"Приїде аким": шахраї замовляли банкети в ресторанах Астани

В Астані розшукують шахраїв, що видавалися керівництвом столичного акімату - удвічі перевищують замовлені банкети в ресторанах, а «в гості запрошували» відомих чиновників, повідомляє NUR.KZ . В Астані розшукують шахраїв, що видавалися керівництвом столичного акімату - удвічі перевищують замовлені банкети в ресторанах, а «в гості запрошували» відомих чиновників, повідомляє   NUR

Ілюстрація: pbs.twimg.com

«На гачок» оригінального «розлучення» попалося кілька готелів і ресторанів столиці, повідомили в прес-службі ДВД Астани.

Шахраї телефонували від імені помічників акима і повідомляли, що їм доручено замовлення банкету. Вони переконували адміністраторів, що повечеряти або пообідати до них прийде сам аким або його заступники - з ще декількома відомими чиновниками.

"Шахраї запевняли представника закладу, що банкет вони неодмінно оплатять по завершенню - при цьому« замовник »заходи просить, щоб на столі бажано було дуже дороге спиртне", - повідомляють в прес-службі ДВД Астани.

Щоб підкреслити свій статус, «замовник» підказував, в яких магазинах можна купити цей елітний алкоголь.

Далі починався сам процес «розлучення на гроші».

Трохи пізніше шахрай телефонував в ресторан або готель і повідомляв, що прямо зараз варто в цьому самому магазині елітного спиртного - в асортименті якраз є потрібні ексклюзивні напої.

Щоб адміністратор закладу не витрачав часу на дорогу, шахрай просить перевести йому гроші на покупку алкоголю - на Qiwi-гаманець. «Замовник» нібито сам купить напої, а вже в кінці заходу повністю оплатить весь банкет. Наївні керівники закладів не хотіли втрачати клієнта і відмовлятися від такого великого і статусного замовлення - вони перераховували гроші на покупку алкоголю.

Після чого «замовники банкету» відключали телефони і зникали.

В даний час особи шахраїв встановлює поліція. Астанчан просять бути пильними і не попадатися на прийоми телефонних аферистів.

Увага! На сайті NUR.KZ змінилися правила коментування. Увійдіть, щоб отримати можливість залишати коментарі. Як це зробити, дивіться тут >>

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: