Швейцарські автоматичні тонометри Dr.Frei з доставкою по Україні

 1. Основні види тонометрів
 2. Кому необхідно купити тонометр Dr.Frei?
 3. Що ми пропонуємо?

Артеріальний тиск - один з важливих показників стану здоров'я людини Артеріальний тиск - один з важливих показників стану здоров'я людини. Для його точного і швидкого вимірювання використовується спеціальне медичне обладнання - тонометри.

Всім прекрасно відомо, що нормальний показник АТ - це добре відомі кожному з нас 120/80. Якщо в процесі діагностики тонометр показав більш високі показники, слід приділити власного здоров'я більше уваги і звернутися до лікаря.

З огляду на постійне зростання числа людей, що страждають гіпертонією, постійним попитом серед жителів Києва та інших областей країни користуються сучасні тонометри бренду Dr.Frei. Виробник, піклуючись про здоров'я кожної людини, пропонує до продажу широку лінійку високоточних тонометрів.

Якщо ви хочете застрахувати себе від деяких проблем зі здоров'ям, які можуть виникнути на тлі стрибків артеріального тиску (наприклад, від інфаркту або інсульту), купіть тонометр торгової марки Dr.Frei в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо найбільш популярні серед покупців моделі тонометрів іменитого бренду за найдемократичнішими цінами.

Основні види тонометрів

У нас в каталозі ви знайдете тонометри Dr.Frei:

 • Автоматичні тонометри з каталогу (Коштують досить дорого, але при цьому повністю виправдовують свою ціну. Такі апарати дуже прості у використанні, дають досить точні результати вимірювань, дозволяють вимірювати артеріальний тиск без сторонньої допомоги, в будь-який момент часу, в будь-якому місці. Компактні розміри таких тонометрів роблять їх зручними для транспортування. Завдяки цьому ви зможете брати тонометр з собою в далекі поїздки і подорожі).
 • Напівавтоматичні (Забезпечують більш високу точність вимірювань, стоять на порядок дешевше, більш складні в експлуатації).
 • Механічні (найпопулярніші серед медиків і доступні за ціною для покупця моделі. Найчастіше такі апарати використовуються в лікарнях професійними лікарями, так як для проведення вимірювань потрібні певні знання і навички роботи. Механічні тонометри відрізняються найвищою точністю).

Компанія Dr.Frei виробляє тонометри та інше медичне обладнання не перший рік, розуміючи, що саме потрібно кожному користувачеві.

Все тонометри бренду Dr.Frei проходять клінічні випробування, завдяки чому гарантується найвищий рівень точності і експлуатаційної безпеки.

Вимірювачі тиску іменитої компанії дуже надійні, мають привабливий зовні дизайн і повністю відповідають Європейським і світовим стандартам якості.

Кому необхідно купити тонометр Dr.Frei?

 • Людям, які страждають від гіпертонії або гіпотонією;
 • Пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи (серцевою аритмією, тахікардією);
 • Метеозалежним особам;
 • Людям похилого віку;
 • спортсменам;
 • Кожній людині, яка стежить за своїм здоров'ям і хоче довгий час зберігати заряд бадьорості і сил.

Тонометри Dr.Frei з каталогу http://medilife.com.ua/drfrei-shveycariya.html від інтернет-магазину Медлайф - відмінне капіталовкладення у власне здоров'я, здоров'я всіх членів вашої родини.

Що ми пропонуємо?

 • Доступні ціни;
 • Безкоштовні консультації;
 • Швидку доставку по Києву і в регіони;
 • Відмінний асортимент;
 • Офіційну гарантію.

Frei?
Що ми пропонуємо?
Frei?
Що ми пропонуємо?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: