Комп'ютерні мови програмування

Зараз ми просто не зможемо уявити своє життя без комп'ютера . Бази даних, комп'ютерні ігри, операційні системи, соціальні мережі і багато іншого. Зараз ми просто не зможемо уявити своє життя без   комп'ютера

Всього цього у нас не було б, якби люди не розробили спеціальні мови програмування, за допомогою яких зараз створюється найрізноманітніше програмне забезпечення для комп'ютера.

Мови програмування обчислюються вже не десятками, а сотнями. Є мови спеціально для розробки сайтів, ігор, анімації.

Які мови використовуються для створення звичайних прикладних програм (тобто програм, написаних безпосередньо для користувачів)? Їх незліченна безліч, найпопулярніші з них - C ++ і Delphi. Вони надають найбільшу кількість можливостей для розробки програм на всі випадки життя. Саме їх використовують професійні програмісти.

Однак і С ++, і Delphi були створені на основі більш простих мов. Для C ++ це мова C (називають «Сі»). Попередник Delphi - це Pascal. Багато їх вчать ще в школі на уроках інформатики. Мова Pascal був створений саме для навчання програмуванню, так як є дуже простим і зрозумілим. Зараз він використовується практично у всіх школах, коледжах, університетах та інститутах.

Після освоєння Pascal вивчення Delphi проходить, що називається «на ура». Така послідовність освоєння мов, тобто спочатку саме Pascal, а потім Delphi або C, C ++, є вельми бажаною. На питання «Яку мову програмування краще» можна відповісти, що для навчання початківцям найкраще підійде Паскаль (Pascal).

Для розробки мультфільмів і анімації була створена спеціальна програма - Adobe (Macromedia) Flash. Також Flash використовують при розробці сайтів і для створення комп'ютерних ігор. Мова, що застосовується під Flash, - ActionScript. Він отримав величезну популярність в наші дні, так як використовується у всіх сучасних інтернет-проектах.

Сайти, соціальні мережі та інші ресурси інтернету розроблялися за допомогою декількох мов програмування. Самі основні - HTML, JavaScript.

HTML є скороченням від англ. HyperText Markup Language і перекладається як «мова розмітки гіпертексту». З його допомогою створюється більшість веб-сторінок. Знання HTML значно спрощує роботу зі своїм блогом або сайтом, але не є при цьому обов'язковим.

Більш досконалі і функціональні (але більш складні) мови, ніж HTML, - це PHP, Ajax, SQL.

Для розробки ігор і програм на телефони використовуються, в основному, дві мови - Java і C ++. Про C ++ ми вже говорили, а Java є мовою програмування, створеним на основі C ++.

Для створення 3D ігор і фільмів використовують мову Python. Він дає величезний спектр можливостей для управління 3D графікою.

Мова Фортран був розроблений для складних математичних обчислень, створений в 1954-1957 роках. Слово Fortran походить від перших букв: FORmula TRANslator, тобто, перекладач формул. Він виконує математичні, інженерні та різні наукові завдання і застосовується в дуже потужних комп'ютерах.

Як ми бачимо, програмісти розробили мови програмування на всі випадки життя. Багато програмістів є шанувальниками якогось однієї мови програмування, але це залежить від особистих переваг. Створюються все нові мови, вдосконалюються старі. Саме від функціональності мов програмування залежить майбутнє комп'ютерних технологій.

PS Стаття закінчилася, але можна ще прочитати:

Перевіряємо, кодує чи комп'ютер текст?

спеціальність програміст

Без міфів і легенд про вибір професії програміста: частина 1

Російська мова програмування, а чому б і ні?

Платне і безкоштовне ПЗ: думки вголос


Автор: Надія


Які мови використовуються для створення звичайних прикладних програм (тобто програм, написаних безпосередньо для користувачів)?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: