Програма для автоматичної реєстрації сайту в каталогах. Безкоштовна реєстрація сайту в каталогах.

CATSNIPER - безкоштовна програма для автоматичної реєстрації сайту в каталогах. По суті, є аналогом програми "Allsubmitter" тільки набагато простіше в експлуатації і що найважливіше, безкоштовна.

Для чого це все потрібно.
Ви створили свій сайт, і тепер необхідно підвищити PR і ТИЦ вашого сайту і підвищити його відвідуваність. Для цього Вам і потрібно зареєструвати сайт якомога більше в різних каталогах і дошках оголошень. А Catsniper якраз цим і займається - реєстрація в каталогах.
Для чого це все потрібно
Завантажити!
Catsniper

Розпаковуємо архів, запускаємо файл CATSNIPER.exe. Після того, як, програма завантажилася, створимо проект. Тобто введемо дані сайту (URL, назви, опису і т.д.). Для цього натискаємо в верхньому меню «Редактор проектів», і заповнюємо в вікні всі поля, при заповнення кожного поля (назви, опису) тиснемо «Додати». У каталогів різні вимоги до розміру (кількість символів) описів, тому потрібно, щоб серед описів були варіанти різних розмірів, а Catsniper сам вибере який опис вимагає каталог і додасть його. Після завершення введення даних збережіть проект, натиснувши на відповідну кнопку вгорі форми.

Не зазначати сайт з одним описом у всіх каталогах !!!

Для кращого ефекту, описів проекту з різним перебором слів, словосполучень (згенерував) має бути якомога більше. Створіть кілька проектів.
Після збереження закриваємо вікно і тиснемо «Завантажити каталоги». Вибираємо потрібну базу каталогів (в даному випадку вона одна і деякі посилання могли застаріти, але ви можете створити свою). Далі натискаємо в меню "Завантажити проект" і вкажіть текстовий файл, в який Ви зберегли свій проект.
База каталогів Catsniper
Усе! Тиснемо кнопку зареєструвати сайт.

з програмою Catsniper, може бути виконана не тільки в білих, а й в каталогах які вимагають установки зворотного посилання. Перевагою Catsniper є не тільки безкоштовна реєстрація сайту в каталогах, але і можливість реєструвати сайт з автоматичним розпізнаванням і введенням капчі.
Для реєстрації з установкою зворотного посилання, зробіть на сайті (який ви реєструєте в каталоги) спеціальну сторінку, яка буде приймати і розміщувати коди посилань, відображаючи адреси сторінок, на яких вони знаходяться. Catsniper посилає на цю сторінку методом post код зворотного посилання каталогу в поле link. Розмістивши посилання ця сторінка повинна вивести URL сторінки, на якій знаходиться ця посилання. Формат виведення URL такий: pageurl {http://www.site.ru/page1.htm}
У Catsniper поставте галочку "Ставити зворотні посилання" і введіть в поле "URL установки зворотних посилань" URL сторінки, де будуть розміщуватися посилання. Створюючи каталог посилань на сайті який реєструєте врахуйте, що на одній сторінці зворотних посилань має бути не більше 15 тому, що більшість рейтингів не обмінюються посиланнями з «лінкопомийки».Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: