Автоматизація інтернет-магазинів

  1. Інтернет-магазин як комплексний проект
  2. Рішення для автоматизації

Нова послуга по автоматизації бізнес-процесів інтернет-магазинів з'явилася на тлі великого досвіду компанії в створенні та запуску успішних інтернет магазинів.

У портфоліо находиться проекти, що працюють не тільки в Україні, але і в Росії і країнах далекого зарубіжжя.

Інтернет-магазин як комплексний проект

Сайт інтернет-магазину - це не простий сайт з контактною інформацією та переліком послуг або товарів, повноцінний інтернет-магазин - це комплекс взаємопов'язаних інструментів з високим рівнем автоматизації. Чим більше кількість і різноманітність товарів, чим більше замовлень і дзвінків, тим складніше власнику магазину оновлювати ціни, приймати і оформляти замовлення, здійснювати відвантаження і контролювати оплати.

Багато функцій вже вдало реалізовані в спеціалізованих CMS системах. Зокрема, провівши тестування понад 20 систем за 7 років, наша команда на даний момент зупинила свій вибір на системі PrestaShop.

Інтернет-магазин повинен пройти етапи: створення, наповнення, оперативне оновлення і успішна робота. Якраз на етапі наповнення і виникають перші труднощі. В ручному режимі перенести, скажімо 3000 товарів на сайт з усіма властивостями - заняття довге і дороге. У той же час, кожен бізнес має свої особливості. Наприклад, часто у компаній вже є накопичена база даних по товарах, з характеристиками і властивостями. Часто ці бази даних наповнені неякісно, ​​мають зайві спецсимволи в назвах товарів, складну структуру. Питання подальшого оновлення не менш складний.

Рішення для автоматизації

Щоб вирішити всі ці завдання, ми пропонуємо послуги аналізу бізнес-процесів компанії і розробку спеціалізованого програмного забезпечення для автоматизації поновлення назв товарів, автоматичного створення нових товарів і категорій, оновлення цін.

Такі програми допомагають власникам інтернет-магазинів оперативно вносити зміни на сайт, відслідковувати помилки в даних, виключити людський фактор при внесенні даних, заощадити на обслуговуванні магазину.

З питань аналізу та розробки рішень для автоматизації інтернет-бізнесу Ви можете звернутися до наших фахівців за тел.

(057) 7 · 5944 · 65

або подати заявку:


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: