Punto Switсher - одна з найкорисніших і популярних програм

Дійсно, програма Punto Switcher - одна з найпопулярніших в рунеті Дійсно, програма Punto Switcher - одна з найпопулярніших в рунеті. Навіть дивно, що ще не всі її застосовують. Напевно через те що не всі знають її унікальні здібності? А таких здібностей у ній кілька ...

У вас, напевно, були такі ситуації, коли ви набирали текст на клавіатурі, забувши перемкнути розкладку? У підсумку, ви отримували якийсь незрозумілий набір символів і вам доводилося все прати і набирати заново. Punto Switсher призначений якраз для вирішення цієї проблеми. Коли ви починаєте набрати текст в англійській розкладці, Punto Switcher зауважує це, виправляє вже написані слова (якщо потрібно) а також автоматично змінює розкладку.

Програма Punto Switсher працює за принципом "клавіатурного шпигуна". Тобто, вона "прослуховує" все, що вводиться з клавіатури (символ за символом) і робить різні корисні речі, які можна зробити при цьому.

Одна з основних її здібностей: виправлення помилок введення і автоматичне перемикання розкладок (мов) клавіатури. При натисканні на клавіші Punto Switcher визначає неможливість деяких поєднань літер (для даної мови), і після цього автоматично перемикає мову і виправляє невірно введене слово. Причому при перемиканні мови програма видають характерний звук, як будь то і правда чогось перемикає.

Якщо неправильно введене слово програмою не було виправлено, то можна зробити це вручну, натиснувши на кнопку Pause (вона ж Break). Іноді буває навпаки: помилково конвертується слово, яке ви не збиралися переводити на іншу мову. І в цьому випадку та ж сама клавіша Break поверне все в норму.

Для мене дуже корисною функцією цієї програми виявилося можливість перепризначення "гарячої клавіші" для перемикання мови. Зазвичай я в настройках Punto Switcher вибираю для перемикання мов клавішу "Правий Ctrl". Це набагато зручніше, ніж стандартні сполучення клавіш Windows: Alt + Shift або Ctrl + Shift. До того ж це вирішує проблему "зависання" деяких програм при неакуратному натисканні Alt + Shift.

Що ще корисного може робити Punto Switcher:

 • Замінює великі літери на прописні і, навпаки, при випадковому натисканні CapsLock.
 • Видає звуковий сигнал при помилці.
 • "Автозаміні" - застосування умовних скорочень часто застосовуваних слів і фраз. Наприклад, я замість адрес своїх сайтів і їх сторінок вводжу їх короткі позначення: #pi - замість www.pisoft.ru, #ap - замість www.pisoft.ru/aprok і т.п.
 • Швидкий пошук слова або пропозиції в пошукових системах, в Вікіпедії, або його переклад.
 • Різні дії з вмістом буфера обміну:
  - перевірка орфографії
  - транслітерація (трансліт - це російські слова, написані латинськими буквами)
  - дає змогу змінювати регістр (гаряча клавіша Alt + Break)
  - зміна розкладки клавіатури (гаряча клавіша Shift + Break)
  - історія буфера обміну.
 • Повний запис, що вводиться з клавіатури в Щоденник програми. Це може іноді дуже виручити, якщо, наприклад, не зберегли вчасно якийсь текст, який ви довго писали.

Отже, скачати програму з її сайту: www.punto.yandex.ru . Переходимо за цією адресою і натискаємо кнопку "Встановити". Після цього встановлюємо програму на комп'ютер.

У вікні установки програми вимкніть усі непотрібні "галочки", інакше разом з програмою встановиться багато зайвого.

У вікні установки програми вимкніть усі непотрібні галочки, інакше разом з програмою встановиться багато зайвого

Після установки програми вона запускається автоматично. Про це свідчить з'явився новий значок в треї (в області сповіщень у правому нижньому кутку екрану). Значок програми відображає поточну розкладку клавіатури. Причому, значок може бути або у вигляді літерного позначення (En або Ru), або у вигляді прапора країни.

Вікно налаштувань програми відкривається після клацання правою кнопкою мишки по значку програми і виберіть пункт "Налаштування" з меню.

Вікно налаштування програми Punto Switcher

У лівій половині вікна настройки знаходиться список розділів (груп налаштувань). При виборі будь-якого з цих розділів, відповідні йому параметри налаштування з'являються в правій частині вікна.

При виборі будь-якого з цих розділів, відповідні йому параметри налаштування з'являються в правій частині вікна

Налаштування "за замовчуванням" оптимальні для більшості користувачів. Але налаштування цієї програми дуже гнучкі і різноманітні. Я не буду тут описувати всі їх, тому що програма повністю російською мовою і до того ж має докладний опис .

 • У розділі "Загальні" вікна налаштування знаходяться основні параметри, що впливають на поведінку програми.
 • У розділі "Гарячі клавіші", крім "стандартних" гарячих клавіш програми (Break, Shift + Break, Alt + Break) можна налаштувати гарячі клавіші ще для виконання безлічі корисних дій.
 • У розділі "Програми-виключення" ви можете вибрати і додати в список програму, при роботі з якою відключається перемикання розкладки. Наприклад, я додав до цього списку програму Total Commander, при роботі з якою доводиться вводити різні "дивні" слова в командному рядку, причому виключно латинськими літерами.
 • У розділі "Усунення проблем" задається набір правил, який дозволяє забороняти спрацьовування програми в тому чи іншому випадку.
 • У розділі "Автозаміна" можна задати "скорочення" для слів і виразів, які ви часто використовуєте:

У розділі Автозаміна можна задати скорочення для слів і виразів, які ви часто використовуєте:

 • Звукове оформлення програми Punto Switcher реалізовано на висоті. У розділі "Звуки" можна вибрати ті події, які повинні бути озвучені. Також можна змінити звук для кожної події.
 • Щоденник програми Punto Switcher - з одного боку корисна, а з іншого дуже небезпечна функція. У щоденнику зберігається все, що ви набираєте на клавіатурі. Він може іноді допомогти, якщо потрібно, наприклад, відновити який-або не збережений текст. Але в той же час, в щоденнику виявляться і все що вводяться вами з клавіатури паролі! Тому, якщо будете користуватися щоденником, то раджу встановити в настройках програми надійний пароль для доступу до самого щоденника.

Завдяки своїм можливостям і безкоштовності, програма Punto Switcher знайшла своє місце на комп'ютерах користувачів рунету і завоювала велику популярність. Так що, якщо у вас вона ще не встановлена, то завантажуйте, встановлюйте і використовуйте, економлячи свій час, сили і нерви. Через деякий час ви забудете, як перемикати розкладку вручну, а також значно прискорите введення тексту з клавіатури.

Додаткова інформація про програму Punto Switcher:

Сергій Гундоров, Софт від PSoft: www.pisoft.ru

Напевно через те що не всі знають її унікальні здібності?
У вас, напевно, були такі ситуації, коли ви набирали текст на клавіатурі, забувши перемкнути розкладку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: