Новинки від сучасних українських авторів: книги, які варто прочитати

Фото: companion.ua

Пропонуємо вам підбірку книжкових новинок від сучасних українських авторів, які зацікавлять кожного - від малюків до шанувальників вишуканої поезії.

Ольга Масалітіна "Корабель уяви"

Видавництво "Гармонія", 2016

Українська письменниця і автор унікальної енциклопедії для батьків "Ви і ваш малюк", яка в 2013 році вийшла мільйонним тиражем, а також таких видань, як "Книжечка-подсказочка для моєї матусі" і "Посібник про найщасливіший малюка".

"Корабель уяви" - це історія про неймовірні пригоди звичайної дівчинки Аліси і її друзів нашої загадкової Всесвіту. З одного боку, це книга-гра, експеримент з яскравими текстами і цікавими ілюстраціями, адже в процесі її створення активно брала участь 10-річна дочка автора Аліса, яка і стала прототипом головної героїні твору. З іншого боку - це пізнавальна книга, наповнена цікавими фактами про навколишній і внутрішній світ людини. Перед читачем - твір, який пропагує сімейні цінності і любов до своєї рідної землі. До того ж Ольга Масалітіна закликає всіх дітей України надсилати в редакцію свої малюнки, історії та ідеї подальших пригод Аліси і її друзів, а також планує використовувати кращі з них в наступному виданні.

"Діти - це маленькі генії, з яких фонтаном б'ється креатив. Потрібно тільки підігрівати вогонь в їхніх серцях і блиск в очах", - говорить українська письменниця.

Леся Мудрак "Текс-ТІ-Ль & Libido"

Видавництво "Самміт-книга", 2015

Видання вражає жанровим розмаїттям: авторська поезія та її переклад на англійську мову, переспіви сучасної східної лірики, прозові етюди ... Ця збірка - вибране з життя самої Лесі Мудрак, самобутньої письменниці, яка постійно перебуває в творчому пошуку і тонко відчуває музику поезії. Вона грає зі словом, ритмом, наголосами і інтонаціями, розкладаючи, здавалося б, знайомі кожному слова на склади, і таким чином, вкладаючи в них новий сенс . Ця книга вабить за собою, як клубок Аріадни: кожну фразу хочеться смакувати, як вишукане вино, а кожен твір огортає, як м'який кокон, в якому ти перетворюєшся на метелика. Чотири місяці, як книга побачила світ, а тиражу вже немає. Це свідчить про популярність автора в сучасному літературному процесі.

Марко ЗІМЗ. Опера В. А. Моцарта "Чарівна флейта" (з CD-диском)

Видавництво "Дж.Дж.", 2015

Видавництво "Дж.Дж." пропонує маленьким музикантам приєднатися до чарівного світу опери. У книзі з мальовничими ілюстраціями Доріс Ейзенбурґер ви поринете в світ головних героїв одного з кращих творів композитора В. А. Моцарта: тут і смішний птахолов Папаґено, і Королева Ночі з її високим голосом, і поважний Цар Сонця Зарастро, і гордий принц Таміно, який шукає свою улюблену Паміна.

У виданні представлена ​​скорочена версія опери "Чарівна флейта". До книги додається компакт-диск, який містить найяскравіші музичні моменти, супутні і пояснювальні тексти - це дає можливість навіть малюкам зануритися в чарівний світ класичної музики.

Ольга Деркачова "Трикотажні метелики"

Літературна агенція "Discursus", 2015

Це збірка глибоких і ліричних творів від справжньої майстрині любовного роману. Ольга Деркачова вже отримувала нагороду "Коронація слова - 2014" за "Кращий твір про любов", тому тема любові незмінно обплутує все її тести червоною ниткою. "Трикотажні метелики" - це переплетення відтінків і емоцій, мікс почуттів, властивий кожному з нас, і життєвих ситуацій, які можуть статися в будь-який момент. Ангели і люди, метелики і шахи, світ і війна, любов і туга - кожен твір є концентрованим і самостійним. Твори формують собою авторську картину світу - картину образів: яскравих, витончених і зрозумілих тим, хто хоча б раз любив.

Людмила Волок "Дівчина без сукні"

Видавнича спілка "Андронум", 2015

Як часто ви дозволяєте собі радіти простим речам: щасливий квиток в автобусі, сонячного зайчика, нової сукні? Набагато більше уваги ми приділяємо великим і маленьким проблемам, що атакують нас кожен день. Однак насправді ці дрібниці здатні творити чудеса: ніколи не знаєш, що чекає за наступним поворотом, якщо на тебе "правильне" плаття! Після прочитання цього життєствердного роману хочеться знайти "те саме" плаття, жити на повну, дарувати коханим свою любов і без боязні відправитися назустріч пригодам.

"Ви і Ваш малюк"

Видавництво "Гармонія"

Ця книга стала першим адаптованим до українських реалій виданням, яке висвітлює питання підготовки до материнства, розвитку, харчування і виховання дитини від народження до 10 років і включає рекомендації провідних українських фахівців: педіатрів, неонатологів і гінекологів. Це видання надає вичерпну інформацію всім молодим батькам, які хочуть, щоб їхні діти росли здоровими і щасливими.

І наостанок пропонуємо вам корисний список літературних сайтів, на яких можна знайти велику кількість творів сучасних авторів і класиків світової літератури

1. http://litmisto.org.ua/

2. http://e-lib.info/

3. http://booksonline.com.ua/

4. http://book-center.kiev.ua/

5. http://javalibre.com.ua/

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: