The OpenNET Project: Документообіг та фінанси

FelixS - Кроссплатформенная альтернатива 1С. [ + ]
[ є думка ] Проект FelixS-Підприємство задуманий, перш за все, як альтернатива Windows-додатків для автоматизованого ведення оперативного, складського, кадрового та бухгалтерського обліку, організації електронного документообігу.

Продукт поширюється під ліцензією GNU General Public License. В якості платформи для програми використовуються Postgresql, Apache2, SSL; мови програмування - PERL5, JavaScript, XML, HTML; клієнтську програму - звичайний web-браузер.

OpenGoo - web-office [ + ]
[ є думка ] Вільний офісний пакет OpenGoo , Реалізований через web-інтерфейс (web-офіс, в стилі Google Docs) і забезпечений елементами системи управління взаємодією з клієнтами (CRM) і засобами групової розробки. OpenGoo дозволяє спростити підтримку інфраструктури документообігу підприємства, організувавши всю роботу з документами через web-інтерфейс, на клієнтських машинах при цьому досить наявність одного браузера. OpenGoo написаний на мові PHP, для зберігання даних використовується MySQL. У проекті задіяні такі відкриті компоненти, як FCKEditor (Редагування тексту), ExtJS (Побудова інтерфейсу, заснованого на технології Ajax), activeCollab (управління проектами), Reece (Календар).

Пакет підтримує редагування документів, електронних таблиць і презентацій, ведення списку завдань, читання електронної пошти, планування роботи по календарю, підтримка адресної книги і колекції посилань. Додатковим плюсом такого підходу є незалежність користувача від фізичної машини - отримати доступ до свого робочого оточенню можна з будь-якого комп'ютера з виходом в інтернет.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: