14 прикладів landing page 2017 року

 1. 1. Наукове дитяче шоу
 2. 2 Навчальний свято
 3. 3 Landing з буріння свердловин - гламурний
 4. 4 Landing з буріння свердловин - брутальний
 5. 5 Landing page для кухонь на замовлення
 6. 6 Пошиття костюмів на замовлення Санкт-Петербург
 7. 7 Пошиття костюмів на замовлення Швейцарія
 8. 8 Ремонт і обробка квартир
 9. 9 екскурсії по Москві
 10. 10 печеньки
 11. 11 Служба доставки
 12. 12 Сход-розвал вусів і бороди
 13. 13 Бутерторт
 14. 14 Ідеальний landing page

[Всього голосів: 15 Середній: 3.7 / 5]

Зібрав колекцію 14 відмінних landing pages. Збирав не один день, але 17 березня 2017 року їхня все можна було відвідати, клікнувши по рекламному оголошенню в пошуковій видачі Яндекса або Гугля. Як правило в спецрозміщенні.

Тобто всього пару днів назад вони були живі. На жаль, більшість попередніх прикладів Лендінзі - ужё мертві. Чому вони вмирають, я намагався пояснити в цій замітці . Сподіваюся, що більшість Лендінзі в цій колекції проживе довше року.

Як завжди нагадую, що на кожну картинку з першим екраном посадкової сторінки можна клікнути. При цьому завантажиться повна версія Лендінзі. Якщо ти читаєш цей пост зі смартфона, то врахуй, що деякі з скріншотів landing pages перевищують 10 Мб.

1. Наукове дитяче шоу

[Всього голосів: 15 Середній: 3

Лендінгем для дитячого свята

Посилання на оригінал: http://o-show.ru/lp/b/

Коли я вперше побачив цей landing page, то подумав, що це відмінний приклад бізнесу, який неможливо зіпсувати ніякими помилками на Лендінзі. Шоу ведуть телеведучі, серед замовників є ціла голлівудська зірка - Стівен Сігал. Ну і сама ідея дуже яскрава. Так що конверсія у цього Лендінзі напевно дуже висока. Але. Швидкий пошук приніс ось такий чудовий екземпляр:

2 Навчальний свято

Альтернативний landing page для свята

Посилання на оригінал: http://spb.naukomania.ru/

Це по суті один і той же бізнес. Може навіть власник один. Або один з бізнесів працює по франшизі. Особисто я відкрив би свій гаманець, щоб дістати банківську пластикову картку на другому Лендінзі. Чому? А тут показали на відео більше деталей, попрацювали над запереченнями (заспокоїли рептильну частина мозку, якщо застосовувати термінологію нейромаркетінга) і показали ціни. І знаменитості серед клієнтів теж є. Нехай і інші.

3 Landing з буріння свердловин - гламурний

Гламурний Лендінгем з буріння свердловин

Посилання на оригінал: http://www.aqualux-m.ru/

Цей Лендінгем я не буду коментувати. Його треба розглядати тільки в парі з наступним. Він потрапив в список для контрасту.

4 Landing з буріння свердловин - брутальний

Брутальний landing page по бурінню

Посилання на оригінал http://k-burenie.ru/

Каверзне запитання. Кому ти понесеш свої грошики: віртуальної дівчині зі склянкою води або купі реальних мужиків мінімум з п'ятьма буровими на Уралах і ще Камазом на додачу?

Тепер зрозуміло, чому шкідливо захоплюватися стічними фотографіями? На Лендінзі з дівчиною теж є бурова. Одна. І вночі. Десь глибоко внизу Лендінзі. Але до цього екрану долетить далеко не кожен птах.

5 Landing page для кухонь на замовлення

Landing page кухні на замовлення

Посилання на оригінал: http://www.plazareal.ru/vesna-vigoda/

Дизайнеру за landing page тверда четвірка. Маркетологу постав оцінку сам. Я відзначу лише безідейність знижки в 20% на першому екрані. Кухня може коштувати і 10 000 рублів, а може коштувати дорожче мільйона. Різні цінові сегменти. Тому знижка 20% - це або 2 000 рублів, або більше 200 000 рублів. Я вже не кажу про те, що зазвичай це знижка до вчорашньої націнці.

Пара-трійка придатних маркетингових рішень є, але до них ще докопатися треба. На сайті, а не на посадкової. А взагалі меблевий бізнес вкрай важкий. Висока конкуренція при малому розмаїтті фасадів.

6 Пошиття костюмів на замовлення Санкт-Петербург

Landing page костюмів на замовлення

Посилання на оригінал: http://www.gasuits.com/

Моя улюблена посадкова сторінка в сьогоднішньої колекції. Можна назвати її Лендінгем по-Петербурзької. Немає нічого зайвого. По-азійському кричущого. Вікно-з в Європу 🙂 Єдиний недолік - оформлення відгуків. Але рятує аккаунт в інстаграмм.

Так, вони виграли битву за мій гаманець.

7 Пошиття костюмів на замовлення Швейцарія

Landing page пошиття костюмів зі Швейцарії

Посилання на оригінал: https://www.tailor4less.com/ru/muzhchina/kostyum-na-zakaz/

Це той, хто програв Лендінгем в битві за мій гаманець. Проте, я його додаю в цей огляд, щоб показати тобі дві фішки. Перша - як правильно робити відгуки.

Друга фішка називається емоційне залучення клієнта. Круто впливає і на конверсію і на позиції в пошуковій видачі. В даному випадку це конструктор костюма.

Фішки цур не палити! 🙂

8 Ремонт і обробка квартир

Лендінгем по ремонту і обробці квартир

Посилання на оригінал: http: //етаж77.рф/uslugi

Якщо ти прийшов сюди подивитися на красиві картинки, то можеш сказати фу-у-яка дурниця. Але це відмінний приклад роботи підприємця головою на дуже і дуже високо конкурентному ринку. Гаразд, не відмінний, але точно хороший. У 99.9% випадків в ремонті все набагато запущений.

І це той самий (не дуже частий) випадок, коли вкладення в дизайн Лендінзі будуть виправданими. Ремонт все-таки вибирають очима. Але робота з запереченнями гідна поваги.

9 екскурсії по Москві

Лендінг екскурсій по Москві

Посилання на оригінал: http://moscowfreetour.ru/

Найдовший landing page. Ідея бізнесу мені сподобалася. Сам Лендінгем коментувати складно. Хіба що Блоку попросити:

Мільйон - вас. Нас - тьми, і тьми, і тьми.
Спробуйте, бийтеся з нами!
Так, скіфи - ми! Так, азіати - ми,
З розкосими і жадібними очима!

Важке спадщина Візантійської імперії.

10 печеньки

печеньки лояльності

Посилання на оригінал http://fortunecookie.ru/

Ідея бізнесу - п'ять. Виконання ...

Якось раз я отримав такі печеньки. Цілу коробку. Читати послання - прикольно. Проблема в тому, що самі печеньки - повний відстій. Ймовірно тому, що вони занадто довго чекали свого часу. А може спочатку такі бридкі.

До слова, в Італії виробник шоколадних цукерок, в які вкладаються записки з пророцтвами, стежить за тим, щоб в теплу пору року цукерки під його брендом знімалися з продажу у всіх магазинах. Піклується про свою репутацію.

На Лендінзі сподобалося те, що майже на кожному екрані присутній головний герой - печеньки. В результаті навіть відгуки на перший погляд здаються достовірними. А на другий погляд їх ніхто і не читає. Так що залік.

11 Служба доставки

Landing служби доставки

Посилання на оригінал: http://dostavka-club.ru/

Весь Лендінг цілком, власне як і бізнес, виглядає добре продуманим. Але з першим екраном повний ... фулфілмент. Ніколи, я ще раз підкреслю, НІКОЛИ не використовуй на Лендінгем слів, які є термінами, відомими лише вузькому колу осіб.

Тим більше, що full - це і є повний. Масло масляне вийшло. Наповнення цієї послуги (послуги чи що?) Не зрозуміло. А серед потенційних клієнтів абсолютно точно повним повно людей, які це слово побачать на посадкової вперше в житті. Так що це пряма втрата в конверсії.

Ну і відразу під кнопкою призову до дії йде груба помилка дизайнера. З вмісту Лендінгем слід, що повернення коштів здійснюється без комісії. Але з першого екрану можна зробити припущення, що повернення коштує 0,5%. Дизайнер просто поставив два не зв'язаних пропозиції поруч. Слово Повернення написано ж з великої літери? Написано. А то що це читається як одну пропозицію - кого хвилює?

І зауважив ти кнопку запуску відео? Я її побачив тільки коли в 3-й або 4-й раз розглядав скріншот.

У загальному і цілому, якщо викинути майже всі написи з першого екрану, замінивши їх на найважливіше з 4-го екрану (про ексклюзивні умови доставки), то вийде landing page, близький до ідеального.

12 Сход-розвал вусів і бороди

Барберячечная

Посилання на оригінал: http://www.bs-garage.ru/shod-razval-usov-i-borody/

ru/shod-razval-usov-i-borody/

Це послуга, сенс якої мені ніколи не збагнути. За порадою Дмитра Пучкова (aka Гоблін) багато років стрижуся машинкою під нуль. Та й Хайзенберга з Breaking Bad з мене не вийде. Хіба що Джессі. Тому оцінити продають якості Лендінзі не візьмуся.

Взяв же його в колекцію з поваги до підприємливості. Власник цієї барберячечной розуміє, що послуга по суті гламурна, а носії бороди не хочуть ніяких асоціацій з Кончіти Вурст. Звідси і спроба додати іміджу бізнесу невеликої наліт брутальності.

13 Бутерторт

Landing page бутерторта.

Посилання на оригінал: http://butertort.ru/land/

Ідея бізнесу - відмінно. Дизайн - теж. Маркетингові зусилля на першій сторінці - гірше, ніж в разі повного фулфілмента.

Продавати торти покілограммно, як свиням на відгодівлю - це гірше нікуди. Я розумію, що в кулінарному технікумі викладачі так навчили, тому що самі вони працювали або навчалися ще за часів СРСР. Але голову-то треба включати!

Торти їдять порціями. Порція приблизно 200 грам, значить в кілограмі 5 порцій, вартість порції 220 рублів. Ось і чого б не написати: від 220 рублів за порцію, мінімальний розмір торта на 10 порцій?

Втім, це все дрібні причіпки - за свіжість підходу багато можна пробачити.

14 Ідеальний landing page

Ідеальний landing page

Посилання на оригінал https://seygal.ru/videonab/

По-перше, хлопці які робили цей Лендінгем показують його на своїх навчальних вебінарах. По-друге, знаю мінімум двох бізнесменів, які "списують" з цього Лендінзі. Тому я теж прикинуся, що вважаю його ідеальним.

Він дійсно дуже і дуже хороший!

Що ще почитати?

Чому?
Кому ти понесеш свої грошики: віртуальної дівчині зі склянкою води або купі реальних мужиків мінімум з п'ятьма буровими на Уралах і ще Камазом на додачу?
Тепер зрозуміло, чому шкідливо захоплюватися стічними фотографіями?
Послуги чи що?
Слово Повернення написано ж з великої літери?
А то що це читається як одну пропозицію - кого хвилює?
І зауважив ти кнопку запуску відео?
Ось і чого б не написати: від 220 рублів за порцію, мінімальний розмір торта на 10 порцій?
Що ще почитати?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: