8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно - Blog Imena.UA

 1. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно На сьогоднішній день тисячі електронних книг...
 2. E-bookua.org.ua
 3. Javalibre.com.ua
 4. Project Gutenberg
 5. Amazon Cheap Reads for Kindle
 6. Google Play Books
 7. Free-Ebooks.net
 8. Wikibooks
 9. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 10. Chtyvo.org.ua
 11. E-bookua.org.ua
 12. Javalibre.com.ua
 13. Project Gutenberg
 14. Amazon Cheap Reads for Kindle
 15. Google Play Books
 16. Free-Ebooks.net
 17. Wikibooks
 18. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 19. Chtyvo.org.ua
 20. E-bookua.org.ua
 21. Javalibre.com.ua
 22. Project Gutenberg
 23. Amazon Cheap Reads for Kindle
 24. Google Play Books
 25. Free-Ebooks.net
 26. Wikibooks
 27. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 28. Chtyvo.org.ua
 29. E-bookua.org.ua
 30. Javalibre.com.ua
 31. Project Gutenberg
 32. Amazon Cheap Reads for Kindle
 33. Google Play Books
 34. Free-Ebooks.net
 35. Wikibooks
 36. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 37. Chtyvo.org.ua
 38. E-bookua.org.ua
 39. Javalibre.com.ua
 40. Project Gutenberg
 41. Amazon Cheap Reads for Kindle
 42. Google Play Books
 43. Free-Ebooks.net
 44. Wikibooks
 45. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 46. Chtyvo.org.ua
 47. E-bookua.org.ua
 48. Javalibre.com.ua
 49. Project Gutenberg
 50. Amazon Cheap Reads for Kindle
 51. Google Play Books
 52. Free-Ebooks.net
 53. Wikibooks
 54. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 55. Chtyvo.org.ua
 56. E-bookua.org.ua
 57. Javalibre.com.ua
 58. Project Gutenberg
 59. Amazon Cheap Reads for Kindle
 60. Google Play Books
 61. Free-Ebooks.net
 62. Wikibooks
 63. 8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно
 64. Chtyvo.org.ua
 65. E-bookua.org.ua
 66. Javalibre.com.ua
 67. Project Gutenberg
 68. Amazon Cheap Reads for Kindle
 69. Google Play Books
 70. Free-Ebooks.net
 71. Wikibooks

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала кілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських прав на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою і, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки, створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. На сайті присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - в особливості, для академічної роботи. Однак, він діє відповідно до Закону про авторське право США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Як тільки ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тому користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на рідер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь-яка людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала кілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських прав на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою і, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки, створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. На сайті присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - в особливості, для академічної роботи. Однак, він діє відповідно до Закону про авторське право США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Як тільки ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тому користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на рідер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь-яка людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала кілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських прав на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою і, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки, створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. На сайті присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - в особливості, для академічної роботи. Однак, він діє відповідно до Закону про авторське право США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Як тільки ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тому користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на рідер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь-яка людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала кілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських прав на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою і, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки, створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. На сайті присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - в особливості, для академічної роботи. Однак, він діє відповідно до Закону про авторське право США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Як тільки ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тому користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на рідер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь-яка людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала кілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських прав на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою і, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки, створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. На сайті присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - в особливості, для академічної роботи. Однак, він діє відповідно до Закону про авторське право США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Як тільки ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тому користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на рідер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь-яка людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала кілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських прав на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою і, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки, створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. На сайті присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - в особливості, для академічної роботи. Однак, він діє відповідно до Закону про авторське право США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Як тільки ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тому користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на рідер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь-яка людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала декілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських правий на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою та, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. Немає присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - особливо, для академічної роботи. Однак, він діє згідно з Законом про авторському праві США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Щойно ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тож користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на ридер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

8 сайтів для скачування електронних книг безкоштовно

На сьогоднішній день тисячі електронних книг доступні для легального безкоштовного скачування - або з тієї причини, що термін авторського права закінчився, або тому, що автори вирішили викласти свої роботи безкоштовно. Складність полягає в тому, щоб відшукати певну книгу в правильному форматі і хорошій якості, а не завантажити погано відформатований документ. Наша редакція зібрала декілька найпопулярніших сайтів для скачування електронних книг.

Треба пам'ятати про те, що відсутність ціни не завжди означає, що книга знаходиться у відкритому доступі; якщо цей момент чітко не позначено, автор зберігає свої права, включаючи і виняткове право на поширення. Аналогічним чином, навіть в тому випадку, якщо термін авторських правий на початковий текст закінчився, деякі видання, як і раніше залишаються під захистом авторських прав внаслідок редагування, перекладу або додаткових матеріалів, наприклад, анотації. Також вважаємо своїм обов'язком нагадати, що електронні книги можна легко конвертувати в потрібний формат за допомогою онлайн-інструментів або десктопних програм.

Chtyvo.org.ua

Творці цього сервісу поставили перед собою благородну мету: забезпечити читачів якісними електронними книгами, забезпечити школярів і студентів матеріалом українською мовою та, тим самим, зберегти національну пам'ять. Детальніше про причини створення бібліотеки та історії її поетапного розвитку можна прочитати в розділі «Про нас».

Варто визнати, що творці бібліотеки підійшли до своєї справи з усією відповідальністю. У меню можна знайти всі необхідні відомості не тільки про саму бібліотеці, а й про її внутрішню роботу, форматуванні текстів, процесі реєстрації і т.д. - вся ця інформація представлена ​​в форматі FAQ. До речі, реєстрація зовсім не обов'язкова, але дозволить вам додавати нові книги, залишати відгуки створювати свої списки і закладки.

На даний момент спеціальне поле пошуку не працює, але потрібну книгу можна знайти в розділі або за алфавітом. Окремо варто згадати про те, що наповнення Chtyvo наукової, навчальної, історичної та релігійної літературою дійсно вражає: тут можна знайти багато рідкісних видань.

E-bookua.org.ua

Інтерфейс цього сайту простий і мінімалістичний. Користувачеві E-bookua не доведеться довго розбиратися з перевантаженим меню або великою кількістю графіки. Все, що необхідно для пошуку книги, знаходиться на Головній сторінці. Розділів не так вже й багато, але серед них можна знайти ті, які присвячені розвитку української мови та останніх новин України, а також аудіокниги.

Перевага цього сервісу - розширений пошук, який дає можливість шукати в назві користувача, ключовим словом, часового періоду, коментарю і т.д. Крім цього ви можете скористатися і стандартним пошуком по розділах.

Пройшовши реєстрацію, користувач зможе додавати матеріали, залишати коментарі, переглядати приховані тексти і т.д.

Javalibre.com.ua

Бібліотека літератури українською мовою. Всі книги, представлені на цьому сервісі, можна викачати абсолютно безкоштовно в наступних форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc.

Ви можете шукати книгу за розділами (історія, байки, гумор, детектив, дитяче, жіночий роман, казки, наука, поезія, проза, релігія, філософія, фантастика та фентезі), за назвою або імені автора в спеціально відведеному для цього полі, а також за першою літерою прізвища автора в алфавітному покажчику. Є спеціальний розділ для книжкових новинок. Немає присутній рейтинг, але він малоинформативен в зв'язку з тим, що кількість голосів дуже незначно, багато книги не оцінені зовсім.

Зареєструвавшись, користувач отримує доступ до Кабінету, що в свою чергу дозволяє йому додавати на сайт книгу або біографію автора, цитати, складати списки книг і робити закладки.

Є блог, в якому можна знайти корисні статті, присвячені темі читання, літератури і письменницької праці. У розділі «Фото» можна знайти безліч надихаючих зображень.

Project Gutenberg

Проект Gutenberg, названий на честь друкарської машинки, яка демократизувала знання, - це величезний архів, що охоплює понад 53 тис. Книг в форматах EPUB, MOBI, простий текст і HTML. Ви можете завантажити їх безпосередньо або відправити в хмарне сховище (Dropbox, Google Drive або Microsoft OneDrive).

Користувач може шукати конкретний заголовок або переглядати за жанром. На жаль, художня і науково-популярна література не розділені, а перед тим як сортувати книги по країнам, необхідно відкрити книжкову полицю - дрібні недоліки навігації, про які все ж варто згадати.

Сайт доступний англійською, німецькою, французькою, італійською і португальською мовами, а каталог включає книги на всіх мовах. Project Gutenberg є чудове джерело безкоштовних електронних книг - особливо, для академічної роботи. Однак, він діє згідно з Законом про авторському праві США, який не є універсальним; деякі книги, які значаться у відкритому доступі, можуть бути недоступні в інших країнах.

Amazon Cheap Reads for Kindle

Всупереч своїй назві, більшість книг, внесених до списку, ресурс пропонує абсолютно безкоштовно. Тут можна знайти не тільки класичні твори, які тепер не захищені авторським правом, а й нові книги від авторів, які вирішили безоплатно віддати читачам цифрові версії.

На відміну від Project Gutenberg, в якому все книги однакові, твори на Amazon Cheap Reads розміщені по рейтингу, що дуже допомагає у виборі. Однак «5 зірок» - не завжди гарантія якості; багато книги мають всього два або три відкликання, а деякі автори грішать тим, що просять друзів і родичів залишити позитивний коментар.

Очікувано, безкоштовні електронні книги доступні тільки в форматі для Kindle - користувачі інших пристроїв повинні конвертувати файли, а для того, щоб завантажити їх, необхідно зайти в свій профіль Amazon. Якщо ви вже інвестували в екосистему Amazon, її асортимент безкоштовних додатків надзвичайно зручний. Щойно ви натиснете на кнопку «Купити», електронна книга негайно відправиться на будь-який рідер Kindle або на пристрій, на яке встановлено додаток Kindle. Проте, конвертація електронних книг Kindle в інший формат може бути проблематичним, навіть якщо вони не захищені DRM, тож користувачам інших «читалок» краще спробувати щастя де-небудь ще.

Google Play Books

Електронні книги на Google Play Books доступні тільки в форматі EPUB або PDF, тому власникам Kindle доведеться конвертувати їх в MOBI перед завантаженням на ридер. Магазин Доступ до наших веб-браузера або Android-пристрої, але для цього необхідно створити Google Play аккаунт і зареєструвати свою кредитну карту. Як не дивно, але цей сервіс не надає зручного меню, за допомогою якого можна було б переглядати безкоштовні варіанти. Замість цього ви повинні шукати в предпочитаемому жанру, додавши слово «безкоштовний» (наприклад, «безкоштовна наукова фантастика» або «безкоштовна історія»).

Велика частина безкоштовних книг на Google Play - це книжкові новинки, які автори самостійно опублікували через платформу, а ось відсутність багатьох класиків дуже сумно. Наприклад, тут немає безкоштовної версії повного зібрання творів Шекспіра.

Книжковий магазин Google підійде тим власникам Android, які шукають якусь легку і невигадливу літературу для дозвілля. Загалом, Play Books виглядає вельми слабким сервісом, в порівнянні з Play Music.

Free-Ebooks.net

Платформа для незалежних авторів, які хочуть уникнути всіх складнощів традиційного процесу публікацій. У цих архівах не помітити Діккенса і Уайльда, зате можна знайти безліч художніх, науково-популярних творів і навіть аудіокниг будь-якого жанру. Нові книги додаються щодня.

Так як цей сайт призначений виключно для безкоштовних книг, користувач не зіткнеться з проблемами фільтрації платного контенту, властивими Amazon і Google Play Books. Також приємно радує той факт, що всі жанри сайту представлені на Головній сторінці і не доведеться витрачати час на вивчення карти ресурсу. На відміну від більш великих сайтів, Free-Ebooks.net дозволяє сортувати результати за датою публікації, популярності або рейтингу.

Електронні книги доступні в PDF, EPUB, MOBI для Kindle і простому тексті, але не всі назви доступні у всіх форматах.

Wikibooks

Тут ви не знайдете художньої літератури: як і Wikipedia, Wikibooks цілком і повністю присвячена обміну знаннями. Це колекція навчальних посібників з відкритим інформаційним наповненням, яку може редагувати будь людина, обізнана в цій сфері. На відміну від статей в Wikipedia, які в цілому являють собою перелік фактів, Wikibooks складається з пов'язаних між собою розділів, мета яких - проінформувати читача стосовно певного предмета, як можна докладніше.

У Wikibooks легко шукати по темам, які розділені на розділи, наприклад, рецепти і підручники для дітей. Можна завантажити будь-яку сторінку в вигляді PDF, використовуючи посилання в меню зліва. На даний момент немає підтримки інших форматів. Є Collection Creator - зручний інструмент, який дозволяє сортувати кілька сторінок, організовувати їх і завантажувати разом (знову таки, в форматі PDF). Корисна функція, яка дозволяє налаштовувати матеріали для читання, але іноді її використання може призвести до незручностями. Найпростіший спосіб прочитати Wikibooks - просто відкрити їх в веб-браузері.

Wikibooks знадобиться для тих випадків, коли користувач хоче дізнатися більше інформації про предмет. При цьому, на таке джерело не можна посилатися в навчальних роботах. Незважаючи на те, що редактори Wikibooks мають гостре око, деякі менш скрупульозні автори можуть копіювати чужі роботи, захищені авторськими правами. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: