Soft Organizer 7.44 - безкоштовна програма для видалення непотрібних програм

 1. знімки екрану Системні вимоги
 2. 2. Містить тільки необхідні функції
 3. 3. Розширені можливості для досвідчених користувачів
 4. функції програми
 5. Видалення універсальних програм Windows 8/10
 6. Вбудований рейтинг програм
 7. Автоматичне створення резервних копій
 8. Видалення відразу декількох програм
 9. Експорт списку встановлених програм в HTML-файл
 10. Сортування і угрупування списку
 11. Функція швидкого пошуку програм
 12. Вбудований механізм автоматичного оновлення
 13. Перевірка нових версій
 14. PRO Пошук залишків раніше видалених програм
 15. PRO Установка програм з відстеженням
 16. PRO «Тиха» установки програм
 17. PRO Установка нових версій програм

знімки екрану

знімки екрану

Системні вимоги

 • Операційна система: Microsoft Windows XP - 10 (32- і 64-розрядні)
 • Оперативна пам'ять: від 256 Мб
 • Дисковий простір: 50 Мб
 • Права адміністратора

Особливості

1. Дуже просте і зрозуміле управління

Простий, зручний і не перевантажений інтерфейс не відволікає на зайві елементи, концентруючи увагу на установці / видаленні програм. Утиліта Soft Organizer виконана у вигляді простого списку встановлених програм, в якому треба лише вибрати програму і натиснути "Видалити". При цьому зберігаються всі можливості, які є у аналогічних програм з більш складним інтерфейсом. Більшість подібних програм мають інтерфейс, який можна порівняти з кабіною пілота космічного шаттла з безліч незрозумілих і складних приладів.

2. Містить тільки необхідні функції

Завдяки дуже ретельному підбору кожної можливості, утиліта Soft Organizer начисто позбавлена ​​всього зайвого і містить тільки найнеобхідніші функції, які можуть знадобитися при роботі. При цьому кількість можливостей по установці і видаленню програм можна порівняти з аналогами.

3. Розширені можливості для досвідчених користувачів

Завдяки наявності в Soft Organizer розширених можливостей, досвідчені користувачі можуть втручатися в процес і контролювати його. Ці можливості не виведено на перший план, як в більшості подібних програм, щоб не відволікати інших користувачів і максимально спростити установку і видалення додатків засобами Soft Organizer.

функції програми

Пошук слідів (залишків) видаляється програми

Дозволяє видаляти сліди від програм, установка яких не була відстежено в повній мірі (базується на технології Full Uninstall ).

Дозволяє видаляти сліди від програм, установка яких не була відстежено в повній мірі (базується на технології  Full Uninstall  )

Видалення універсальних програм Windows 8/10

Дозволяє видаляти програми Windows 8/10, які були встановлені з магазину додатків Windows.

Дозволяє видаляти програми Windows 8/10, які були встановлені з магазину додатків Windows

Вбудований рейтинг програм

Рейтинг програм дозволяє оцінити встановлені додатки. Формується на основі даних про кількість користувачів, які видаляють додаток незабаром після його установки.

Формується на основі даних про кількість користувачів, які видаляють додаток незабаром після його установки

Автоматичне створення резервних копій

Автоматичне створення резервних копій при видаленні залишків додатків дозволить убезпечити систему від нештатних ситуацій.

Автоматичне створення резервних копій при видаленні залишків додатків дозволить убезпечити систему від нештатних ситуацій

Видалення відразу декількох програм

Якщо необхідно видалити відразу кілька програм, то це можна легко зробити в Soft Organizer, просто відзначивши непотрібні програми і натиснувши "Видалити".

Якщо необхідно видалити відразу кілька програм, то це можна легко зробити в Soft Organizer, просто відзначивши непотрібні програми і натиснувши Видалити

Експорт списку встановлених програм в HTML-файл

Якщо при зверненні в службу підтримки будь-якої компанії необхідний список встановлених програм, то отримати його можна в пару кліків, зберігши список в HTML-файл, який зручно відкривати і читати.

Якщо при зверненні в службу підтримки будь-якої компанії необхідний список встановлених програм, то отримати його можна в пару кліків, зберігши список в HTML-файл, який зручно відкривати і читати

Сортування і угрупування списку

Список програм можна сортувати за різними параметрами (дата установки, статус відстеження, назву і іншим), що полегшить пошук потрібного додатка в списку.

Список програм можна сортувати за різними параметрами (дата установки, статус відстеження, назву і іншим), що полегшить пошук потрібного додатка в списку

Функція швидкого пошуку програм

За допомогою швидкого пошуку можна практично миттєво знайти додаток, якщо відомо його назву або його частину. Список скорочується зі зворотним відліком в пошуковому полі.

Список скорочується зі зворотним відліком в пошуковому полі

Вбудований механізм автоматичного оновлення

Soft Organizer може автоматично оновлюватися до нових версій, для цього не потрібно заходити на сайт, завантажувати дистрибутив і встановлювати його. Досить просто клікнути на кнопку "Оновити" і програма зробить все автоматично.

Досить просто клікнути на кнопку Оновити і програма зробить все автоматично

Перевірка нових версій

Для встановлених програм можна перевірити наявність оновлень, що дозволить утримувати робочі програми в актуальному стані, знизити кількість помилок і проблем, пов'язаних із застарілими версіями.

Для встановлених програм можна перевірити наявність оновлень, що дозволить утримувати робочі програми в актуальному стані, знизити кількість помилок і проблем, пов'язаних із застарілими версіями

PRO Пошук залишків раніше видалених програм

Дозволяє проводити пошук і видалення слідів від раніше видалених програм.

Дозволяє проводити пошук і видалення слідів від раніше видалених програм

PRO Установка програм з відстеженням

Установка з відстеженням змін в системі і подальше видалення відстежених елементів (базується на технології Full Uninstall).

Установка з відстеженням змін в системі і подальше видалення відстежених елементів (базується на технології Full Uninstall)

PRO «Тиха» установки програм

Для підтримують тиху установку дистрибутивів можна виробляти установку без зайвих питань в автоматичному режимі в один клік.

Для підтримують тиху установку дистрибутивів можна виробляти установку без зайвих питань в автоматичному режимі в один клік

PRO Установка нових версій програм

Якщо виявиться нова версія однієї з встановлених програм, то Soft Organizer Pro зможе встановити її нову версію в автоматичному чи напівавтоматичному режимі (в залежності від конкретної програми і наявності у неї підтримки тихої установки).

Завантажити (4.04 Мб)

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: