Автоматизація обліку робочого часу

 1. Ви все ще ведете облік робочого часу співробітників вручну? Тоді ми йдемо до вас!
 2. Система контролю і управління доступом (СКУД)
 3. Біометричні системи обліку робочого часу співробітників
 4. Чи є альтернативи?
 5. Облік робочого часу онлайн
 6. деталі дня
 7. Звіт по ефективності
 8. Звіт по динаміці
 9. Звіт по робочому часу
 10. Табель робочого часу
 11. Звіт за часом
 12. KickIdler - це новий погляд на роботу персоналу

Ви все ще ведете облік робочого часу співробітників вручну? Тоді ми йдемо до вас!

Жарти жартами, але і в 2018 році багато компаній продовжують використовувати цей застарілий метод для того, щоб контролювати продуктивність персоналу. Але постійте на хвилиночку, про яку продуктивності може йти мова, якщо ви або ваші колеги заповнюєте табель обліку робочого часу від руки?

Якщо ви не хочете, щоб ваша компанія застрягла в 90-х, прийшов час скористатися рішеннями, які дозволяють автоматизувати цю функцію. Залежно від потреб сучасні компанії використовують такі комплекси заходів.

Система контролю і управління доступом (СКУД)

СКУД призначена для управління доступом персоналу на задану територію. За допомогою засобів ідентифікації (таких як, наприклад, ключ-карта) можна здійснювати і облік робочого часу, яке співробітник провів в офісі, фіксувати прогули або запізнення. Впровадивши СКУД, ви завжди будете знати, коли людина прийшла на роботу, скільки разів за день і куди виходив, коли повернувся з обіду і т.д. Але на практиці є кілька способів обдурити систему, і працівники це часто використовують.

По-перше, свою ключ-карту можна передати сторонній особі або іншого співробітника. В цьому випадку ви ніколи не дізнаєтеся, хто насправді покинув своє робоче місце і навіщо. По-друге, вийти з кабінету та будинки можна в момент відкриття дверей іншим співробітником. Точно так само можна і повернутися назад. А ваша система буде «думати», що людина весь час був на робочому місці.

Крім того, система фіксує лише сам факт присутності співробітника на роботі. Це добре для дисципліни, але зовсім не гарантує продуктивність. Так, людина може сидіти на своєму робочому місці з 9 до 18, але при цьому грати в онлайн-ігри або сидіти Вконтакте. На жаль, СКУД вам про це не розповість. Для повноцінної автоматизації обліку робочого часу цей спосіб не ідеальний.

Біометричні системи обліку робочого часу співробітників

Біометричні системи також призначені для контролю і управління доступом персоналу на задану територію, проте цей спосіб є більш досконалим. Для ідентифікації працівників тут застосовуються зчитувачі, які розпізнають індивідуальні біометричні характеристики. Найчастіше контроль і управління доступом в таких системах здійснюється шляхом сканування відбитку пальця. В цьому випадку у співробітників залишається менше шансів обдурити систему, оскільки захопити з собою палець колеги, як ключ-карту тепер не вийде.

Однак і в разі установки біометричних СКУД залишається варіант вийти з кабінету при відкритті дверей іншим співробітником. Крім того, найбільш підприємливі працівники можуть зробити фальшивий відбиток з гіпсу і силікону всього за кілька хвилин, подивившись відеоінструкцію на Youtube.

Чи є альтернативи?

На щастя, так. Автоматизована система обліку робочого часу за комп'ютером KickIdler відстежує активність співробітників за комп'ютером, включаючи всю історію відвіданих сайтів і запущених програм. Крім того, наш програмний комплекс надає детальну статистику по перерв, прогулів та інших відхилень від робочого процесу, а по кожному співробітнику програма формує докладні звіти, які дозволяють керівнику повністю автоматизувати процес обліку робочого часу і проконтролювати ефективність роботи своїх співробітників.

Облік робочого часу онлайн

Автоматизація обліку робочого часу - одна з основних функцій нашого програмного комплексу. Ця функція включає в себе наступне:

деталі дня

В даний звіт збирається загальна інформація про роботу співробітника за комп'ютером протягом дня. Ви отримуєте повну картину активності співробітника. Використовуючи ці дані, можна побачити, запізнився чи співробітник або пішов раніше графіка, о котрій годині був максимально продуктивний, а в які дозволив собі нічого не робити.
Дані звіти розташовані тільки в веб-інтерфейсі Центрального Сервера. У співробітників немає доступу до цієї інформації, отже, підробити дані про свою роботу і обдурити систему неможливо.

Звіт по ефективності

В даному звіті виводиться статистика по використанню програм, додатків або сайтів в залежності від їх ефективності. Наприклад, робота в 1С може вважатися ефективною, а відвідування сайту з фільмами - неефективним видом діяльності. У звіті по ефективності також виводиться час простою додатки, що виключає можливість обману з боку співробітника. Тепер не можна просто відкрити робоче додаток або сайт, а самому вийти на перекур, все простої і зупинки в роботі система автоматично зафіксує і відобразить в звіті.

Звіт по динаміці

В даному звіті виводиться розподіл активності співробітників в залежності від обраного періоду і групи ефективності. Отримані дані дозволяють ефективно розпоряджатися людськими ресурсами компанії, вибираючи найбільш продуктивний час кожної з обраних груп для вирішення важливих завдань.

Звіт по робочому часу

Даний звіт відображає інформацію про робочий день співробітника, а також про відхилення від графіка роботи. Над основною таблицею з даними відображається і зведена таблиця з сумарним часом і загальною кількістю прогулів, запізнень і ранніх відходів.

Даний звіт розташований тільки в веб-інтерфейсі Центрального Сервера. У співробітників немає доступу до цієї інформації, отже, підробити дані про свою роботу і обдурити систему неможливо.

Табель робочого часу

У табелі відображається інформація за відпрацьованими годинах за кожен робочий день, а також дані про загальну кількість прогулів за період і кількості відпрацьованих днів і годин. Даний звіт також розташований тільки в веб-інтерфейсі Центрального Сервера.

Звіт за часом

В даному звіті відображаються всі програми і сайти, які відкривали співробітники, по кожному з додатків збирається час роботи, активність і час простою. Виводиться ТОП-5 найбільш часто використовуваних додатків. При формуванні звіту можна також врахувати графіки робочого часу, що дозволить відображати інформацію із користування послугою тільки в робочий час.

KickIdler - це новий погляд на роботу персоналу

Слід зазначити, що функціонал KickIdler не обмежений тільки обліком робочого часу за комп'ютером. Це не чергова програма для простого підрахунку робочих годин. В даному програмному комплексі реалізовано низку унікальних функцій, які дозволяють вивести контроль за роботою співробітників на новий рівень.

 • Онлайн-моніторинг комп'ютерів дозволяє спостерігати (і записувати відео) за моніторами співробітників в режимі онлайн і виявляти порушення робочого розпорядку;
 • Система контролю порушень дозволяє оперативно виявляти порушення співробітників і запобігати витоку інформації;
 • Функція віддаленого доступу до робочих столів дозволяє здійснити дистанційне керування комп'ютерами співробітників всього за 1 клік;
 • Функція кейлоггера запам'ятовує всі натискання клавіш співробітником, дозволяючи подивитися, що набирав працівник паралельно з історією дій за ПК;
 • Контроль віддалених співробітників дозволить зафіксувати, скільки годин відпрацював фрілансер, що важливо при нарахуванні зарплати. Онлайн-моніторинг та аналіз ефективності покажуть, наскільки продуктивно співробітник на аутсорс використовував свої робочі години. Функція віддаленого доступу дозволить також здійснити віддалене адміністрування ПК співробітників.

Навіщо вести облік робочого часу вручну, коли можна скористатися розширеним функціоналом KickIdler? Автоматизація обліку робочого часу онлайн звільнить вас від рутинної роботи. За допомогою нашого програмного комплексу ви зможете легко проконтролювати ефективність роботи своїх співробітників і знайти слабкі місця в роботі персоналу.

Читати "Кадрове справа"

Ви все ще ведете облік робочого часу співробітників вручну?
Але постійте на хвилиночку, про яку продуктивності може йти мова, якщо ви або ваші колеги заповнюєте табель обліку робочого часу від руки?
Чи є альтернативи?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: