Кімнатні рослини, які очищають повітря - ТОП 3

Фікус.

Фото: pixabay

Часто відкриті вікна або кондиціонер влітку не дозволяють сповна розслабитися від важкого повітря в будинку. Врятувати ситуацію можуть ваші кімнатні друзі-рослини, про які ви навіть не здогадувалися.

Щоб не влаштовувати кілька разів на тиждень вологе прибирання і кожен раз не провітрювати кімнати квартири або будинку, розмістіть на ваших поличках кілька наступних рослин. Вони врятують вас від задухи, подбають про стан вашої шкіри і дихальної системи, а також позбавлять вас від втоми, сонливості і дратівливості.

За допомогою алое ви зможете не тільки освіжити повітря в своїй квартирі або будинку, але і очистити його від шкідливих речовин типу формальдегіду, яке здатна виділяти меблі.

Ця рослина точно є вашим хорошим другом з дитинства, оскільки його люблять вирощувати мало не кожні господарі і господині у себе вдома. Це рослина здатна створювати сприятливі умови для вологості в приміщенні, а також насичувати повітря фитоцидами - речовинами, які активно борються з бактеріями.

Кімнатний бамбук може стати не тільки оригінальною прикрасою вашої кімнати, але і збагатить її великою кількістю кисню. Розміщувати його варто в південно-східній частині квартири, так він ще й притягує удачу.

Нагадаємо, ТОП найкорисніших кімнатних рослин .

Крім цього, ми писали, які кімнатні рослини несуть в собі небезпеку .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: