До Держдуми внесений законопроект про автономному режимі російського інтернету

© Державна Дума Федеральних Зборів Російської Федерації

Сьогодні, 14 грудня, глава комітету Ради Федерації з конституційного законодавства і держбудівництва Андрій Клішас, його перший заступник Людмила Бокова і депутат Держдуми Андрій Луговий (ЛДПР) внесли до Держдуми проект закону про забезпечення автономної роботи російського сегмента інтернету в разі відключення від глобальної інфраструктури інтернету.

згідно з інформацією в електронній базі даних Держдуми , Документ «зареєстрований і направлений Голові Державної Думи».

як повідомляє ТАСС , Цитуючи пояснювальну записку до законопроекту, він підготовлений «з урахуванням агресивного характеру прийнятої у вересні 2018 року стратегії національної кібербезпеки США», в якій Росія «прямо і бездоказово звинувачують у скоєнні хакерських атак».

Передбачається створення інфраструктури, що дозволяє «забезпечити працездатність російських інтернет-ресурсів в разі неможливості підключення російських операторів зв'язку до зарубіжних кореневих серверів мережі Інтернет».

«Створюється можливість для мінімізації передачі за кордон даних, якими обмінюються між собою російські користувачі» і визначаються транскордонні лінії зв'язку і точки обміну трафіком, власники яких «зобов'язуються при виникненні загрози забезпечити можливість централізованого управління трафіком».

Автори законопроекту говорять про необхідність реалізації технічних засобів, що визначають джерело трафіку. Вони «повинні будуть мати можливість обмежити доступ до ресурсів із забороненою інформацією не тільки по мережевих адрес, а й шляхом заборони пропуску трафіку, що проходить».

Крім того, передбачається створити національну систему «отримання інформації про доменні імена і (або мережевих адресах) як сукупність взаємопов'язаних програмно-апаратних засобів, призначених для зберігання і отримання інформації про мережеві адреси щодо доменних імен, в тому числі включених в російську національну доменну зону , а також авторизації при вирішенні доменних імен ».

підписуватися на КАНАЛ COLTA.RU В ЯНДЕКС.ДЗЕН , ЩОБ НІЧОГО НЕ ПРОПУСТИТИ

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: