Огляд ESET NOD32 Antivirus 8 з поліпшеними функціями захисту

 1. зміст
 2. Основні функції в ESET NOD32 Antivirus 8
 3. вид ліцензії
 4. настроюється установка
 5. Все той же старий впізнаваний інтерфейс
 6. Різні режими сканування
 7. Перегляд результатів сканування і журналів
 8. Багатий набір параметрів настройки сканера реального часу
 9. Параметри настройки для сканування на вимогу
 10. HIPS, блокувальник вторгнень і інші додаткові функції
 11. Налаштування веб-захисту і захисту пошти
 12. Інші захисні засоби і опції
 13. рівень виявлення
 14. Огляд ESET NOD32 Antivirus 8: оцінка Softpedia

У жовтні 2014 року вийшла нова версія ESET NOD32 Antivirus 8. Фахівці Softpedia пильніше розглянули це одне з найпопулярніших антивірусних рішень

зміст

Основні функції в ESET NOD32 Antivirus 8
вид ліцензії
настроюється установка
Все той же старий впізнаваний інтерфейс
Різні режими сканування
Перегляд результатів сканування і журналів
Багатий набір параметрів настройки сканера реального часу
Параметри настройки для сканування на вимогу
HIPS, блокувальник вторгнень і інші додаткові функції
Налаштування веб-захисту і захисту пошти
Інші захисні засоби і опції
рівень виявлення
оцінка Softpedia

Основні функції в ESET NOD32 Antivirus 8

Крім антивірусного і антишпигунського модуля в ESET NOD32 Antivirus 8 пропонується хмарна підтримка для прискорення сканування за рахунок перевірки файлів на основі їх репутації, що надається спільнотою клієнтів ESET, модуль антифішинга для захисту користувачів від викрадення особистих даних на сайтах фальшивих інтернет-магазинів під час онлайн-покупок, а також сканер коштів соціального спілкування для збереження безпеки за рахунок контролю над відображається відвідувачам інформацією.

Засіб управління диском перешкоджає тому, щоб сторонні користувачі копіювали приватні дані на зовнішні пристрої, при ігровому режимі спрощується режим "мовчання" для додатків, що працюють на весь екран, як наприклад відеоігри, в той час як облікові записи Facebook і Twitter дбайливо охороняються за рахунок контролю над видимістю особистих даних. Є функція автоматичного оновлення програми і вірусних дефініцій. Разом з тим, антивірусну програму продовжує залишатися невибагливим щодо системних ресурсів.

вид ліцензії

Пробна версія ESET NOD32 Antivirus може бути протестована в некомерційних цілях протягом 30 днів без будь-яких функціональних обмежень. Як тільки цей період закінчиться, користувачі можуть або видалити програму, або купити повний пакет за 1 180 руб. (Річна ліцензія для 3 ПК). Ціна не змінилася з попередньої версії.

настроюється установка

Під час процедури установки користувачі можуть включити або відключити виявлення потенційно небажаних програм (ПНП), а також налаштувати тип поновлення (завжди, ніколи, із запитом) і режим перезавантаження (ніколи не виконувати, пропонувати, автоматично) для компонентів програми. До того ж, можна захистити параметри налаштування за допомогою пароля, обмеживши доступ стороннім або недосвідченим користувачам. Первісне сканування може бути вироблено відразу після установки.

Все той же старий впізнаваний інтерфейс

Що стосується зовнішнього вигляду, то версія 8 ідентична версії 7. ​​У NOD32 Antivirus збережений той же наочний і чистий інтерфейс, який вже полюбили користувачі, були відкинуті будь-які непотрібні відволікаючі фактори і акцент був зроблений на функціональності.

Будучи встановленим, додаток буде запускатися при кожному завантаженні системи, і відразу ж включить свій захист реального часу, щоб безперервно забезпечувати захист комп'ютера проти сучасних загроз.

Будучи встановленим, додаток буде запускатися при кожному завантаженні системи, і відразу ж включить свій захист реального часу, щоб безперервно забезпечувати захист комп'ютера проти сучасних загроз

Перегляд попереджень та прийнятих дій

Буде створено значок в зоні системних повідомлень для перегляду поточного стану захисту, тимчасового відключення захисту, входу в режим розширеної установки, доступу до файлів журналу та відкриття головного меню. Додаток також додає новий пункт в контекстне меню провідника Windows, щоб можна було швидко сканувати обрані файли, папки і диски.

Різні режими сканування

Як ми вже встановили, ESET має захист реального часу, яка безперервно забезпечує захист ПК. Однак у користувачів також є можливість вручну виконати сканування на наявність шкідливого ПЗ декількома методами.

У режимі "Сканування Smart" ( "Розумне сканування") використовуватимуться стандартні, перевіряються всі локальні диски і автоматично обробляються будь-які загрози - в додатку це, по суті, режим повного сканування. "Вибіркове сканування", з іншого боку, дає можливість настройки щодо цілей сканування, параметрів і рівня безпеки. Тим часом, "Сканування знімних носіїв" охоплює всі USB, DVD, CD і інші пристрої-накопичувачі, в даний час підключення до комп'ютера.

Перегляд результатів сканування і журналів

Інформацію про знайдені загрози, віддалених об'єктах і в даний час перевіряються файлах можна спостерігати під час процесу сканування. Останнє сканування можна повторити після клацання кнопки, завдання сканування можуть бути припинені і відновлені пізніше, до того ж ESET NOD32 Antivirus може здійснювати кілька операцій сканування одночасно, як з однаковими параметрами налаштування, так і з різними.

За замовчуванням після закінчення сканування програма не робить дій. Замість цього користувачі можуть дати команду комп'ютера вимкнутися, перезавантажитися або перейти в режим сну або глибокого сну. До того ж, при завершенні операції можна переглянути подробиці звітів в журналах для з'ясування таких деталей, як шлях до кожного об'єкту загрози, кількість знайдених загроз, загальний час сканування та іншої інформації. Ці звіти можна сортувати за різними критеріями, таким як період часу і тип запису.

Багатий набір параметрів настройки сканера реального часу

Точно так же, як в установнику можна включити або виключити виявлення потенційно небажаних програм, то ж справедливо і по відношенню до потенційно небезпечного або підозрілого програмного забезпечення. В ESET реалізований модуль Anti-stealth, розроблений для виявлення руткітів, здатних приховувати себе в системі, але він може бути і вимкнений.

У модулі захисту реального часу для виявлення і усунення шкідливих елементів використано засіб ThreatSense. Його можна налаштувати щодо об'єктів сканування (завантажувальні сектори, процеси упаковки), евристики, також евристичний, ESET Live Grid, рівня інтенсивності відбору, розширень файлів, максимального розміру об'єкта і часу сканування для об'єкта, рівня вкладеності архіву, максимального розміру файлу в архіві, подробиць в журналі і Smart-оптимізацію.

На додаток до всіх цих опцій користувачі можуть виключити зі сфери сканування певні типи носіїв, такі як локальні або знімні диски, а також вибрати причину, щоб почати інсталяцію, таку як відкриття, створення і виконання файлу поряд зі зверненням до знімних носіїв і завершенням роботи комп'ютера. Більш того, можна вимкнути автоматичний запуск захисту реального часу при завантаженні Windows.

Параметри настройки для сканування на вимогу

Smart-сканер, сканер деталей перевірки і сканер контекстного меню йдуть з набором визначених правил. Їх параметри, наприклад, об'єкти сканування (оперативна пам'ять, завантажувальні сектори, файли пошти, архіви, архіви, процеси упаковки) можуть бути змінені. Є також можливість створити нові профілі зі специфічними опціями. Ці властивості пізніше можуть бути скинуті до значень за замовчуванням.

Фонові перевірки може виконуватися з низьким пріоритетом, автоматичні види сканування можна налаштувати на запуск при кожному перебування комп'ютера в стані очікування, тоді як файли і папки можуть бути виключені зі сфери сканування. Крім того, ESET NOD32 Antivirus в стані автоматично ідентифікувати знімні пристрої зберігання даних, як тільки вони підключаються до комп'ютера.

HIPS, блокувальник вторгнень і інші додаткові функції

Програма оснащена компонентом самозахисту для захисту самої себе від хайджекеров за рахунок блокування будь-яких спроб змінити програмні файли і параметри налаштування. Інша важлива функція представлена ​​модулем HIPS (Host-based Intrusion Prevention System (Хост-система запобігання вторгнень)), який відстежує активність в системі з метою виявлення підозрілої поведінки на основі визначених правил.

Можуть бути додані нові правила HIPS, з тим щоб ESET могла впізнавати додатки з дозволеним або блокованим доступом до певних файлів, інструментів або ключів реєстру. В іншому випадку HIPS можна відключити, як і розширений сканер пам'яті, а також блокувальник вторгнень. Режим фільтрації з блокуванням всіх операцій може записувати всі дії в звіті, а також можуть бути включені повідомлення, якщо відбуваються зміни в додатках, які автоматично завантажуються при системному запуску.

При роботі відеоігор або інших програм в повноекранному режимі може бути включений ігровий режим, з тим щоб не показувалися будь-які діалогові вікна антивіруса. Є також можливість відключити його тимчасово (в хвилинах).

Налаштування веб-захисту і захисту пошти

Модуль ThreatSense може бути незалежно налаштований для поштового клієнта і веб-доступу з тим же набором параметрів, що були описані раніше. Є можливість позначати отриману, прочитану і відкладену електронну пошту, - як заражену, так і не заражену, а також редагувати стандартну мітку. Цей модуль може бути інтегрований в Microsoft Outlook, Outlook Express / Пошта Windows і Windows Live Mail, в той час як перевірка протоколів IMAP і POP3 може бути включена або відключена, - крім антифішингових компонента безпеки.

Інші захисні засоби і опції

Крім використання раніше згаданих файлів журналу в програмі можна здійснювати планування операцій сканування, вести журнали обслуговування та інших видів завдань, вивчення статистик по загрозам і спаму, переглядати ізольовані в карантині елементи, з тим щоб видаляти або відновлювати їх, стежити за активністю файлової системи і мережі , отримувати загальні знімки стану комп'ютера, вироблені модулем ESET SysInspector , А також розглядати список запущених процесів і їх репутації, який надає модуль ESET Live Grid. Користувачі можуть відправляти зразки файлів розробникам для всебічного аналізу, створювати аварійний CD і захищати облікові записи соціальної мережі.

Зручні засоби забезпечення безпеки, що підвищують функціональні можливості програми

У програми можна запросити ведення журналів з необхідним мінімумом деталей, що відносяться до інформування, діагностики, попереджень, помилок або важливих подій, а також дати команду автоматично видаляти старі записи, оптимізувати звіти, коли число невикористаних записів перевищує певний відсоток. Користувачі можуть перейти до конфігурації проксі-сервера, робити службове пересканування елементів з карантину після кожного оновлення, включити повідомлення з приводу відсутніх оновлень Windows і поставити їх типи (необов'язкові, рекомендовані, важливі, критичні). З метою того, щоб бути в курсі подій, можна включити відправку повідомлень по електронній пошті, а строчка ESET NOD32 Antivirus в контекстного меню Провідника Windows може бути видалена.

рівень виявлення

програма ESET NOD32 Antivirus 8 була протестована на комп'ютері Intel Core i5-3470 @CPU 3.20GHz з 12-ю ГБ оперативної пам'яті, на якому була запущена Windows 8.1 Pro. Фахівці Softpedia визначили рівень виявлення шкідливого ПЗ, використовуючи налаштування за замовчуванням.

У тесті були використані 10467 зразків вірусів. Захист реального часу зреагувала на віруси відразу, як тільки файли були вилучені з архіву, і вона ідентифікувала і видалила більшу частину елементів. Однак після цього було запущено сканування вручну, щоб упевнитися, що додаток нічого не пропустило.

В результаті ESET вдалося знайти і видалити 8660 вірусних зразків, залишивши 1807 файлів. Таким чином, рівень виявлення вірусів виявився рівним приблизно 82.74%.

Огляд ESET NOD32 Antivirus 8: оцінка Softpedia

Огляд ESET NOD32 Antivirus 8:  оцінка Softpedia

переваги

Під час тестів в системі Windows 8.1 Pro додаток працювало добре, що не зависала, що не викликало ні падінь, ні повідомлень про помилки. Антивірус містить довідкову документацію і забезпечено знайомим і зручним у використанні інтерфейсом.

У ньому задіяні модуль захисту реального часу, антивірус, антишпигун, різні режими сканування, HIPS, вдосконалений блокувальник вторгнень, механізм самозахисту проти хайджекеров, захист за допомогою пароля, веб-захист і захист електронної пошти, а також виконання запланованих завдань, управління оповіщенням і ведення журналів також серед його функцій, гідних уваги.

В розширених настройках є можливість конфігурувати багатий діапазон опцій сканування, щоб налаштувати захист в реальному часі і ручний режим сканування.

недоліки

Від цієї конкретної програми ми очікували більш високого показника виявлення шкідливого ПО.

Загальна оцінка

З огляду на всі наявні дані, можна сказати, що нова версія ESET NOD32 Antivirus не принесла з собою якихось помітних змін, якщо врахувати рівень виявлення шкідливого ПЗ. Однак в ній пропонуються потужні нові функції, щоб допомагати користувачам успішно відбивати веб-атаки. Про додаткові функції можна дізнатися на сторінці ESET NOD32 Smart Security .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: