значно частіше, ніж інші. Налаштовуючи автоматичний вхід в систему, необхідно розуміти, що будь-яка людина, що включив комп'ютер, безперешкодно виконає вхід в систему і отримає доступ до всіх файлів і параметрів використовуваної облікового запису . Налаштування автоматичного входу різниться в залежності від того, приєднаний комп'ютер до домену.

Необхідні умови

Якщо в системі є всього одна активна обліковий запис без пароля, вона автоматично виконує вхід, тому додаткова настройка не потрібна. При наявності декількох облікових записів автоматичний вхід в систему вимагає настройки, навіть якщо жодна з них не має пароля. Додаткові «службові» облікові записи можуть додаватися в систему при установці різного програмного забезпечення.

Для настройки автоматичного входу в систему потрібні права адміністратора. Процес настройки практично не відрізняється від настройки в Windows XP або Windows Vista.

Комп'ютери, що не входять в домен

Для комп'ютерів, які не входять в домен (наприклад, домашніх), настройку автоматичного входу можна виконати в графічному інтерфейсі операційної системи.

 • Натисніть клавіші Win + R.
 • netplwiz (не працює в Windows XP) або control userpasswords2
 • Натисніть Enter. Відкриється вікно параметрів облікових записів користувачів.

Примітка. Якщо обліковий запис не має пароля, залиште поле Пароль порожнім.

Налаштування автоматичного входу в систему завершена.

Запам'ятати мене з цього в систему можна також налаштувати в системному реєстрі. Всі необхідні параметри перераховані в таблиці в наступному розділі статті.

Комп'ютери, що входять в домен

Для комп'ютерів, що входять в домен, необхідно вказати ім'я домену за замовчуванням, в який буде виконуватися автоматичний вхід. У графічному інтерфейсі операційної системи такої можливості немає, тому настройка автоматичного входу виконується в системному реєстрі.

 • Натисніть клавіші Win + R
 • У вікні Виконати введіть: regedit і натисніть Enter. Відкриється редактор реєстру.
 • Перейдіть в розділ: HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows NT CurrentVersion Winlogon
 • Налаштуйте параметри реєстру відповідно до таблиці. Якщо параметр відсутній, його необхідно створити.

Параметри автоматичного входу в систему

Примітка. Перші три параметри в таблиці можна використовувати для налаштування автоматичного входу в систему на комп'ютерах, що не входять в домен.

Вибір користувача при автоматичному вході

Якщо у Вас включений автоматичний вхід, але виникла необхідність увійти під іншим користувачем, натисніть і утримуйте клавішу Shift під час запуску Windows. Або натисніть Вийти з системи / Змінити користувача в меню завершення роботи і утримуйте Shift.

На зміну користувачів при автоматичному вході також може впливати строковий параметр (REG_SZ) ForceAutoLogon в розділі реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon.

Параметр може приймати значення 1 (включений) і 0 (виключений). Його призначення полягає в тому, щоб забезпечувати постійну присутність користувача в системі, якщо автоматичний вхід налаштований і комп'ютер включений. Фактично включення цього параметра призводить до того, що користувач не може вийти з системи - після завершення сеансу вхід тут же виконується автоматично. Така поведінка передбачено для комп'ютерів, що працюють в режимі кіоску в громадському місці (наприклад, бібліотеці). Обійти його можна, тільки утримуючи клавішу Shift при завершенні сеансу.

Запит пароля при виході із сплячого режиму або глибокого сну

Коли після періоду бездіяльності комп'ютер йде в сплячий режим або гібернацію, Windows 7 запитує пароль при поновленні роботи, що забезпечує додатковий захист даних. Цей запит можна відключити.

Відкрийте Електроживлення в панелі управління, в лівому верхньому кутку клацніть Запитувати пароль при пробудженні Відкрийте Електроживлення в панелі управління, в лівому верхньому кутку клацніть Запитувати пароль при пробудженні

У нижній частині вікна налаштувань електроживлення спочатку клацніть Зміна недоступних в даний момент параметрів, а потім налаштуйте запит пароля.
У нижній частині вікна налаштувань електроживлення спочатку клацніть Зміна недоступних в даний момент параметрів, а потім налаштуйте запит пароля

Зверніть увагу на щит керування обліковими записами (UAC) поряд з посиланням. Для зміни цих параметрів потрібні права адміністратора. Однак запит на підтвердження дії з'явиться лише в тому випадку, якщо ви працюєте з правами звичайного користувача . Права адміністратора будуть підвищені без запиту.

Запит пароля при виході з заставки

Заставка може використовуватися в якості одного із засобів захисту даних від несанкціонованого доступу, якщо налаштований запит пароля при виході з заставки. У Windows 7, як і в попередніх NT системах, ця установка називається. Після періоду бездіяльності включається заставка, а при виході з неї запитується пароль, якщо ваш обліковий запис захищена ім.

Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть з меню пункт Персоналізація. Відкриється вікно панелі управління. У правому нижньому кутку вікна клацніть Заставка. Відкриється вікно Параметри екранної заставки. Зніміть прапорець Починати з екрану входу в систему, якщо ви не хочете вводити пароль при виході з заставки. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть з меню пункт Персоналізація


Безпечніше користуватися Інтернетом?
Хочете створити захищене від бомби простір для своїх племінників або друзів, які не дуже поважають оптимізовану систему?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: