Як поповнити Київстар без комісії абонентам по передоплаті і контрактом

 1. Як поповнити Київстар без комісії абонентам по передоплаті
 2. Поповнення рахунку для контрактних абонентів

Стабільну мобільний зв'язок неможливо уявити без поповнення рахунку, адже без цієї процедури закривається доступ до багатьох послуг стільникового оператора. Київстар пропонує ряд варіантів оплати послуг зв'язку без зняття додаткових комісій. Дана стаття допоможе дізнатися, як поповнити Київстар без комісії абонентам по передоплаті і контрактом різними способами.

Як поповнити Київстар без комісії абонентам по передоплаті

Для поповнення балансу стільникового телефону без комісії, абоненти передплачених тарифів Київстар повинні скористатися одним із зручних варіантів. Це може бути вказівка ​​спеціальної USSD-комбінації, дзвінок на номер телефону, використання сервісу «Мій Київстар» або іншу дію. Також найбільш простими і поширеними способами поповнення рахунку є:

 • Використання терміналу самообслуговування;
 • Послуга для поповнення рахунку «Зручна сума», яка надається в банках і торгових центрах України;
 • Поповнення балансу в салоні-магазині «Київстар»;
 • Купівля та застосування скретч-карти;
 • Голосове меню.

Тепер розповімо більш детально, як здійснити поповнення балансу різними способами. Почнемо з самого «старого» способу - за допомогою скретч-карти. Такий пластиковий носій продається в центрах обслуговування абонентів, салонах-магазинах Київстар, в кіосках «Преса». Діючі номінали - 50 і 100 гривень. Скретч-картки мають єдиний зразок по всій Україні, тому процедура їх використання скрізь однакова:

 • Зняти захисне покриття на стрічці, під якою знаходиться спеціальний код;
 • Набрати з мобільного телефону USSD-комбінацію * 123 * <код зі скретч-карти> # і натиснути кнопку виклику.

Також пластиковий носій з кодом використовується в форматі телефонного і СМС поповнення рахунку. У першому випадку, необхідно зателефонувати за номером 433 або 444 та після сигналу голосової підказки вказати номер з картки. У другому випадку, відправляється текстове повідомлення з кодом карти на номер 444.

Поповнення рахунку Київстар з послугою «Зручна сума» є через термінал самообслуговування або банкомат. Потрібно уважно слідувати інструкції, яка відобразиться на моніторі апарату. Також поповнення рахунку в рамках даної послуги можливо у відділеннях банків, де надається послуга (в офісі банку є наклейка з відповідним оголошенням). Поповнення рахунку виконується після заповнення спеціального бланка із зазначенням номера телефону або абонентського рахунку, суми, підписи. Касир перевірить дані і проведе транзакцію.

Якщо поблизу немає банківського відділення, терміналу або банкомату, необхідно знайти торгову мережу, де надається послуга. Їх також можна ідентифікувати по наклейці з оголошенням «Зручна сума». Співробітник торгової точки надає бланк для заповнення, його потрібно вручити касиру. Після перевірки даних, касиром відбувається транзакція на зазначену в бланку суму.

Без комісії поповнити рахунок Київстар можна на офіційному сайті компанії. Абонент з інтернет браузера переходить за посиланням pay.kyivstar.ua, де відобразиться інтерактивна платформа для реквізитів. У полях друкують номер телефону абонента, сума поповнення, номер банківської карти, термін дії карти, код карти CVV2 / CVC2. Натискається кнопка «Оплатити».

Натискається кнопка «Оплатити»

Корисна інформація: Діючі тарифи Київстар у 2018 році - опис, переваги, можливості.

Користувач послуг стільникового зв'язку Київстар може скористатися спеціальним USSD-меню, щоб поповнити баланс телефону. Процедура виглядає так:

 • Реєструється платіжна карта абонента (якщо він користується такою), видана банком України. В обслуговуванні беруть участь карти систем MasterCard / VISA. Саме з цієї карти будуть зніматися гроші для поповнення;
 • Далі з телефону набирається USSD-запит * 134 # <кнопка виклику>. В меню, яке з'явиться на екрані смартфона, вибирається послуга, яку необхідно сплатити. Вносяться платіжні реквізити (номер телефону або особового рахунку, сума);
 • На телефон надійде пароль, який буде згенерований при реєстрації. Він вказується для підтвердження оплати.

Також банківська карта може використовуватися для поповнення рахунку за допомогою IVR (голосового меню). Щоб зробити операцію, робиться дзвінок на номер 899. Дотримуючись підказка голосового супроводу, вказати реквізити платіжної банківської картки, і поповнити баланс свого номера. Дзвінок на цей номер з номера Київстар безкоштовний, а комісія за поповнення не стягується.

Як поповнити Київстар без комісії, відео:

Поповнення рахунку для контрактних абонентів

Способи поповнення рахунку для контрактних абонентів аналогічні тим, що вказані для абонентів по передоплаті. Використовуються ті ж скретч-картки, телефонні номери і USSD-запити. Як виняток, під час поповнення рахунку абоненти-контрактники можуть використовувати не номер телефону, а номер рахунку. Розглянемо варіант поповнення за безготівковим перерахунком.

 • Створюючи платіжне доручення (в режимі онлайн, у банку, торговій точці), необхідно вказати номер особового рахунку та свій номер телефону;
 • Вказуються реквізити компанії ПрАТ «Київстар». Вони вказані на офіційному сайті компанії за посиланням: ua / ru / mm / services / control / recharge # tab- # contract (розділ «Контракт, підрозділ« Поповнення безготівковим перерахуванням »);
 • Після сформування та перевірки даних платіжного доручення, касир установи проведе транзакцію.

Формат перевірки балансу на рахунку для абонентів передоплати і контракту однаковий. З телефону набирається комбінація * 111 # <кнопка виклику>, здійснюється дзвінок на номер 999, або відправляється СМС на номер 445 з кодом поповнення рахунку.

Читайте також: Як дізнатися свій Київстар тариф - прості способи.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: