Зі скількох років здають на права. Здати на права 2018

  1. Зі скількох років ДОПУСКАЮТЬ До навчання в автошколі?
  2. Зі скількох років МОЖНА ЗДАТИ НА ПРАВА КАТЕГОРІЙ М І А1 ?
  3. Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА НА МОТОЦИКЛ (КАТЕГОРІЯ А)?
  4. Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА КАТЕГОРІЇ В (ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ)?
  5. З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ОТРИМАТИ ПРАВА ІНШИХ КАТЕГОРІЙ?

Керування автомобілем або мотоциклом - мрія всіх хлопчаків, однак російськими законами встановлені вимоги до віку водія, в залежності від того, яку   водійську категорію   він збирається отримати Керування автомобілем або мотоциклом - мрія всіх хлопчаків, однак російськими законами встановлені вимоги до віку водія, в залежності від того, яку водійську категорію він збирається отримати. У цій статті ми розповімо вам про те, зі скількох років можна здати на права в 2017 році на різні категорії.

Зі скількох років ДОПУСКАЮТЬ До навчання в автошколі?

Для того щоб почати вивчати правила дорожнього руху немає ніяких вікових обмежень. Експерти запевняють, що чим раніше дитина почне вивчати ПДР, тим більше грамотно він буде вести себе на дорозі.

Правила дорожнього руху можна придбати в будь-якому газетному кицьки або книжковому магазині, і вартість їх не велика. Також ви можете скачати їх на нашому сайті абсолютно безкоштовно тут ...

Однак п. 21.4 ПДР говорить, що до навчання на керування автомобілем або мотоциклом допускаються особи не молодше 16 років. Отримати права на дану категорію можна в мотошколе мото-образ .Тільки досягнувши даного віку, ви можете прийти в автошколу і почати навчання.

Зі скількох років МОЖНА ЗДАТИ НА ПРАВА КАТЕГОРІЙ М І А1 ?

Для того, щоб керувати мопедом (категорія М) або мотоциклом, двигун якого об'ємом до 125 куб. (Категорія А1) необхідно досягти віку 16 років.

Це єдині категорії водійських прав, здати на які ви зможете в 16 років. Для отримання прав потрібно успішно здати теоретичний іспит за білетами , А також практичний іспит на автодромі.

Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА НА МОТОЦИКЛ
(КАТЕГОРІЯ А)?

До складання іспиту на отримання водійських прав категорії А допускаються особи, які досягли 18-ти річного віку.

Складання іспиту на категорію А розділена на 2 етапи: теорія і практика. Навчання в автошколі - обов'язкова умова, оскільки екстерн скасований.

Керуючи мотоциклом без водійських прав категорії А ви можете отримати штраф у розмірі 5000-15000 рублів, а особа, довірила вам керування мотоциклом, отримає штраф в 30000 рублів.

Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА КАТЕГОРІЇ В (ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ)?

До навчання на отримання водійських прав категорії В (легкові автомобілі, маса яких не перевищує 3500 кг і число сидячих місць, крім місця водія, не більше 8) допускаються особи, які досягли 16 років.

До складання іспиту на категорію В допускаються особи, яким виповнилося 17 років.

Однак, успішно здавши всі іспити, водійські права ви отримаєте тільки досягнувши 18-ти річного віку.

Тільки в 18 років ви зможете самостійно керувати легковим авто, а 16-ти річним громадянам це дозволяється лише в супроводі інструктора.

З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ОТРИМАТИ ПРАВА ІНШИХ КАТЕГОРІЙ?

Що стосується інших водійських категорій, то з 18 років також дозволяється одержати права категорії С і підкатегорій В1 і С1, а до здачі іспитів вас допустять вже з 17 років. Категорія С дозволяє водити вантажівки, категорія В1 - квадріцікли і трицикли, а категорія С1 дозволяє управляти легкими вантажівками.

Для здачі на водійські права категорії D і D1 (автомобілі з числом пасажирських місць більше 8) потрібно досягти віку 21 років. Для управління трамваями (категорія Tm) і тролейбусами (категорія Tb) також необхідний вік не менше 21 року.

Щоб отримати водійські права категорії Е (ВЕ, РЄ, DE) необхідний водійський стаж за категоріями В, С або D не менше 1 року.

Для відкриття підкатегорій С1Е і D1E необхідний водійський стаж за категоріями С1 і D1 або категоріям С і D.

Почати проходити навчання в автошколі ми рекомендуємо за 3 місяці до досягнення віку, з якого дозволяється отримання прав тієї категорії, на яку ви хочете навчатися. Таким чином, ви відразу після здачі іспитів отримаєте права і приступите до управління транспортним засобом, не розгубивши отриманих навичок.

Автор: Вікторія Голдіна, дата поновлення: 17.04.2018г.
Передрук без згоди редакції заборонено.

Зі скількох років ДОПУСКАЮТЬ До навчання в автошколі?
Зі скількох років МОЖНА ЗДАТИ НА ПРАВА КАТЕГОРІЙ М І А1 ?
Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА НА МОТОЦИКЛ (КАТЕГОРІЯ А)?
Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА КАТЕГОРІЇ В (ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ)?
З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ОТРИМАТИ ПРАВА ІНШИХ КАТЕГОРІЙ?
Зі скількох років ДОПУСКАЮТЬ До навчання в автошколі?
Зі скількох років МОЖНА ЗДАТИ НА ПРАВА КАТЕГОРІЙ М І А1 ?
Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА НА МОТОЦИКЛ (КАТЕГОРІЯ А)?
Зі скількох років ЗДАЮТЬ НА ПРАВА КАТЕГОРІЇ В (ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ)?
З ЯКОГО ВІКУ МОЖНА ОТРИМАТИ ПРАВА ІНШИХ КАТЕГОРІЙ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: