Як дізнатися свій особовий рахунок по карті Ощадбанку

 1. Інструкція для власників карти "Ощадбанку"
 2. Як дізнатися особовий рахунок карти в «Сбербанк Онлайн»
 3. Як дізнатися свій особовий рахунок у відділенні
 4. Як дізнатися особовий рахунок в терміналі "Ощадбанку"
 5. Навіщо потрібен особовий рахунок карти "Ощадбанку"?
 6. Чому так багато цифр у номера рахунку карти
 7. Чи можливо дізнатися особовий рахунок за номером картки?
 8. Відео: як дізнатися номер рахунку "Сбербанк"

Номер карти і номер особового рахунку карти - інформація, яку часто потрібно тримати під рукою. Номер карти "Ощадбанку" дізнатися досить просто - це 16 цифр на її поверхні. Як дізнатися номер особового рахунку карти "Ощадбанку"?

Зміст статті

Інструкція для власників карти "Ощадбанку"

Найпростішим способом дізнатися особовий рахунок карти "Ощадбанку" - це подивитися в договорі або сірому конверті з пін-кодом, який напевно знаходиться у вас вдома. Немає можливості потрапити додому або давно викинули? Тоді є і інші зручні та практичні способи.

Розглянемо міні-інструкцію про кожного з них.

Як дізнатися особовий рахунок карти в «Сбербанк Онлайн»

Щоб дізнатися свій особовий рахунок за допомогою інтернет-банкінгу, вам необхідно:

 1. У розділі карти вибрати потрібну карту. Номер карти і номер особового рахунку карти - інформація, яку часто потрібно тримати під рукою
 2. Вище ви побачите пункт "Інформація по карті".
 3. Якщо вам буде потрібно сформувати платіжку для карти, слід вибрати зверху пункт реквізитів для перекладу. Для того, щоб отримати переклад на карту за допомогою платіжних реквізитів, крім особового рахунку карти, вам необхідно буде вказати БИК і номер відділення банку, що видав картку.

Аналогічним чином можна побачити особовий рахунок карти Ощадбанку в додатку на смартфоні. Для цього виберіть також вкладку карти, виділіть необхідну і натисніть "Показати реквізити".

Спосіб працює для дебетових карт "Ощадбанку".

Як дізнатися свій особовий рахунок у відділенні

Якщо у вас немає можливості або бажання користуватися інтернет-банкінгом "Ощадбанку", тоді загляньте в те відділення Банку, де отримували карту. Прихопіть паспорт і карту.

Зверніться до оператора мобільного і приготуйтеся відповісти на питання за стандартною процедурою ідентифікації. Секретне слово, ПІБ і дані паспорта і карти - перелік всіх питань, відповіді на які ви повинні надати.

Перелік номерів "Ощадбанку" на фотографії:

Однак особистий дзвінок в довідкову службу "Ощадбанку" - не самий надійний варіант, оскільки тут може зіграти свою роль людський фактор: Ви можете допустити помилку в запису номера зі слів оператора або сам оператор може помилитися і скзать не ту цифру. Тому, якщо Ви вибрали такий варіант, будьте уважні при запису номера рахунку.

Як дізнатися особовий рахунок в терміналі "Ощадбанку"

В особистому меню виберіть вкладку "Операції з рахунками, вкладами і картами". На екрані будуть відображені всі необхідні реквізити. Запишіть на листочок або сфотографуйте. В особистому меню виберіть вкладку Операції з рахунками, вкладами і картами

Навіщо потрібен особовий рахунок карти "Ощадбанку"?

При оформленні пластикової банківської картки, на ваше ім'я "Ощадбанку" відкриває банківський рахунок. Карта - це інструмент, який можна втратити, пошкодити або замінити. Номер рахунку карти - незмінна інформація. Ваша бухгалтерія на роботі просить повідомити вам не номер карти, а номер особового рахунку. Тому що зарплату будуть перераховувати на банківський рахунок, до якого прикріплена ця карта.

Можливо, довгий 20-значний номер особового рахунку вам і не знадобиться. Однак для отримання коштів, при перекладах від організацій можуть попросити і номер вашого особового рахунку.

Особовий рахунок ніколи не збігається з 16-значним номером на карті.

При перевипуску картки, її номер зміниться. Особовий рахунок залишиться колишнім.

Основна відмінність номера рахунку від номера карти полягає в тому, що по номеру рахунку і іншими реквізитами гроші перераховують юридичні особи, організації і т.п., а номера картки використовуються для переказів і платежів фізичних осіб.

Чому так багато цифр у номера рахунку карти

Візьмемо номер виду 12345-810-1-00000-7897890.

 • Перші п'ять цифр рахунку для бухгалтерів означають використання рахунку "Фізичні особи" в Бланк рахунків. Тобто, що облік ведеться тільки для фізичних осіб.
 • Наступні три цифри означають, в якій валюті у вас відкритий рахунок. Рублі - 810, долари-840, євро-978 і т.д.
 • Потім йде одна контрольна цифра банку.
 • 00000 - це код підрозділу банку видав вам карту.
 • Протягом останніх семи цифр і є номер вашого особового рахунку карти для проведення різних бухгалтерських операцій.

Чи можливо дізнатися особовий рахунок за номером картки?

Отже, номер особового рахунку ніяк на карті не позначений. А значить, дізнатися його можна тільки одним із способів, про які ми розповіли вище.

Відео: як дізнатися номер рахунку "Сбербанк"

Відео: як дізнатися номер рахунку Сбербанк

Як дізнатися номер особового рахунку карти "Ощадбанку"?
Немає можливості потрапити додому або давно викинули?
Навіщо потрібен особовий рахунок карти "Ощадбанку"?
Чи можливо дізнатися особовий рахунок за номером картки?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: