Порядок поновлення MD Office

Завантажити в PDF

вступ

Програма MDOffice Update призначена для проведення оновлення програмного комплексу MDOffice в середовищі Windows.


Список термінів і скорочень

програма проведення

Програма MDOffice Update, яка призначена для проведення оновлень програмного комплексу MDOffice.

ПК MDOffice

Програмний комплекс MDOffice, включає в себе додатки MDExplorer, MDDeclaration, MDForm.

FTP

Мережевий протокол, призначений для передачі файлів в середовищі інтернет.

HTTP

Мережевий протокол, призначений для перегляду інтернет сторінок.

Сервер підтримки ЗЕД

cервер http://www.mdoffice.com.ua

ПО

Програмне забезпечення

ОС

Операційна система

Для запуску програми оновлень натисніть на ярлик MD Office Update на робочому столі


Завантажити в PDF   вступ   Програма MDOffice Update призначена для проведення оновлення програмного комплексу MDOffice в середовищі Windows

Перед запуском програми оновлення, закрийте всі програми програмного комплексу MD Office, інакше з'явиться подібне повідомлення (Рис. 1).


1)

рис 1
1. Вибір режиму роботи програми оновлень (MD Office Update)

На першому діалозі потрібно вибрати режим роботи програми оновлень за допомогою перемикача (Рис. 2, п1).


1.1. Перемикач (Рис. 2, п1) в положенні "Провести оновлення"

Цей режим роботи рекомендується для більшості випадків і дозволяє безпосередньо провести оновлення програмних продуктів.


1.2. Перемикач (Рис. 2, п1) в положенні "Отримати файли оновлення"

В даному режимі роботи можна тільки закачати файли оновлень з Інтернет (FTP / HTTP сервер).

Увага!!! Якщо ви оберете цю положення перемикача, Ви не зможете провести оновлення ПК в поточній сесії.

Ця функція передбачена для тих випадків, коли програмний комплексMDOffice і програма оновлень встановлені на різних комп'ютерах і призначена для системних адміністраторів або користувачів, які оновлюють програмне забезпечення на декількох комп'ютерах, наприклад в межах підприємства.Мал. 2. Перший діалог програми оновлення - Вибір режиму роботи.

Після того як Ви встановили перемикач (Рис. 2, п1) в потрібний режим роботи натискаємо кнопку «Вперед» (Рис. 2, п2) і переходимо до наступного діалогу. Кнопка «Вихід» (Рис. 2, П3) дозволяє завершити роботу програми оновлень.

2. Вибір місця розташування файлів оновлень і додатків ПК MDOffice, які Ви хочете оновити

На рис. 4 зображено діалог вибору додатків ПК MDOffice, які Ви хочете оновити. Поставте в полях (Рис. 4, п2) позначки навпроти назв програмних продуктів, які Ви хочете оновити і / або отримати по FTP їх файли оновлень (в залежності від см. вибір режиму роботи програми оновлень ).

Кнопка «MD Office Update» (Рис. 4, п1) дозволяє перейти до діалогу поновлення програми MDOffice Update (див. оновлення програми MDOffice Update ).

При першому проведенні поновлення ПК MDOffice необхідно налаштувати MDOfficeUpdate (див. Настройка програми оновлення), для переходу до налаштувань натисніть кнопку «Налаштування» (Рис. 4, П3).

Кнопка "Вибір" (Рис. 4, П4) дозволяє повернутися до даного діалогу вибору (рис.4) з наступних діалогів поновлення або з налаштувань програми.


2.1. Режим проведення оновлення

Якщо на діалозі вибору режиму роботи Ви вибрали режим проведення оновлень, то зараз Ви можете вибрати місце розташування файлів оновлень, (Рис. 4, П5):

  • з CD / DVD-диска, записаного в офісі ТОВ НВО «Поверхность МД» або у наших представників;
  • жорсткий диск - файли оновлень були попередньо записані на жорсткий або мережевий диск (завантажені вручну з сайту оновлень www.mdoffice.com.ua (Див. завантаження файлів оновлень з сайту підтримки ЗЕД ), Отримані по електронній пошті в розсилці оновлень або записані з FLASH карти);
  • закачати файли оновлення через інтернет (FTP сервер);
  • закачати файли оновлення через інтернет (HTTP сервер);

Програма оновлень проаналізує стан встановлених програмних продуктів і вкаже Вам версії (Рис. 4, П7) та дати останніх проведених оновлень (Рис. 4, П8). Не міняйте дати зазначені навпроти програм! Якщо у Вас були пропущені поновлення довідників MD Info, змініть зазначену дату (Рис. 4, П8) на дату першого пропущеного поновлення (для поновлення через інтернет (FTP / HTTP сервер)).

У разі якщо у Вас виникли помилки при проведенні поновлення, позначку «Автоматичний режим» (Рис. 4, п6) необхідно зняти для локалізації причини виникнення помилки, покрокового проведення оновлення та контролю з Вашого боку.

Якщо відмітка (Рис. 4, п6) поставлена, Ви не зможете втрутитися в подальший хід проведення оновлення і при натисканні на кнопку (Рис. 4, П9) оновлення буде проведено до повного завершення.

4, П9) оновлення буде проведено до повного завершення

Мал. 4. Вибір місця розташування файлів оновлень і додатків, які Ви хочете оновити

2.1.1. Проведення оновлення з CD / DVD-диска (перемикач (Рис. 4, П5) в положенні "CD-диск")

CD-диском вважається тільки CD-ROM (пристрій читання компакт дисків), що знаходиться на Вашому комп'ютері. Якщо CD-ROM знаходиться на віддаленому комп'ютері перемикач (Рис. 4, П5) необхідно поставити в положення "жорсткий диск". ЗапісатьCD-диск можна в офісі ТОВ НВО «Поверхность МД» (м.Київ) або у наших регіональних представників (див. Розділ "Наші партнери" на www.mdoffice.com.ua ).


2.1.2. Проведення поновлення з жорсткого диска (перемикач (Рис. 4, П5) в положенні "жорсткий диск")

Для проведення оновлення з жорсткого диска, файли оновлень повинні бути попередньо записані на Ваш локальний диск, на FLASH карту або на мережевий диск у Вашій локальній мережі.

Завантажити файли оновлень можна "вручну" з сайту підтримки ЗЕД www.mdoffice.com.ua (Див. Закачування оновлень з сайту підтримки ЗЕД), або записати наFLASH карту в офісі ТОВ НВО «Поверхность МД» (м.Київ) або у наших регіональних представників (див. Розділ "Наші партнери" на www.mdoffice.com.ua ).


2.1.3. Проведення поновлення з Інтернет (FTP / HTTP сервер) (перемикач (Рис. 4, П5) в положенні "інтернет (FTP або HTTP сервер)")

Для проведення оновлення через інтернет FTP / HTTP сервер, спочатку необхідно налаштувати MDOffice Update для підключення до FTP / HTTP. Для переходу до налаштувань натисніть кнопку (Рис. 4, П4), далі див. настройка програми оновлення для з'єднання з FTP / HTTP-сервером .

Після натискання на кнопку (Рис. 4, П9) програма оновлень з'єднається з FTP-сервером, проаналізує наявність файлів оновлень з датою "свіже" дат зазначених в полях (Рис. 4, П8). Якщо такі файли знайдені, сформує список файлів закачування і почне закачувати файли оновлень (див. завантаження файлів оновлень з FTP / HTTP- сервера ). У процесі завантаження файлів Ви побачите вичерпну інформацію про стан, час закачування, розмір файлів оновлень. Після того як всі файли будуть закачані, програма запропонує Вам провести оновлення (див. оновлення програмних продуктів ПК MDOffice ).


2.2. Режим отримання файлів поновлення

В даному режимі перемикач (Рис. 4, П5) можна поставити тільки в положення "Інтернет (FTP-сервер)" або "Інтернет (HTTP-сервер)". Програма не аналізує дати останнього проведення програмних продуктів, тому Вам необхідно самостійно визначити з якої дати потрібно качати оновлення і підставити цю датув поля (Рис. 4, П8). Замість кнопки (Рис. 4, П9) "Оновити" буде кнопка "Отримати файли", яку потрібно натиснути для старту завантаження файлів з FTP-сервера.

3. Налаштування програми оновлення MDOffice Update

3.1 Місцезнаходження файлів

На рис. 5. зображений діалог настройки розташування файлів оновлень. У полях (Рис. 5, п2) вказані каталоги, де програма MDOffice Update оновлень буде шукати файли оновлень при оновленні з CD-диска. У полях (Рис. 5, П4) вказуються каталоги на Вашому локальному диску, куди програма MDOffice Update буде зберігати файли оновлень при закачуванні через інтернет (FTP / HTTP сервер).

Натиснувши на кнопку «Встановити за замовчуванням» (Рис. 5, п6) Ви можете відновити вихідні значення параметрів.

Щоб перейти до налаштувань FTP з'єднання натисніть на закладку (Рис. 5, П7), далі див. Налаштування програми оновлень для з'єднання з FTP сервером .

Щоб зберегти настройки натисніть кнопку «Зберегти» (Рис. 5, П5). Для повернення до діалогу вибору додатків MDOffice, які Ви хочете оновити і продовження проведення оновлення натисніть кнопку «Вибір» (Рис. 5, п1).

5, п1)

Мал. 5. Налаштування розташування файлів оновлень на CD-диску і локальному диску

3.2. Налаштування програми оновлень для з'єднання з FTP / HTTP сервером


Мал. 6. Налаштування параметрів FTP / HTTP з'єднання

На рис. 6. зображений діалог настройки FTP / HTTP з'єднання.

Перемикач (Рис. 6, п1) дозволяє вказати яким чином Ви потрапляєте в мережу інтернет. Якщо на Вашому комп'ютері стоїть модем, і за допомогою нього Ви підключаєтеся до зовнішньої мережі інтернет, поставте перемикач (Рис. 6, п1) в положення "Використовуючи RAS", якщо Ви працюєте в локальній мережі і потрапляєте в інтернет через proxy-сервер (шлюзову машину), поставте перемикач (Рис.6, п1) в положення "Використовуючи локальну мережу".


3.2.1. Загальні налаштування

Параметри FTP сервера:

Поля (Рис. 6, П5) - це адреса і порт нашого FTP сервера, за яким він очікує з'єднання (залиште їх значення за замовчуванням, не змінюйте дані в цих полях) .Настройка «Пасивний режим» (Рис. 6, п6) повинна бути включена (встановлена ​​галочка). Тайм-аут, це час протягом якого програма оновлень буде намагатися встановити з'єднання з сервером до виведення повідомлення про помилку при невдалій спробі з'єднання. Каталоги на FTP сервері (Рис. 6, п11) - це назви каталогів, де розташовані фали оновлень до програмних продуктів MDOffice (не зраджуйте дані в цих полях без необхідності, залиште значення за замовчуванням).

Кнопкою «Встановити за замовчуванням» (Рис. 6, П13) можна відновити вихідні значення настройки програми оновлень.

Після того як Ви внесли необхідні параметри налаштування FTP підключення, для збереження натисніть кнопку «Зберегти» (Рис. 6, п12) і кнопку «Вибір» (Рис.6, П14) для повернення до діалогу вибору програмних продуктів, які Ви хочете оновити, і продовження процесу оновлення.


3.2.2. Використовуючи модемне підключення (RAS)

Виберіть в списку, що (Рис. 6, п2) попередньо налаштовані в Windows параметри віддаленого доступу, які Ви використовуєте для підключення до мережі інтернет. У полях (Рис. 6, П4) наберіть ім'я і пароль використовуються для цього віддаленого доступу. Якщо відмітка (Рис. 6, П3) встановлена, по закінченню процесу закачування файлів оновлень програма буде розривати модемне з'єднання.

Поля (Рис. 6, П7), (Рис. 6, П8) залиште незаповненими, що відкривається список (Рис.6, П9) в положення "None".


3.2.3. Використовуючи локальну мережу

Найголовніше правильно вказати параметри "Проксі" - шлюзовий машини, через яку Ви потрапляєте з локальної мережі в зовнішню мережу інтернет. Порадьтеся з Вашим системним адміністратором, які налаштування потрібно вказати. Поле (Рис. 6, П7) - адреса проксі сервера в Вашої локальної мережі, поле (Рис. 6, П8) - FTP та HTTP порт на проксі сервері. У списку, що (Рис. 6, П9), (див. Рис. 7. - список у відкритому вигляді) виберіть положення UserSite (Рис. 7, п2).


Мал. 7. Вибір типу проксі-сервера

Примітки.

Якщо не вдається встановити з'єднання з FTP сервером при положенні UserSite (Рис. 7, п2) перемикача (Рис. 7, п1), спробуйте підставити по черзі інші типи проксі.

При NAT (прозорому) проксі сервері, можна спробувати не вказувати ніяких параметрів в полях «Проксі» і «Порт» (Рис. 6, П7), (Рис. 6, П8), що відкривається список (Рис. 7, п1) в положення "None".

Є проксі-сервера (особливо в UNIX системах) які будують FTP з'єднання поверх протоколу HTTP, в цьому випадку встановити з'єднання не удастся.В полях (10) вкажіть ім'я та пароль для авторизації на проксі якщо така є, якщо немає залиште незаповненими.

При необхідності авторизації на проксі, введіть дані про користувача і пароль у відповідне поле (Рис. 6, П10). Якщо авторизація не потрібна, залиште ці поля порожніми.

Якщо Вам не вдалося налаштувати програму MDOffice Update для завантаження файлів оновлень з FTP сервера, Вам доведеться закачувати їх "вручну" з сервера підтримки ЗЕД, см. Закачування оновлень з сайту підтримки ЗЕД, отримувати по ел. поштою або на CD-диску.


4. Завантаження файлів оновлень з FTP сервера

Діалог завантаження файлів оновлень см. Рис.8. з'явиться, якщо Ви вибрали місце розташування фалів - Інтернет (FTP сервер), см. вибір місця розташування файлів оновлень і програмних продуктів, які Ви хочете оновити .

Спочатку програма оновлень встановить з'єднання з FTP сервером, після проаналізує каталоги з оновленнями на наявність файлів, які необхідно завантажити, створить список файлів оновлень і почне закачувати їх на Ваш компьютер.В вікні журналу (Рис. 8, п1) можна побачити послідовність дій програми оновлень

Стрілка (Рис. 8, П3) вказує на ім'я файлу, обробкою якого в даний момент займається MDOffice Update. Значок (Рис. 8, П4) вказує на те, що даний файл завантажений. Значок (Рис. 8, П5) говорить про те, що даний файл знаходиться в черзі на закачку. У момент завантаження файлів кнопка (Рис. 8, п6) не активна.

Якщо з якоїсь причини Вам необхідно перервати процес завантаження файлів оновлень натискайте кнопку (Рис. 8, п2), поки не зупиниться закачування всіх фалов.Возобновленіе і переформування списку файлів див. Рис. 9.


Мал. 8. Завантаження файлів оновлень з інтернет (FTP сервер)

На рис. 9. зображений діалог завантаження файлів оновлень з зупиненими завданнями закачування фалів. Значок (Рис.9, П5) говорить про те, що дане завдання зупинено. Значок (Рис. 9, П4) говорить про те, що файл був повністю успішно закачан.Обратіте увагу, що при всіх зупинених завданнях стає активною кнопка «Далі» (Рис. 9, П7) та кнопка "Вибір", тобто Ви можете продовжити процес оновлення та перейти до наступного етапу або повернутися на попередній діалог.

Відновити закачування можна виділивши відповідне завдання (Рис. 9, п6) і натиснувши на кнопку (Рис. 9, п2) продовжити завантаження файлів.

9, п2) продовжити завантаження файлів

Мал. 9. Управління процесом завантаження файлів оновлень

Очистити список завдань можна, натиснувши на кнопку (Рис. 9, П3) і сформувати його повторно кнопкою (Рис. 9, п1).

Після того, як всі файли будуть завантажені на 100%, натисніть кнопку «Далі» (Рис. 9, П7) для проведення оновлення програмних продуктів MDOffice.


5. Діалог оновлення програмного комплексу MD Office

На рис. 10 зображений діалог проведення оновлення. В поле (Рис. 10, п1) повинен бути вказаний шлях до каталогу, в якому знаходяться фали поновлення, на Вашому локально милі мережевому диску. Натискаючи на назви програмних продуктів (Рис.10, П3) можна перейти до оновлення відповідної програми.

В даному випадку на рис.10 зображений список оновлень для MD Info. Навпаки довідників, які вже присутні в базі даних MD Info прапорці в оцінках не варті, а в позначці (Рис.10, п6) присутній прапорець означає відповідне оновлення довідників ще не проводилося.

Примітка. Оновлення довідників MD Info важливо не пропускати і проводити послідовно. Тобто якщо при запуску MD Info ви побачите повідомлення червоного кольору про те, що були пропущені поновлення довідників і список пропущених оновлень, Вам потрібно завантажити файли пропущених оновлень за періоди зазначені в цьому повідомленні, провести оновлення за ці періоди, а також за всі наступні періоди, поставивши примусово прапорці у відповідних оцінках навпаки оновлень цих довідників.

Тобто  якщо при запуску MD Info ви побачите повідомлення червоного кольору про те, що були пропущені поновлення довідників і список пропущених оновлень, Вам потрібно завантажити файли пропущених оновлень за періоди зазначені в цьому повідомленні, провести оновлення за ці періоди, а також за всі наступні періоди, поставивши примусово прапорці у відповідних оцінках навпаки оновлень цих довідників

Мал. 10. Проведення поновлення

При оновленні програми MD Declaration встановлюйте тільки останню версію. При запиті на створення резервної копії програми ми рекомендуємо відповідати "Так".

Якщо Ви використовуєте мережеву версію програми, тобто кілька комп'ютерів в мережі підключені до однієї бази даних передбачена можливість поновлення мережевої версії. Для поновлення мережевої версії програми поставте прапорець в позначці (Рис. 10, п2).

Увага! Оновлення мережевої версії потрібно проводити тільки один раз, на кожному комп'ютері проводити оновлення окремо не потрібно. Проводити оновлення мережевої версії MD Declaration потрібно на серверному комп'ютері (на якому розташована база даних), щоб мати можливість створити резервну копію бази даних. Після проведення оновлення мережевої версії на клієнтських місцях при першому старті програми буде запропоновано оновити програмні модулі ПК MD Office, що буде зроблено повністю автоматично з мережевої бази даних при підтвердженні запиту.

Для початку поновлення натисніть кнопку «Оновити» (Рис.10, П7), щоб пропустити оновлення даного програмного продукту натисніть кнопку (Рис. 10, П8).


6. Оновлення MDOffice Update

На рис. 11 зображений діалог поновлення MDOffice Update. Щоб перейти до цього діалогу потрібно натиснути на кнопку «MDOffice Update» (Рис. 4, п1) см. вибір додатків MDOffice, які Ви хочете оновити .

Файл оновлення має назву MDOfficeUpdateX_XXX.dat, де X_XXX - номер версії програми MDOffice Update, наприклад MDOfficeUpdate1_095.dat. Файл оновлення можна завантажити "вручну" з сервера підтримки ЗЕД або за допомогою MDOfficeUpdate -> Інтернет (FTP сервер).

Для того, щоб в поле (Рис. 11, п1) з'явився шлях до файлу оновлень, натисніть на кнопку (Рис. 11, п2) і знайдіть файл оновлення на Вашому локальному або мережевому діске.Для початку поновлення натисніть кнопку «Оновити» (Рис . 11, П3).

Для повернення до попереднього діалогу натисніть кнопку «Вибір» (Рис. 11, П4).


Мал. 11. Діалог поновлення MDOffice Update
7. Закачування оновлень з сайту підтримки ЗЕД

На рис.12 зображений сайт підтримки ЗЕД www.mdoffice.com.ua . На головній сторінці сайту в правому - верхньому куті є таблиця з переліком програмних продуктів MDOffice. У стовпці (Рис. 12, п2) - найменування, стовпець (Рис. 12, П3) - версія програми і стовпець (Рис. 12, П4) - дата і час коли на сайті стали доступні останні оновлення.

Якщо натиснути на найменування програмного продукту, відкриється статична сторінка в новому вікні присвячена оновленню даного програмного продукту.

Для переходу в розділ "Завантажити з ftp" натисніть на відповідну іконку (Рис.12, п1).


Мал. 12. Таблиця з переліком програмних продуктів на головній сторінці сайту підтримки ЗЕД

Пряме посилання в розділ - " Завантажити з ftp ".

На рис. 13 зображена форма для формування списку оновлень. Поставте прапорці в мітках (Рис. 13, п1) навпроти найменувань програмних продуктів, файли оновлень яких Ви хочете завантажити. Натисніть на значок (Рис. 13, п2) щоб відкрити календар (Рис. 13, П3) і виберіть у календарі дату останнього проведення оновлення програмних продуктів (в MDInfo, дату останнього проведення оновлення можна побачити на сторінці "Про програму"). Обрана дата підставить в полі (Рис. 13, П4) (формат дати дд-мм-рррр), після цього натисніть на кнопку «Сформувати» (Рис. 13, П5).

13, П5)

Мал. 13. Розділ "Завантажити з ftp", формування списку оновлень

Залежно від зазначеної дати і обраних програмних продуктів сформується список файлів, див. Рис. 14.


Мал. 14. Закачка файлів оновлень з сформованого списку

(1) - файл оновлення довідників (бази даних) MD Info, в імені файлу присутні дати початку і кінця періоду за який сформований файл оновлень;
(2) - файл оновлення оболонки програми MD Explorer, в імені файлу присутній номер версії;
(3) - посилання на скачування файлу по протоколу FTP /
(4) - дата формування файла
(5) - розмір файлу
(6) - файл оновлення оболонки MD Declaration, в імені файлу присутній номер версії
(7) - опис нововведень в поточній версії MD Declaration
(8) - сценарій поновлення MD Declaration

Примітка. Закачувати файли оновлень можна двома способами.

1. Натиснути на ім'я файлу, в цьому випадку Ви будете завантажувати файл по протоколуHTTP.
2. Натиснути на напис "ftp-версія" поруч з ім'ям файлу (Рис. 14, П4), в цьому випадку Ви будете завантажувати файл по протоколу FTP. Якщо при першій спробі завантаження файлу він був викачаний з помилкою, спробуйте інший варіант.


8. Можливі проблеми, які можуть виникнути в процесі оновлення

8.1. Порушення цілісності закачаного файлу оновлень

Повідомлення про помилку (Рис. 15, п1) говорить про те, що файл оновлення був викачаний з помилкою.

Для усунення помилкової ситуації, Вам потрібно зрозуміти який файл був погано викачаний і закачати його заново. В даному випадку з записи (Рис. 15, п2) видно, що пошкоджений файл є оновленням довідників MD Info за період з 11.05.2013 по 18.05.2013. Відкрийте за допомогою стандартних засобів Microsoft Windows каталог (Рис.15, П3) і видаліть цей файл, які імена мають файли оновлень MD Info см. cписок файлів оновлень MD Info . Аналогічно при помилку поновлення MD Declaration, см. Cписок файлів оновлень MD Declaration.

Закачайте заново відсутній файл і повторіть оновлення.


Мал. 15. Повідомлення про помилку "Помилка розпакування файлу оновлення"

8.2. Відправлення протоколу поновлення розробникам

Якщо в процесі оновлення виникла інша помилка, що не описана в 8.1. Порушення цілісності закачаного файлу оновлень, Ви можете для з'ясування причини помилки відправити протокол поновлення розробникам, натиснувши на кнопку (Рис. 15, П5). На рис. 16.ізображено інформаційне вікно, яке при цьому з'явиться.

ізображено інформаційне вікно, яке при цьому з'явиться

Мал. 16. Відправка протоколу поновлення розробникам 9. Як повністю автоматизувати проведення оновлень

У Windows є стандартний додаток "Планувальник завдань" або "Призначені завдання". Використовуючи його можна запустити програму оновлення MDOffice Update, наприклад, вночі, і прийшовши вранці на роботу мати у себе оновлену базу даних актуальну на поточний момент.

Щоб не було потрібно участі людини в процесі оновлення, в MDOffice Updateпредусмотрени параметри запуску, які потрібно вказати при створенні призначеного завдання Windows.

Перший параметр може приймати значення:
a - автоматичне оновлення, без підтвердження виконуваних дій;
s - покрокове оновлення.

Другий параметр визначає місце розташування файлів поновлення:
i - інтернет (FTP сервер);
w - інтернет (HTTP сервер)
c - CD диск;
d - жорсткий диск.

Третій параметр може приймати значення:
NBACKUP - автоматичне оновлення, без створення резервної копії бази
(Не рекомендуємо. При додаванні цього параметра, необхідно обов'язково проводити backup бази, через програму MD Declaration або BackUpDecl);


Тобто в завданні повинна бути вказана рядок запуску, наприклад:
C: \ MasterD \ MDOfficeUpdate.exe ai
C: \ MasterD \ MDOfficeUpdate.exe ad

У зазначений Вами час завдання запустить програму оновлень, яка завантажить необхідні файли через інтернет і оновить програмне забезпечення. І прийшовши вранці на роботу, Ви побачите звіт про результат роботи MDOffice Update.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: